Оновлення Chrome 123: Всі нові функції, які вам потрібно знати

Google дотримується графіка швидкого випуску нових версій Chrome, запустивши бета-версію Chrome 123 на каналі бета-тестування. Це сталося після випуску стабільної версії Chrome 122 минулого тижня. Стабільний реліз Chrome 123 заплановано на 13 березня 2024 року. Спочатку він буде доступний для невеликого відсотка користувачів, а наступного тижня стане доступним для більшості користувачів. Очікується, що Chrome 123 принесе кілька цікавих особливостей і потенційно запровадить нові функції. Дізнаймось, що на нас чекає.

Chrome 123 інтегрує PDF Reader з Android Chrome Update

Десктопна версія Chrome вже давно має інтегрований переглядач PDF-файлів, який автоматично відкриває PDF-файли з Інтернету без необхідності їх попереднього завантаження. Тепер Chrome для Android також може отримати подібну функцію в Chrome 123.

Хоча поточний прапорець chrome://flags/#android-open-pdf-inline може бути ще не активований, очікується, що після активації він увімкне PDF-переглядач. Цей переглядач дозволить вам відкривати PDF-файли безпосередньо, без необхідності спочатку завантажувати їх, а потім переглядати у стандартній програмі для читання PDF-файлів вашого телефону. Ця потенційна функція може бути узгоджена з новою бібліотекою для перегляду PDF-файлів Android Jetpack, яка буде вбудована в Android 15. Ця бібліотека дозволить розробникам інтегрувати PDF-переглядач безпосередньо у свої програми.

Медіаплеєр у стилі Android у Chrome Chrome Update

Google поступово впроваджує свою мову дизайну Material You, яка була вперше представлена в Android 12 у 2021 році. В рамках оновлення браузера Chrome 123 для настільних комп’ютерів з’явився новий медіаплеєр, натхненний медіаплеєром, який можна знайти на телефонах Pixel. Під час відтворення аудіо користувачі бачитимуть знайомий хвилястий індикатор виконання. Крім того, Google реорганізував кнопки відтворення та відтворення, щоб надати їм оновленого вигляду.

У Chrome з’являється спільний доступ до груп вкладок

У Chrome 123 з’явилися ознаки того, що незабаром користувачі зможуть ділитися цілими групами вкладок, а не лише посиланнями. Нові прапорці в браузері вказують на цю майбутню функцію. У рамках цієї розробки Google прагне досягти узгодженості функцій для груп вкладок між Android і десктопними версіями. Це містить уніфікацію кольорів, створення груп вкладок з однією вкладкою і потенційне введення додаткових візуальних індикаторів, які будуть спільними як для десктопних, так і для мобільних платформ.

Chrome 123 піклується про небажані сповіщення на Android Chrome Update

У Chrome 123 Google представляє нову функцію, яка полегшує відписку від сповіщень з вебсайтів. Випадково підписатися на сповіщення може статися, і іноді пізніше ви розумієте, що не хочете отримувати постійні оновлення з певного сайту. З цим оновленням у Chrome з’явиться нова опція відписки від сповіщень, яка дозволить користувачам усунути небажані сповіщення одним кліком. Цю функцію можна увімкнути за допомогою прапора chrome://flags#notification-one-tap-unsubscribe. Раніше користувачам доводилося переходити через меню налаштувань, щоб деактивувати сповіщення.

З Chrome перемикання між пристроями стає безперешкодним

Google представив нову функцію в Chrome 123, яка має на меті спростити процес продовження роботи з того місця, на якому ви зупинилися. З появою опції “Відновити вкладки” браузер може відображати нещодавні вкладки з інших пристроїв безпосередньо на сторінці нової вкладки. Ця функція доступна на десктопах, Android та iOS. Користувачі можуть вимкнути цю функцію, якщо вона не відповідає їхнім уподобанням.

Як завантажити Chrome 123 Beta

Новий Chrome 123 незабаром буде доступний у стабільній версії. Однак, якщо ви хочете випробувати ці функції заздалегідь, ви можете встановити бета-версію Chrome. Для настільних комп’ютерів ви можете завантажити її з вебсайту Chrome, а для телефонів Android вона доступна в Play Store. Встановлення бета-версії Chrome дозволить вам дослідити та випробувати ці функції ще до того, як вони з’являться у стабільній версії.

Варто зазначити, що бета-версія може містити деякі помилки, які можуть вплинути на продуктивність вашого пристрою. Встановлення бета-версії означає, що ви усвідомлюєте ризики, а також точно знаєте, що робите. Завжди рекомендується терпляче чекати на фінальну версію, щоб уникнути небажаних проблем з вашими пристроями.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Обновление Chrome 123: Все новые функции, которые вам нужно знать

Google придерживается графика быстрого выпуска новых версий Chrome, запустив бета-версию Chrome 123 на канале бета-тестирования. Это произошло после выпуска стабильной версии Chrome 122 на прошлой неделе. Стабильный релиз Chrome 123 запланирован на 13 марта 2024 года. Сначала он будет доступен для небольшого процента пользователей, а на следующей неделе станет доступным для большинства пользователей. Ожидается, что Chrome 123 принесет несколько интересных особенностей и потенциально введет новые функции. Давайте узнаем, что нас ждет.

Chrome 123 интегрирует PDF Reader с Android

Chrome Update

Десктопная версия Chrome уже давно имеет интегрированный просмотрщик PDF-файлов, который автоматически открывает PDF-файлы из Интернета без необходимости их предварительной загрузки. Теперь Chrome для Android также может получить подобную функцию в Chrome 123.

Хотя текущий флажок chrome://flags/#android-open-pdf-inline может быть еще не активирован, ожидается, что после активации он включит PDF-просмотрщик. Этот просмотрщик позволит вам открывать PDF-файлы напрямую, без необходимости сначала загружать их, а затем просматривать в стандартном приложении для чтения PDF-файлов на вашем телефоне. Эта потенциальная функция может быть согласована с новой библиотекой для просмотра PDF-файлов Android Jetpack, которая будет встроена в Android 15. Эта библиотека позволит разработчикам интегрировать PDF-просмотрщик непосредственно в свои приложения.

Медиаплеер в стиле Android в Chrome

Chrome Update

Google постепенно внедряет свой язык дизайна Material You, который был впервые представлен в Android 12 в 2021 году. В рамках обновления браузера Chrome 123 для настольных компьютеров появился новый медиаплеер, вдохновленный медиаплеером, который можно найти на телефонах Pixel. Во время воспроизведения аудио пользователи будут видеть знакомый волнистый индикатор исполнения. Кроме того, Google реорганизовал кнопки воспроизведения и воспроизведения, чтобы придать им обновленный вид.

В Chrome появляется совместный доступ к группам вкладок

В Chrome 123 появились признаки того, что вскоре пользователи смогут делиться целыми группами вкладок, а не только ссылками. Новые флажки в браузере указывают на эту будущую функцию. В рамках этой разработки Google стремится достичь согласованности функций для групп вкладок между Android и десктопными версиями. Это включает унификацию цветов, создание групп вкладок с одной вкладкой и потенциальное введение дополнительных визуальных индикаторов, которые будут общими как для десктопных, так и для мобильных платформ.

Chrome 123 заботится о нежелательных уведомлениях на Android

Chrome Update

В Chrome 123 Google представляет новую функцию, которая облегчает отписку от уведомлений с веб-сайтов. Случайно подписаться на уведомления может произойти, и иногда позже вы понимаете, что не хотите получать постоянные обновления с определенного сайта. С этим обновлением в Chrome появится новая опция отписки от уведомлений, которая позволит пользователям устранить нежелательные уведомления одним кликом. Эту функцию можно включить с помощью флага chrome://flags#notification-one-tap-unsubscribe. Ранее пользователям приходилось переходить через меню настроек, чтобы деактивировать уведомления.

С Chrome переключение между устройствами становится беспрепятственным

Google представил новую функцию в Chrome 123, которая имеет целью упростить процесс продолжения работы с того места, на котором вы остановились. С появлением опции “Восстановить вкладки” браузер может отображать недавние вкладки с других устройств непосредственно на странице новой вкладки. Эта функция доступна на десктопах, Android и iOS. Пользователи могут отключить эту функцию, если она не соответствует их предпочтениям.

Как загрузить Chrome 123 Beta

Новый Chrome 123 скоро будет доступен в стабильной версии. Однако, если вы хотите испытать эти функции заранее, вы можете установить бета-версию Chrome. Для настольных компьютеров вы можете загрузить ее с веб-сайта Chrome, а для телефонов Android она доступна в Play Store. Установка бета-версии Chrome позволит вам исследовать и испытать эти функции еще до того, как они появятся в стабильной версии.

Стоит отметить, что бета-версия может содержать некоторые ошибки, которые могут повлиять на производительность вашего устройства. Установка бета-версии означает, что вы осознаете риски, а также точно знаете, что делаете. Всегда рекомендуется терпеливо ждать финальной версии, чтобы избежать нежелательных проблем с вашими устройствами.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: