Смартфони Honor RSR знаменують завершення дизайнерського партнерства Huawei та Porsche

Пам’ятаєте витончені смартфони від Huawei, які виходили з логотипом Porsche Design на задній панелі? Так от, ці телефони більше не випускаються. Хоча багато хто з нас цього не помітив, партнерство Huawei та Porsche Design закінчилося минулого року. Так, Huawei Mate 60 RS Ultimate – останній продукт цього партнерства.

Одразу після випуску цього телефону Honor і Porsche Design потиснули один одному руки та почали працювати разом. Це змусило багатьох з нас замислитися, чи буде Porsche Design працювати та з Honor, і з Huawei. Як підтвердили в Porsche Design (джерело), їхнє партнерство з Huawei закінчилося, коли компанія почала працювати з Honor.

Трохи про історію партнерства Huawei та Porsche Design, а також про майбутній шлях телефонів Honor RSR

Huawei та Porsche Design почали співпрацювати у 2016 році. Завдяки цьому партнерству китайський виробник телефонів випустив тонну витончених флагманів. Хочете знати, що відрізняє ці телефони? Вони оснащені найкращим у своєму класі апаратним забезпеченням Huawei, яке поєднується з приголомшливим та унікальним дизайном.

Huawei Mate 30 RS Porsche Design

Деякі з телефонів, створених у рамках партнерства Huawei та Porsche Design, навіть отримали оновлення, які не були доступні у звичайних версіях. Але після виходу Mate 60 RS Ultimate ми не бачили, щоб Huawei або Porsche Design щось говорили про майбутні телефони, які будуть випущені в рамках партнерства.

Huawei Mate 60 RS Ultimate Porsche Design

Що ж, Honor почав співпрацювати з Porsche Design наприкінці минулого року. І першим продуктом цього нового партнерства став Magic V2 RSR. Як і телефони серії RS від Huawei, Magic V2 RSR має витончений дизайн. По суті, це найкрасивіший складаний телефон на ринку. Але тут слід зазначити, що перший Honor RSR має лише інший дизайн. Внутрішня начинка та інші функції залишилися тими ж самими.

Honor Magic V2 RSR Porsche Design

Говорячи про дизайн, ми бачимо той самий тип естетики, що і в телефонах Huawei Porsche Design для Honor RSR. Тобто, він має вигляд, натхненний спортивним автомобілем. Це робить RSR Magic V2 привабливим. І це може навіть схилити декого до вибору телефону Galaxy Fold. Але це не єдиний телефон, який з’явиться завдяки новому партнерству.

Сьогодні, на виставці MWC 2024, компанія Honor підтвердила другий смартфон, який стане продуктом цього партнерства. Це Honor Magic6 Pro RSR Porsche Design, про який компанія незабаром поділиться подробицями. Сподіваємося, ми побачимо в цьому майбутньому смартфоні не лише дизайн, а й інші ексклюзивні аспекти.

Honor and Porsche Design

За межами естетики: Чи справді дизайн смартфонів має значення?

Цей зсув у партнерських відносинах порушує важливе питання: Чи дійсно дизайн смартфонів має значення?

Хоча привабливість витонченого та розкішного телефону не викликає сумнівів, дехто може стверджувати, що суть переважає над стилем. Продуктивність, якість камери, час автономної роботи та зручність користування часто мають більшу вагу при прийнятті рішення про покупку.

Honor and Porsche Design announcement

Серія Honor RSR є цікавим прикладом цього. Чи буде достатньо брендингу Porsche Design та унікальної естетики, щоб вплинути на покупців, навіть якщо основні характеристики залишаться практично незмінними? Чи фокус зміститься в бік більш суттєвих диференціаторів у майбутніх моделях?

Це постійна розмова, і відповідь, ймовірно, залежить від індивідуальних уподобань та пріоритетів. А що думаєте ви? Чи відіграє дизайн головну роль у вашому виборі смартфона, чи інші фактори мають більший вплив? Обговорімо це в коментарях нижче!

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Смартфоны Honor RSR знаменуют завершение дизайнерского партнерства Huawei и Porsche

Помните изящные смартфоны от Huawei, которые выходили с логотипом Porsche Design на задней панели? Так вот, эти телефоны больше не выпускаются. Хотя многие из нас этого не заметили, партнерство Huawei и Porsche Design закончилось в прошлом году. Так, Huawei Mate 60 RS Ultimate – последний продукт этого партнерства.

Сразу после выпуска этого телефона Honor и Porsche Design пожали друг другу руки и начали работать вместе. Это заставило многих из нас задуматься, будет ли Porsche Design работать и с Honor, и с Huawei. Как подтвердили в Porsche Design (источник), их партнерство с Huawei закончилось, когда компания начала работать с Honor.

Немного об истории партнерства Huawei и Porsche Design, а также о будущем пути телефонов Honor RSR

Huawei и Porsche Design начали сотрудничать в 2016 году. Благодаря этому партнерству китайский производитель телефонов выпустил тонну изящных флагманов. Хотите знать, что отличает эти телефоны? Они оснащены лучшим в своем классе аппаратным обеспечением Huawei, которое сочетается с потрясающим и уникальным дизайном.

Huawei Mate 30 RS Porsche Design

Некоторые из телефонов, созданных в рамках партнерства Huawei и Porsche Design, даже получили обновления, которые не были доступны в обычных версиях. Но после выхода Mate 60 RS Ultimate мы не видели, чтобы Huawei или Porsche Design что-то говорили о будущих телефонах, которые будут выпущены в рамках партнерства.

Huawei Mate 60 RS Ultimate Porsche Design

Что ж, Honor начал сотрудничать с Porsche Design в конце прошлого года. И первым продуктом этого нового партнерства стал Magic V2 RSR. Как и телефоны серии RS от Huawei, Magic V2 RSR имеет изящный дизайн. По сути, это самый красивый складной телефон на рынке. Но здесь следует отметить, что первый Honor RSR имеет лишь другой дизайн. Внутренняя начинка и другие функции остались теми же самыми.

Honor Magic V2 RSR Porsche Design

Говоря о дизайне, мы видим тот же тип эстетики, что и в телефонах Huawei Porsche Design для Honor RSR. То есть, он имеет вид, вдохновленный спортивным автомобилем. Это делает RSR Magic V2 привлекательным. И это может даже склонить некоторых к выбору телефона Galaxy Fold. Но это не единственный телефон, который появится благодаря новому партнерству.

Сегодня, на выставке MWC 2024, компания Honor подтвердила второй смартфон, который станет продуктом этого партнерства. Это Honor Magic6 Pro RSR Porsche Design, о котором компания вскоре поделится подробностями. Надеемся, мы увидим в этом будущем смартфоне не только дизайн, но и другие эксклюзивные аспекты.

Honor and Porsche Design

За пределами эстетики: Действительно ли дизайн смартфонов имеет значение?

Этот сдвиг в партнерских отношениях поднимает важный вопрос: Действительно ли дизайн смартфонов имеет значение?

Хотя привлекательность изящного и роскошного телефона не вызывает сомнений, некоторые могут утверждать, что суть преобладает над стилем. Производительность, качество камеры, время автономной работы и удобство пользования часто имеют больший вес при принятии решения о покупке.

Honor and Porsche Design announcement

Серия Honor RSR является интересным примером этого. Будет ли достаточно брендинга Porsche Design и уникальной эстетики, чтобы повлиять на покупателей, даже если основные характеристики останутся практически неизменными? Или фокус сместится в сторону более существенных дифференциаторов в будущих моделях?

Это постоянный разговор, и ответ, вероятно, зависит от индивидуальных предпочтений и приоритетов. А что думаете вы? Играет ли дизайн главную роль в вашем выборе смартфона, или другие факторы имеют большее влияние? Давайте обсудим это в комментариях ниже!

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: