Попередній огляд Samsung Galaxy Z Fold 6: Вага, дисплей, шарнір, пам’ять та інше

Південнокорейський виробничий гігант Samsung готується представити свій новий флагманський складаний телефон Galaxy Z Fold 6. З наближенням дати запуску в мережі з’являється все більше подробиць про цей пристрій. Ця стаття – попередній огляд усього, що ми знаємо про Samsung Galaxy Z Fold 6 на цей момент. Цей пристрій, як і будь-який інший складаний телефон, матиме свої позитивні та негативні сторони. Ми вже знаємо, що Samsung буде вдосконалювати його дизайн, дисплей, вагу, пам’ять та інші сфери. Однак, сумним є те, що цей пристрій не буде підтримувати слот для S Pen.

Samsung Galaxy Z Fold6

Деталі попереднього перегляду Samsung Galaxy Z Fold6

Дисплей: Покращуємо відчуття дотику UTG (Ultra Thin Glass) та його довговічність

Очікується, що дисплей Samsung Galaxy Z Fold 6 запропонує ефект занурення завдяки великому складному екрану. Цей пристрій буде оснащений 6,4-дюймовим зовнішнім екраном, що є пристойним покращенням у порівнянні з попередником. Згідно з повідомленнями, Samsung покращить відчуття дотику та міцність ультратонкого гнучкого скла UTG (Ultra Thin Glass). Це дозволить краще захистити екран при збереженні тієї ж товщини та вигину.

Шарнір і товщина корпусу

Технологія шарнірів відіграє важливу роль у покращенні дисплея, дозволяючи телефону лежати рівно, коли це необхідно, мінімізуючи зазор у закритому стані. У мобільному телефоні Samsung Galaxy Z Fold 6 буде застосовано новий дизайн шарніра в поєднанні з покращеним крапельним шарніром. Очікується, що це забезпечить відмінний від попереднього покоління досвід користування. Згідно з попередніми патентами, цей пристрій буде оснащений спеціалізованим шарніром, який підтримуватиме його тонший і ширший дизайн.

Samsung Galaxy Z Fold 6 буде легшим і тоншим за попереднє покоління. Товщина нової моделі складає лише 11 мм, а ширина буде більшою, ніж у попереднього покоління.

Samsung Galaxy Z Fold6

Підекранна камера та матеріал корпусу

Samsung вдосконалить підекранну камеру. Окрім збільшення кількості пікселів (поточна модель має 4 Мп), вона також покращить апертуру та зовнішній вигляд. І Galaxy Z Fold 4, і Z Fold 5 мають підекранну камеру, приховану під основним дисплеєм телефону. Вона в основному використовується для відеодзвінків і розпізнавання обличчя для розблокування пристрою. Також повідомляється, що мобільний телефон Samsung Galaxy Z Fold 6 буде виготовлений з титанового сплаву, надміцного сплаву та інших комбінацій.

Дизайн і вага

Samsung зробить заяву з дизайном Galaxy Z Fold 6. Зараз Samsung має найтовстіші складані телефони серед конкуруючих продуктів на основному ринку. Samsung Galaxy Z Fold 5 – один з найтовстіших складаних телефонів на масовому ринку. У складеному стані його товщина становить 13,4 мм, що робить його більш громіздким порівняно з деякими конкуруючими продуктами. Наприклад, Google Pixel Fold і OnePlus Open тонші – 12,1 мм і 10,1 мм відповідно. Крім того, Z Fold 5 важить 253 г, тоді як Honor Magic V2 легший – 237 г. Ці цифри підкреслюють різницю в товщині та вазі між різними складаними телефонами.

При товщині всього 11 мм і вазі 248 грамів, Galaxy Z Fold 6 тонший і легший за свого попередника. Прототип Samsung Galaxy Z Fold 5 важить від 247 до 257 грамів, а фінальна роздрібна версія – 253 грами. Прототип Galaxy Z Fold 6 важить 250 грамів, а роздрібна версія, за оцінками, буде важити 248 грамів.

Кут R екрану телефону Samsung Galaxy Z Fold 6 близький до прямого кута. Його ефект схожий на ефект Nubia Z60 Ultra, але він не такий прямий, як у S24 Ultra.

Місткість акумулятора

Очікується, що час автономної роботи Galaxy Z Fold 6 буде порівнянним або навіть кращим, ніж у його попередника, Galaxy Z Fold 5. Завдяки більшій місткості акумулятора та покращеній швидкості заряджання користувачі можуть розраховувати на довший час автономної роботи та швидше заряджання. Місткість мобільного телефону Samsung Galaxy Z Fold 6, за оцінками, збільшиться на 5%. Місткість мобільного телефону Galaxy Z Fold 5 становить 4400 мАг (типове значення). Це означає, що місткість Z Fold6 становитиме близько 4600 мАг.

Samsung Galaxy Z Fold6

Пам’ять і камера

Мобільний телефон Samsung Galaxy Z Fold 6 буде доступний у версії з 16 ГБ оперативної пам’яті. Однак ця модель з 16 ГБ оперативної пам’яті буде доступна лише для версії з 1 ТБ внутрішньої пам’яті. Що стосується камери, то апаратне забезпечення камери Samsung Galaxy Z Fold 6 не зазнало жодних змін. Покращення стосуються програмного забезпечення, в основному для покращення алгоритму.

Висновок

На закінчення, очікування останнього флагманського складного телефону Samsung, Galaxy Z Fold 6, продовжує наростати. Продовжує з’являтися все більше подробиць про його особливості та технічні характеристики. Попри деякі розчарування, такі як відсутність роз’єму для S Pen, пристрій обіцяє значні покращення в різних аспектах.

Одне з помітних покращень стосується дисплея, де Samsung зосередився на покращенні відчуття дотику та довговічності ультратонкого гнучкого скляного покриття UTG. Новий дизайн шарнірів у поєднанні з більш тонким і широким корпусом має на меті забезпечити більш плавний і захопливий користувацький досвід.

Крім того, очікується, що Galaxy Z Fold 6 буде оснащений оновленою підекранною камерою і корпусом з титанового сплаву, що забезпечує як міцність, так і естетичність. Більш тонкий і легкий профіль пристрою в поєднанні з поліпшеною місткістю акумулятора і можливостями зберігання даних відображає прагнення Samsung створити преміальний і технологічно просунутий складаний смартфон.

Хоча апаратне забезпечення камери може не зазнати значних змін, очікується, що вдосконалення програмного забезпечення покращить загальний досвід фотографування.

Загалом, Samsung Galaxy Z Fold 6 є багатообіцяльним доповненням до ринку складаних телефонів, який готовий перевершити очікування користувачів і встановити нові стандарти інновацій у мобільних технологіях. З наближенням дати запуску споживачі з нетерпінням чекають на можливість дослідити можливості пристрою та визначити його справжній потенціал у формуванні майбутнього смартфонів.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Предварительный обзор Samsung Galaxy Z Fold 6: Вес, дисплей, шарнир, память и другое

Южнокорейский производственный гигант Samsung готовится представить свой новый флагманский складной телефон Galaxy Z Fold 6. С приближением даты запуска в сети появляется все больше подробностей об этом устройстве. Эта статья – предварительный обзор всего, что мы знаем о Samsung Galaxy Z Fold 6 на данный момент. Это устройство, как и любой другой складной телефон, будет иметь свои положительные и отрицательные стороны. Мы уже знаем, что Samsung будет совершенствовать его дизайн, дисплей, вес, память и другие сферы. Однако, печальным является то, что это устройство не будет поддерживать слот для S Pen.

Samsung Galaxy Z Fold6

Детали предварительного просмотра Samsung Galaxy Z Fold6

Дисплей: Улучшаем ощущение прикосновения UTG и его долговечность

Ожидается, что дисплей Samsung Galaxy Z Fold 6 предложит эффект погружения благодаря большому складному экрану. Это устройство будет оснащено 6,4-дюймовым внешним экраном, что является приличным улучшением по сравнению с предшественником. Согласно сообщениям, Samsung улучшит ощущение прикосновения и прочность ультратонкого гибкого стекла UTG (Ultra Thin Glass). Это позволит лучше защитить экран при сохранении той же толщины и изгиба.

Шарнир и толщина корпуса

Технология шарниров играет важную роль в улучшении дисплея, позволяя телефону лежать ровно, когда это необходимо, минимизируя зазор в закрытом состоянии. В мобильном телефоне Samsung Galaxy Z Fold 6 будет применен новый дизайн шарнира в сочетании с улучшенным капельным шарниром. Ожидается, что это обеспечит отличный от предыдущего поколения опыт пользования. Согласно предыдущим патентам, это устройство будет оснащено специализированным шарниром, который будет поддерживать его более тонкий и широкий дизайн.

Samsung Galaxy Z Fold 6 будет легче и тоньше предыдущего поколения. Толщина новой модели составляет всего 11 мм, а ширина будет больше, чем у предыдущего поколения.

Samsung Galaxy Z Fold6

Подэкранная камера и материал корпуса

Samsung усовершенствует подэкранную камеру. Кроме увеличения количества пикселей (текущая модель имеет 4 Мп), она также улучшит апертуру и внешний вид. И Galaxy Z Fold 4, и Z Fold 5 имеют подэкранную камеру, скрытую под основным дисплеем телефона. Она в основном используется для видеозвонков и распознавания лица для разблокировки устройства. Также сообщается, что мобильный телефон Samsung Galaxy Z Fold 6 будет изготовлен из титанового сплава, сверхпрочного сплава и других комбинаций.

Дизайн и вес

Samsung сделает заявление с дизайном Galaxy Z Fold 6. Сейчас Samsung имеет самые толстые складные телефоны среди конкурирующих продуктов на основном рынке. Samsung Galaxy Z Fold 5 – один из самых толстых складных телефонов на массовом рынке. В сложенном состоянии его толщина составляет 13,4 мм, что делает его более громоздким по сравнению с некоторыми конкурирующими продуктами. Например, Google Pixel Fold и OnePlus Open тоньше – 12,1 мм и 10,1 мм соответственно. Кроме того, Z Fold 5 весит 253 г, тогда как Honor Magic V2 легче – 237 г. Эти цифры подчеркивают разницу в толщине и весе между различными складными телефонами.

При толщине всего 11 мм и весе 248 граммов, Galaxy Z Fold 6 тоньше и легче своего предшественника. Прототип Samsung Galaxy Z Fold 5 весит от 247 до 257 граммов, а финальная розничная версия – 253 грамма. Прототип Galaxy Z Fold 6 весит 250 граммов, а розничная версия, по оценкам, будет весить 248 граммов.

Угол R экрана телефона Samsung Galaxy Z Fold 6 близок к прямому углу. Его эффект похож на эффект Nubia Z60 Ultra, но он не такой прямой, как у S24 Ultra.

Емкость аккумулятора

Ожидается, что время автономной работы Galaxy Z Fold 6 будет сопоставимым или даже лучшим, чем у его предшественника, Galaxy Z Fold 5. Благодаря большей емкости аккумулятора и улучшенной скорости зарядки пользователи могут рассчитывать на более длительное время автономной работы и более быструю зарядку. Емкость мобильного телефона Samsung Galaxy Z Fold 6, по оценкам, увеличится на 5%. Емкость мобильного телефона Galaxy Z Fold 5 составляет 4400 мАч (типичное значение). Это означает, что емкость Z Fold6 будет составлять около 4600 мАч.

Samsung Galaxy Z Fold6

Память и камера

Мобильный телефон Samsung Galaxy Z Fold 6 будет доступен в версии с 16 ГБ оперативной памяти. Однако эта модель с 16 ГБ оперативной памяти будет доступна только для версии с 1 ТБ внутренней памяти. Что касается камеры, то аппаратное обеспечение камеры Samsung Galaxy Z Fold 6 не претерпело никаких изменений. Улучшения касаются программного обеспечения, в основном для улучшения алгоритма.

Заключение

В заключение, ожидание последнего флагманского складного телефона Samsung, Galaxy Z Fold 6, продолжает нарастать. Продолжает появляться все больше подробностей о его особенностях и технических характеристиках. Несмотря на некоторые разочарования, такие как отсутствие разъема для S Pen, устройство обещает значительные улучшения в различных аспектах.

Одно из заметных улучшений касается дисплея, где Samsung сосредоточился на улучшении ощущения прикосновения и долговечности ультратонкого гибкого стеклянного покрытия UTG. Новый дизайн шарниров в сочетании с более тонким и широким корпусом имеет целью обеспечить более плавный и захватывающий пользовательский опыт.

Кроме того, ожидается, что Galaxy Z Fold 6 будет оснащен обновленной подэкранной камерой и корпусом из титанового сплава, обеспечивающим как прочность, так и эстетичность. Более тонкий и легкий профиль устройства в сочетании с улучшенной емкостью аккумулятора и возможностями хранения данных отражает стремление Samsung создать премиальный и технологически продвинутый складной смартфон.

Хотя аппаратное обеспечение камеры может не претерпеть значительных изменений, ожидается, что совершенствование программного обеспечения улучшит общий опыт фотографирования.

В общем, Samsung Galaxy Z Fold 6 является многообещающим дополнением к рынку складных телефонов, который готов превзойти ожидания пользователей и установить новые стандарты инноваций в мобильных технологиях. С приближением даты запуска потребители с нетерпением ждут возможности исследовать возможности устройства и определить его истинный потенциал в формировании будущего смартфонов.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: