Компанія Lenovo і Anaconda оголосили про співпрацю з метою прискорення розробки та впровадження штучного інтелекту

Lenovo

Портфоліо робочих станцій Lenovo, які базуються на процесорах Intel і використовують Anaconda Navigator, призначені для оптимізації робочих процесів у галузі науки про дані.

Угода між компанією Lenovo та Anaconda® Inc., провідним постачальником відкритого програмного забезпечення для платформ штучного інтелекту, машинного навчання та обробки даних, розширює можливості робочих станцій Lenovo для роботи з даними. Партнерство об’єднує досвід і лідерство Lenovo у виробництві робочих станцій ThinkStation™ і ThinkPad™ з корпоративними перевагами Anaconda у сфері відкритого програмного забезпечення, безпеки та надійності.

Розвиток штучного інтелекту, глибокого навчання та генеративного штучного інтелекту відкриває нові можливості для бізнесу та дослідників даних. Значна частина інновацій у цих галузях відбувається завдяки відкритому програмному забезпеченню та хмарним рішенням, при цьому Python є провідною мовою програмування. Однак ризики безпеки та високі витрати хмарних рішень змушують організації переглядати свій підхід до інвестицій в розробку штучного інтелекту. Партнерство Lenovo та Anaconda дозволяє аналітикам даних створювати та розгортати штучний інтелект з використанням високоякісного апаратного забезпечення і підтримки програмного забезпечення корпоративного рівня в рамках керованої інвестиційної програми.

Робочі станції Lenovo, які використовують процесори Intel® та графічні процесори NVIDIA® останніх поколінь, дозволяють точно налаштувати великі мовні моделі, а Anaconda Navigator забезпечує підтримку відкритого програмного забезпечення та штучного інтелекту за допомогою покращених механізмів безпеки, масштабування та керування.

Нове покоління робочих станцій Lenovo в галузі науки про дані є одним із найпотужніших та масштабованих портфоліо пристроїв для штучного інтелекту у світі. Робочі станції Lenovo доповнюють хмарні рішення для штучного інтелекту, об’єднують їх з локальними ресурсами та допомагають аналітикам бути гнучкими та продуктивними. Асортимент робочих станцій Lenovo охоплює висококонфігуровані системи, призначені для будь-якого робочого процесу штучного інтелекту, незалежно від галузі або вертикалі. Робочі станції Lenovo з Anaconda Navigator пропонують захищене середовище для вирішення найскладніших завдань з розробки та розгортання рішень штучного інтелекту.

“Це партнерство — ідеальне, — коментує Роб Херман, віцепрезидент та генеральний директор Workstation and Client AI Group у Lenovo. — Ми раді активізувати його, щоб допомогти аналітикам даних розширити можливості штучного інтелекту за допомогою нашого портфоліо робочих станцій преміумкласу та високоякісних пакетів і репозиторіїв Anaconda з відкритим вихідним кодом”.

Anaconda Navigator доступний для використання на робочих станціях Lenovo поточного та майбутнього поколінь.

“Оскільки моделі штучного інтелекту та машинного навчання стають дедалі складнішими, високопродуктивні робочі станції — це необхідність для забезпечення аналітикам даних передових можливостей”, — зауважує Чендлер Вон, директор з продуктів Anaconda. — Спільно надаючи продуктивне апаратне забезпечення та ефективні програмні інструменти, Lenovo та Anaconda забезпечують дослідникам даних, розробникам та інженерам штучного інтелекту високоякісну платформу для вивчення нових технологій у цих галузях. Цей симбіоз дозволяє організаціям розширювати межі та прискорювати інновації без технологічних обмежень”.

Дізнатися більше про портфоліо робочих станцій Lenovo можна на www.lenovo.com/workstations.

Довідка

Про компанію Lenovo:

Lenovo — глобальна технологічна компанія з доходом у $62 млрд, яка посідає 217 місце в рейтингу Fortune Global 500, об’єднує 77 000 працівників по всьому світу та щодня обслуговує мільйони користувачів на 180 ринках. Зосередившись на сміливому баченні — забезпечувати Розумні Технології для Кожного, компанія Lenovo стала провідним світовим гравцем на ринку ПК, продовжуючи розширення у сферах зростання, які сприяють розвитку технологій «нового ІТ» (клієнтських, периферійних, хмарних, мережевих та інтелектуальних), включаючи сервери, системи зберігання даних, мобільні пристрої, програмне забезпечення, рішення та сервіси. Ця трансформація разом з інноваціями Lenovo, що змінюють світ, створює більш інклюзивне, надійне та стійке цифрове суспільство для кожного. Компанія Lenovo зареєстрована на Гонконзькій фондовій біржі під назвою Lenovo Group Limited (HKSE: 992) (ADR: LNVGY). Щоб дізнатися більше актуальної інформації, відвідайте сайт https://lenovo.ua та перегляньте останні новини на StoryHub.

Про Anaconda:

Anaconda — найпопулярніша операційна система для штучного інтелекту з понад 45 мільйонами користувачів, яка надає доступ до основних пакетів Python з відкритим кодом, що використовуються в сучасному ШІ, науці про дані та машинному навчанні за допомогою єдиної платформи. Ми були першими, хто почав використовувати Python для науки про дані, підтримували його активну спільноту і продовжуємо керувати проєктами з відкритим вихідним кодом, які забезпечують інновації наступного покоління. Наші рішення корпоративного рівня дозволяють підприємствам, дослідницьким та академічним установам по всьому світу використовувати можливості відкритого коду для отримання конкурентних переваг, проведення новаторських досліджень та побудови кращого світу.  Щоб дізнатися більше, відвідайте anaconda.com або приєднуйтесь до нас у Twitter чи LinkedIn.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Компания Lenovo и Anaconda объявили о сотрудничестве с целью ускорения разработки и внедрения искусственного интеллекта

Портфолио рабочих станций Lenovo, основанных на процессорах Intel и использующих Anaconda Navigator, предназначены для оптимизации рабочих процессов в области науки о данных.

Соглашение между компанией Lenovo и Anaconda® Inc., ведущим поставщиком открытого программного обеспечения для платформ искусственного интеллекта, машинного обучения и обработки данных, расширяет возможности рабочих станций Lenovo для работы с данными. Партнерство объединяет опыт и лидерство Lenovo в производстве рабочих станций ThinkStation™ и ThinkPad™ с корпоративными преимуществами Anaconda в сфере открытого программного обеспечения, безопасности и надежности.

Развитие искусственного интеллекта, глубокого обучения и генеративного искусственного интеллекта открывает новые возможности для бизнеса и исследователей данных. Значительная часть инноваций в этих областях происходит благодаря открытому программному обеспечению и облачным решениям, при этом Python является ведущим языком программирования. Однако риски безопасности и высокие затраты облачных решений заставляют организации пересматривать свой подход к инвестициям в разработку искусственного интеллекта. Партнерство Lenovo и Anaconda позволяет аналитикам данных создавать и развертывать искусственный интеллект с использованием высококачественного аппаратного обеспечения и поддержки программного обеспечения корпоративного уровня в рамках управляемой инвестиционной программы.

Рабочие станции Lenovo, использующие процессоры Intel® и графические процессоры NVIDIA® последних поколений, позволяют точно настроить большие языковые модели, а Anaconda Navigator обеспечивает поддержку открытого программного обеспечения и искусственного интеллекта с помощью улучшенных механизмов безопасности, масштабирования и управления.

Новое поколение рабочих станций Lenovo в области науки о данных является одним из самых мощных и масштабируемых портфолио устройств для искусственного интеллекта в мире. Рабочие станции Lenovo дополняют облачные решения для искусственного интеллекта, объединяют их с локальными ресурсами и помогают аналитикам быть гибкими и продуктивными. Ассортимент рабочих станций Lenovo охватывает высококонфигурируемые системы, предназначенные для любого рабочего процесса искусственного интеллекта, независимо от отрасли или вертикали. Рабочие станции Lenovo с Anaconda Navigator предлагают защищенную среду для решения самых сложных задач по разработке и развертыванию решений искусственного интеллекта.

“Это партнерство – идеальное, – комментирует Роб Херман, вице-президент и генеральный директор Workstation and Client AI Group в Lenovo, – Мы рады активизировать его, чтобы помочь аналитикам данных расширить возможности искусственного интеллекта с помощью нашего портфолио рабочих станций премиум-класса и высококачественных пакетов и репозиториев Anaconda с открытым исходным кодом”.

Anaconda Navigator доступен для использования на рабочих станциях Lenovo текущего и будущего поколений.

“Поскольку модели искусственного интеллекта и машинного обучения становятся все более сложными, высокопроизводительные рабочие станции – это необходимость для обеспечения аналитикам данных передовых возможностей”, – отмечает Чендлер Вон, директор по продуктам Anaconda, – Совместно предоставляя производительное аппаратное обеспечение и эффективные программные инструменты, Lenovo и Anaconda обеспечивают исследователям данных, разработчикам и инженерам искусственного интеллекта высококачественную платформу для изучения новых технологий в этих областях. Этот симбиоз позволяет организациям расширять границы и ускорять инновации без технологических ограничений”.

Узнать больше о портфолио рабочих станций Lenovo можно на www.lenovo.com/workstations.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua