WhatsApp припиняє підтримку цих смартфонів Xiaomi

Як багато хто з вас знає, WhatsApp оголосив, що мінімальні системні вимоги для використання додатку на пристроях Android будуть підвищуватися. Раніше користувачі з пристроями під управлінням Android Jelly Bean 4.1 і новіших версій могли отримати доступ до WhatsApp. Однак це змінюється. Починаючи з 1 березня 2024 року, WhatsApp буде сумісний лише з пристроями під управлінням Android 5.0 Lollipop або новіших версій.

Це оновлення означає, що значна кількість старих телефонів Xiaomi більше не зможе використовувати WhatsApp. Хоча оголошення про це було зроблено ще минулого року, зміни набудуть чинності лише наступного місяця. Користувачі з відповідними пристроями отримають сповіщення безпосередньо від WhatsApp, що підтверджує цю зміну.

Вплив на користувачів Xiaomi

Якщо ви користуєтеся пристроєм Xiaomi з версією Android вище 5.0, ви більше не зможете використовувати WhatsApp після 1 березня 2024 року. Обхідних шляхів або альтернативних рішень для продовження використання WhatsApp на цих пристроях не існує.

Хоча реалізація цього рішення зайняла більше часу, ніж очікувалося, воно виглядає незворотнім. Користувачі несумісних телефонів Xiaomi матимуть два варіанти: перейти на новішу модель, що працює на Android 5.0 або новішій версії, або перейти на інший додаток для обміну повідомленнями.

Додаткові зміни від Meta

Важливо відзначити, що це оновлення також збігається з іншою важливою зміною, оголошеною Meta, материнською компанією WhatsApp. Починаючи з 1 березня, додаток дозволить користувачам читати та надсилати повідомлення на інші платформи обміну повідомленнями, не виходячи з WhatsApp. Ця функція відповідає новому закону про цифрові ринки, нещодавно схваленому Європейським Союзом, який набуде чинності у квітні 2024 року.

Підсумки та рекомендації

Хоча більшість користувачів, швидше за все, не постраждають від цієї зміни, тим, хто має старіші пристрої на базі Android, важливо знати про майбутнє оновлення. Якщо у вас є телефон Xiaomi з версією Android до 5.0, ви втратите доступ до WhatsApp після 1 березня 2024 року.

Ось що ви можете зробити:

 • Перевірте версію Android: Щоб перевірити версію Android вашого пристрою, виконайте такі дії:
  1. Відкрийте програму “Налаштування” на телефоні Xiaomi.
  2. Торкніться “Про телефон”.
  3. Знайдіть пункт “Версія Android”, щоб перевірити конкретну версію, встановлену на вашому пристрої.
 • Оновіть свій пристрій: Якщо ваш телефон працює на версії Android старше 5.0, подумайте про оновлення до новішої моделі, яка відповідає мінімальним вимогам, щоб продовжувати користуватися WhatsApp.
 • Вивчіть альтернативні платформи для обміну повідомленнями: Вивчіть альтернативні програми для обміну повідомленнями, сумісні з операційною системою вашого пристрою.

Ця зміна відображає постійні зусилля в галузі мобільних технологій, спрямовані на забезпечення сумісності з новими стандартами безпеки та функціональними можливостями. Хоча це може спричинити незручності для деяких користувачів, в кінцевому підсумку це сприяє більш безпечному та сучасному використанню мобільних технологій для загального блага.

Розуміння причин оновлення WhatsApp

Ось кілька можливих причин:

 • Занепокоєння щодо безпеки: Старіші версії Android можуть мати вразливості та недоліки безпеки, якими можуть скористатися зловмисники. Це оновлення може бути спробою забезпечити більш безпечне середовище для користувачів і захистити їх від потенційних ризиків.
 • Сумісність з новими функціями: У нових версіях Android з’являються функції та можливості, які старіші версії можуть не підтримувати ефективно. Підвищуючи мінімальні вимоги, WhatsApp може забезпечити більш плавний і стабільний користувацький досвід з доступом до найновіших функцій.
 • Обмеження ресурсів: Підтримка сумісності з широким спектром застарілих операційних систем може вимагати від розробників значних ресурсів. Це оновлення може оптимізувати зусилля розробників, зосередившись на меншій кількості підтримуваних систем.
 • Сприяння переходу користувачів на новіші пристрої: Встановлюючи більш високі мінімальні вимоги, WhatsApp може опосередковано заохочувати користувачів переходити на новіші пристрої з найновішими функціями безпеки.

Важливо пам’ятати, що це потенційні причини, а офіційна мотивація WhatsApp може бути недоступною для громадськості. Однак розуміння потенційного обґрунтування може запропонувати ширшу перспективу для прийняття рішення.

Потенційні альтернативи та міркування для постраждалих користувачів

Альтернативні платформи обміну повідомленнями:

 • Signal: Ця популярна платформа для обміну повідомленнями ставить на перше місце конфіденційність користувачів і розробку з відкритим вихідним кодом. Вона пропонує схожі функції з WhatsApp, включаючи текстові повідомлення, обмін файлами та голосові/відеодзвінки. Однак деякі користувачі можуть вважати інтерфейс менш зручним у порівнянні з WhatsApp.
 • Telegram: Маючи понад 500 мільйонів користувачів, Telegram пропонує багатофункціональний досвід, включаючи великі групові чати, канали та повідомлення, що самознищуються. Однак виникли занепокоєння щодо потенційних проблем з конфіденційністю порівняно з іншими платформами.
 • Google Messages: Додаток для обміну повідомленнями за замовчуванням на багатьох пристроях Android пропонує базові функції обміну повідомленнями з додатковою перевагою – безперешкодною інтеграцією з сервісами Google. Однак йому може не вистачати деяких розширених функцій порівняно з WhatsApp.

Міркування при виборі альтернативи

 • Простота використання: Подумайте, наскільки зручний інтерфейс для вас і ваших контактів, яким може знадобитися перейти на іншу платформу.
 • Набір функцій: Визначте, які функції є важливими для ваших потреб, наприклад, групові чати, обмін файлами або голосові/відеодзвінки.
 • Безпека та конфіденційність: Вивчіть правила безпеки та конфіденційності платформи, щоб переконатися, що вони відповідають вашому рівню комфорту.
 • Передача даних: Дізнайтеся, чи пропонує платформа можливість перенесення історії чатів з WhatsApp.

Додаткові міркування

 • Оновлення вашого пристрою: Хоча це не найдоступніший варіант для всіх користувачів, оновлення до новішої моделі Xiaomi під управлінням Android 5.0 або новішої версії може дозволити продовжити використання WhatsApp.
 • Звернення до служби підтримки WhatsApp: Якщо у вас є конкретні запитання або занепокоєння щодо цієї зміни, ви можете звернутися до служби підтримки WhatsApp безпосередньо через додаток або вебсайт.

Розуміючи причини оновлення, вивчаючи альтернативні платформи та враховуючи різні фактори, користувачі, на яких вплинули ці зміни, можуть приймати обґрунтовані рішення і продовжувати підтримувати свої комунікаційні потреби.

WhatsApp

Поради та підказки для користувачів Xiaomi, яких торкнулося оновлення WhatsApp

Хоча в попередніх розділах пояснювалися зміни та надавалися варіанти, навігація в цих оновленнях може бути складною. Ось кілька корисних порад і підказок для користувачів Xiaomi, яких торкнулося оновлення WhatsApp:

Перевірте свою версію Android

 • Метод швидкого доступу: Двічі проведіть вниз у верхній частині екрана, щоб отримати доступ до панелі швидких налаштувань. Знайдіть пункт “Про телефон” і торкніться його. Тут відобразиться ваша версія Android.
 • Альтернативний спосіб: Виконайте кроки, згадані в попередньому розділі: Налаштування -> Про телефон -> Версія Android.

Вивчення альтернативних платформ

 • Почніть зі схожих інтерфейсів: Якщо вам подобається інтерфейс WhatsApp, зверніть увагу на такі платформи, як Signal або Google Messages. Вони пропонують знайомий користувачеві інтерфейс, надаючи пріоритет різним аспектам, таким як безпека (Signal) або інтеграція з існуючими сервісами (Google Messages).
 • Досліджуйте та порівнюйте: Скористайтеся онлайн-ресурсами та оглядами додатків, щоб порівняти функції, методи безпеки та користувацький досвід альтернативних платформ, перш ніж приймати рішення.
 • Тестуйте з вашими контактами: Заохочуйте своїх постійних контактів вивчати обрану альтернативну платформу разом з вами, щоб забезпечити плавний перехід і продовження спілкування.

Враховуючи передачу даних

 • На жаль, WhatsApp офіційно не пропонує способу перенесення історії чату безпосередньо на інші платформи. Однак деякі сторонні додатки стверджують, що полегшують цей процес. Використовуйте їх з обережністю, оскільки вони можуть бути небезпечними і можуть скомпрометувати ваші дані.
 • Альтернативою є ручний експорт історії чату з WhatsApp. Це створить текстовий файл, який міститиме ваші повідомлення, але не міститиме мультимедійних вкладень або форматування. Ось як це зробити:
  1. Відкрийте WhatsApp і перейдіть до потрібного чату.
  2. Натисніть на три крапки у верхньому правому куті і виберіть “Експортувати чат”.
  3. Виберіть “Без медіа” або “З медіа” (залежно від ваших уподобань).
  4. Виберіть програму призначення (наприклад, електронну пошту, хмарне сховище), щоб зберегти експортовану історію чату.

Оновлення вашого пристрою

 • Досліджуйте бюджетні варіанти: Якщо ви розглядаєте можливість модернізації, вивчіть вживані або відремонтовані моделі з перевірених джерел, щоб знайти економічно вигідне рішення.
 • Подумайте про перенесення даних: Під час оновлення переконайтеся, що новий пристрій сумісний з вашим існуючим методом передачі даних (наприклад, Google Drive, фізична передача через кабель).
 • Створюйте резервні копії даних: Перед оновленням не забудьте створити резервну копію своїх даних (включно з експортованою історією чату), щоб уникнути втрати важливої інформації під час переходу.

Додаткові поради:

 • Спілкуйтеся з вашими контактами: Поінформуйте своїх постійних контактів про майбутні зміни та обрану альтернативну платформу (якщо це можливо), щоб полегшити плавний перехід та продовження комунікації.
 • Будьте терплячими та адаптивними: Вивчення нової платформи потребує часу і практики. Наберіться терпіння, коли будете звикати до нового інтерфейсу та функцій.

Дотримуючись цих порад і рекомендацій, користувачі Xiaomi, яких торкнулося оновлення WhatsApp, зможуть легко зорієнтуватися в нововведеннях і знайти найкраще рішення для задоволення своїх потреб у спілкуванні.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

WhatsApp прекращает поддержку этих смартфонов Xiaomi

Как многие из вас знают, WhatsApp объявил, что минимальные системные требования для использования приложения на устройствах Android будут повышаться. Ранее пользователи с устройствами под управлением Android Jelly Bean 4.1 и более новых версий могли получить доступ к WhatsApp. Однако это меняется. Начиная с 1 марта 2024 года, WhatsApp будет совместим только с устройствами под управлением Android 5.0 Lollipop или более новых версий.

Это обновление означает, что значительное количество старых телефонов Xiaomi больше не сможет использовать WhatsApp. Хотя объявление об этом было сделано еще в прошлом году, изменения вступят в силу только в следующем месяце. Пользователи с соответствующими устройствами получат уведомление непосредственно от WhatsApp, подтверждающее это изменение.

Влияние на пользователей Xiaomi

Если вы пользуетесь устройством Xiaomi с версией Android выше 5.0, вы больше не сможете использовать WhatsApp после 1 марта 2024 года. Обходных путей или альтернативных решений для продолжения использования WhatsApp на этих устройствах не существует.

Хотя реализация этого решения заняла больше времени, чем ожидалось, оно выглядит необратимым. Пользователи несовместимых телефонов Xiaomi будут иметь два варианта: перейти на более новую модель, работающую на Android 5.0 или более новой версии, или перейти на другое приложение для обмена сообщениями.

Дополнительные изменения от Meta

Важно отметить, что это обновление также совпадает с другим важным изменением, объявленным Meta, материнской компанией WhatsApp. Начиная с 1 марта, приложение позволит пользователям читать и отправлять сообщения на другие платформы обмена сообщениями, не выходя из WhatsApp. Эта функция соответствует новому закону о цифровых рынках, недавно одобренному Европейским Союзом, который вступит в силу в апреле 2024 года.

Итоги и рекомендации

Хотя большинство пользователей, скорее всего, не пострадают от этого изменения, тем, кто имеет более старые устройства на базе Android, важно знать о предстоящем обновлении. Если у вас есть телефон Xiaomi с версией Android до 5.0, вы потеряете доступ к WhatsApp после 1 марта 2024 года.

Вот что вы можете сделать:

 • Проверьте версию Android: чтобы проверить версию Android вашего устройства, выполните следующие действия:
  1. Откройте приложение “Настройки” на телефоне Xiaomi.
  2. Нажмите “О телефоне”. Найдите пункт “Версия Android”, чтобы проверить конкретную версию, установленную на вашем устройстве.
 • Обновите свое устройство: Если ваш телефон работает на версии Android старше 5.0, подумайте об обновлении до более новой модели, которая соответствует минимальным требованиям, чтобы продолжать пользоваться WhatsApp.
 • Изучите альтернативные платформы для обмена сообщениями: Изучите альтернативные приложения для обмена сообщениями, совместимые с операционной системой вашего устройства.

Это изменение отражает постоянные усилия в области мобильных технологий, направленные на обеспечение совместимости с новыми стандартами безопасности и функциональными возможностями. Хотя это может вызвать неудобства для некоторых пользователей, в конечном итоге это способствует более безопасному и современному использованию мобильных технологий для общего блага.

Понимание причин обновления WhatsApp

Вот несколько возможных причин:

 • Обеспокоенность по поводу безопасности: Более старые версии Android могут иметь уязвимости и недостатки безопасности, которыми могут воспользоваться злоумышленники. Это обновление может быть попыткой обеспечить более безопасную среду для пользователей и защитить их от потенциальных рисков.
 • Совместимость с новыми функциями: В новых версиях Android появляются функции и возможности, которые более старые версии могут не поддерживать эффективно. Повышая минимальные требования, WhatsApp может обеспечить более плавный и стабильный пользовательский опыт с доступом к новейшим функциям.
 • Ограничение ресурсов: Поддержка совместимости с широким спектром устаревших операционных систем может требовать от разработчиков значительных ресурсов. Это обновление может оптимизировать усилия разработчиков, сосредоточившись на меньшем количестве поддерживаемых систем.
 • Содействие переходу пользователей на более новые устройства: Устанавливая более высокие минимальные требования, WhatsApp может косвенно поощрять пользователей переходить на более новые устройства с новейшими функциями безопасности.

Важно помнить, что это потенциальные причины, а официальная мотивация WhatsApp может быть недоступной для общественности. Однако понимание потенциального обоснования может предложить более широкую перспективу для принятия решения.

Потенциальные альтернативы и соображения для пострадавших пользователей

Альтернативные платформы обмена сообщениями:

 • Signal: Эта популярная платформа для обмена сообщениями ставит на первое место конфиденциальность пользователей и разработку с открытым исходным кодом. Она предлагает схожие функции с WhatsApp, включая текстовые сообщения, обмен файлами и голосовые/видеозвонки. Однако некоторые пользователи могут считать интерфейс менее удобным по сравнению с WhatsApp.
 • Telegram: Имея более 500 миллионов пользователей, Telegram предлагает многофункциональный опыт, включая большие групповые чаты, каналы и самоуничтожающиеся сообщения. Однако есть опасения по поводу потенциальных проблем с конфиденциальностью по сравнению с другими платформами.
 • Google Messages: Приложение для обмена сообщениями по умолчанию на многих устройствах Android предлагает базовые функции обмена сообщениями с дополнительным преимуществом – беспрепятственной интеграцией с сервисами Google. Однако ему может не хватать некоторых расширенных функций по сравнению с WhatsApp.

Рассуждения при выборе альтернативы

 • Простота использования: Подумайте, насколько удобен интерфейс для вас и ваших контактов, которым может понадобиться перейти на другую платформу.
 • Набор функций: Определите, какие функции важны для ваших потребностей, например, групповые чаты, обмен файлами или голосовые/видеозвонки.
 • Безопасность и конфиденциальность: Изучите правила безопасности и конфиденциальности платформы, чтобы убедиться, что они соответствуют вашему уровню комфорта.
 • Передача данных: Узнайте, предлагает ли платформа возможность переноса истории чатов из WhatsApp.

Дополнительные соображения

 • Обновление вашего устройства: Хотя это не самый доступный вариант для всех пользователей, обновление до более новой модели Xiaomi под управлением Android 5.0 или более новой версии может позволить продолжить использование WhatsApp.
 • Обращение в службу поддержки WhatsApp: если у вас есть конкретные вопросы или беспокойство по поводу этого изменения, вы можете обратиться в службу поддержки WhatsApp напрямую через приложение или веб-сайт.

Понимая причины обновления, изучая альтернативные платформы и учитывая различные факторы, пользователи, на которых повлияли эти изменения, могут принимать обоснованные решения и продолжать поддерживать свои коммуникационные потребности.

WhatsApp

Советы и подсказки для пользователей Xiaomi, которых коснулось обновление WhatsApp

Хотя в предыдущих разделах объяснялись изменения и предоставлялись варианты, навигация в этих обновлениях может быть сложной. Вот несколько полезных советов и подсказок для пользователей Xiaomi, которых коснулось обновление WhatsApp:

Проверьте свою версию Android

 • Метод быстрого доступа: Дважды проведите вниз в верхней части экрана, чтобы получить доступ к панели быстрых настроек. Найдите пункт “О телефоне” и коснитесь его. Здесь отобразится ваша версия Android.
 • Альтернативный способ: Выполните шаги, упомянутые в предыдущем разделе: Настройки -> О телефоне -> Версия Android.

Изучение альтернативных платформ

 • Начните с похожих интерфейсов: Если вам нравится интерфейс WhatsApp, обратите внимание на такие платформы, как Signal или Google Messages. Они предлагают знакомый пользователю интерфейс, отдавая приоритет различным аспектам, таким как безопасность (Signal) или интеграция с существующими сервисами (Google Messages).
 • Исследуйте и сравнивайте: Воспользуйтесь онлайн-ресурсами и обзорами приложений, чтобы сравнить функции, методы безопасности и пользовательский опыт альтернативных платформ, прежде чем принимать решение.
 • Тестируйте с вашими контактами: Поощряйте своих постоянных контактов изучать выбранную альтернативную платформу вместе с вами, чтобы обеспечить плавный переход и продолжение общения.

Учитывая передачу данных

 •  сожалению, WhatsApp официально не предлагает способ переноса истории чата непосредственно на другие платформы. Однако некоторые сторонние приложения утверждают, что облегчают этот процесс. Используйте их с осторожностью, поскольку они могут быть небезопасными и могут скомпрометировать ваши данные.
 • Альтернативой является ручной экспорт истории чата из WhatsApp. Это создаст текстовый файл, который будет содержать ваши сообщения, но не будет содержать мультимедийных вложений или форматирования. Вот как это сделать:
  1. Откройте WhatsApp и перейдите к нужному чату.
  2. Нажмите на три точки в верхнем правом углу и выберите “Экспортировать чат”.
  3. Выберите “Без медиа” или “С медиа” (в зависимости от ваших предпочтений).
  4. Выберите приложение назначения (например, электронную почту, облачное хранилище), чтобы сохранить экспортированную историю чата.

Обновление вашего устройства

 • Исследуйте бюджетные варианты: Если вы рассматриваете возможность модернизации, изучите подержанные или отремонтированные модели из проверенных источников, чтобы найти экономически выгодное решение.
 • Подумайте о переносе данных: Во время обновления убедитесь, что новое устройство совместимо с вашим существующим методом передачи данных (например, Google Drive, физическая передача через кабель).
 • Создавайте резервные копии данных: Перед обновлением не забудьте создать резервную копию своих данных (включая экспортированную историю чата), чтобы избежать потери важной информации во время перехода.

Дополнительные советы

 • Общайтесь с вашими контактами: Проинформируйте своих постоянных контактов о предстоящих изменениях и выбранной альтернативной платформе (если это возможно), чтобы облегчить плавный переход и продолжение коммуникации.
 • Будьте терпеливыми и адаптивными: Изучение новой платформы требует времени и практики. Наберитесь терпения, когда будете привыкать к новому интерфейсу и функциям.

Следуя этим советам и рекомендациям, пользователи Xiaomi, которых коснулось обновление WhatsApp, смогут легко сориентироваться в нововведениях и найти лучшее решение для удовлетворения своих потребностей в общении.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: