Проста інструкція, як повернутися до Google Assistant з Gemini

Google створив новий додаток під назвою Gemini, який демонструє свою фантастичну мовну модель штучного інтелекту на вашому телефоні. Але він бере на себе відповідальність як ваш основний асистент. Ось як повернутися до використання Google Assistant для голосових команд.

Коли ви встановлюєте Gemini, програма намагається стати вашим новим головним голосовим помічником на телефоні Android без вашого дозволу. Якщо ви, як і я, занадто захопилися Gemini, ви могли пропустити ту частину, де він перевіряє, чи хочете ви повернутися до старого асистента.

В ідеалі, це не повинно бути проблемою. Оскільки Gemini все ще досить новий, він працює не так добре, як віртуальний асистент. Особливо, якщо ви часто використовуєте Google Assistant для таких речей, як регулювання світла та домашньої техніки. ШІ в Gemini не може розуміти кожну команду досконало, що ускладнює використання вашого телефону таким же чином.

Кроки, щоб повернутися до Google Assistant з Gemini

Хоча Gemini покращує свою здатність виконувати завдання, подібні до Google Assistant, і надає багато переваг як LLM, можливо, ви захочете повернутися до використання асистента за замовчуванням.

Ви можете легко повернутися до Google Assistant за допомогою вбудованої опції в додатку Gemini:

1. Відкрийте Gemini на своєму телефоні Android.
2. Торкніться фотографії свого профілю та перейдіть до Налаштувань. Google Assistant Gemini
3. Виберіть Цифрові помічники від Google внизу.
4. Виберіть Помічник Google. Google Assistant Gemini

Це все, що вам потрібно зробити, щоб перемикнутися з Gemini на Google Assistant. Після того, як ви повернулися до Google Асистента, промовивши “Привіт, Google” або утримуючи кнопку живлення, ви повинні запустити Google Асистент, як це було до встановлення Gemini.

Висновок

Навіть якщо Gemini все ще встановлений на вашому телефоні, ви завжди можете перемикнутися назад або використовувати мовну модель, як це передбачено в додатку. Однак ви не матимете доступу до нього за допомогою апаратних ярликів. Ви також можете скористатися можливостями Gemini за допомогою голосу, щоб допомогти маленькому помічнику з Google Assistant.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: