Nothing Phone (2a): Нові рендери підтверджують дизайн, також стала відома ціна в Індії

Nothing Phone (2a) став об’єктом численних витоків та тизерів у найближчі дні. Справа в тому, що перший смартфон середнього класу від Nothing очікується з великим нетерпінням. Бренд прагне приєднатися до конкурентного поля смартфонів середнього класу з пристроєм, який увібрав би в себе суть своїх флагманів у дизайні, програмному забезпеченні та досвіді. Nothing Phone (2a) вийде на ринок 5 березня, а витоки інформації про нього не збавляють обертів. Сьогодні, завдяки надійним @OnLeaks та SmartPrix, ми отримали рендери нового телефону, які проливають світло на його дизайн. На відміну від попередніх рендерів, ці можуть виявитися справжніми й показують темно-сірий телефон.

Специфікації та елементи дизайну Nothing Phone (2a) підтверджено

Рендери підтверджують дизайн камери з величезним круглим островом, що складається з двох великих отворів поруч. Дизайн “Fresh Eyes” був висміяний в анонсі телефону. Рендери також демонструють тричастинний гліф-інтерфейс навколо острівця камери. Це простіший підхід у порівнянні з флагманами Nothing. Однак, знакова особливість все одно буде відзначати свою присутність тут. Також є стрічковий кабель, який проходить від верхньої до нижньої частини телефону.

Nothing Phone (2a)
Копірайт зображення: OnLeaks x SmartPrix

Nothing Phone (2a) має пласку металеву рамку з трьома металевими кнопками. Праворуч знаходиться кнопка увімкнення, а ліворуч – дві кнопки регулювання гучності. Телефон буде оснащений основною камерою ISOCELL S5KG9 на 50 МП та надширококутною камерою ISOCELL JN1 на 50 МП. Фронтальна камера розташована в центральному перфораційному отворі та має роздільну здатність 32 Мп.

Копірайт зображення: OnLeaks x SmartPrix

Очікується, що телефон матиме 6,7-дюймовий AMOLED-екран з роздільною здатністю Full HD і частотою оновлення 120 Гц. Місткість акумулятора становитиме 5 000 мАг, а телефон буде оснащений підтримкою швидкої зарядки потужністю 45 Вт. Очікується, що розміри та вага телефону складатимуть 161,7 мм x 76,3 мм x 8,55 мм і важитимуть 190 грамів.

Копірайт зображення: OnLeaks x SmartPrix

Dimensity 7200 Pro

Nothing також підтвердив, що в смартфоні Nothing Phone (2a) відбудеться прем’єра чіпа Dimensity 7200 Pro. Звичайний Dimensity 7200 має 2 ядра ARM Cortex-A715 з тактовою частотою 2,8 ГГц і 6 ядер ARM Cortex-A510 з тактовою частотою 2,0 ГГц. Однак варіант Pro був розроблений спільно MediaTek і Nothing. Він обіцяє на 18% більше продуктивності, ніж Snapdragon 778G. Ми точно не знаємо, наскільки Pro-версія відрізняється від стокової, але можемо очікувати більш високих тактових частот для продуктивних ядер. Телефон також досить ефективний завдяки використанню 4-нм технологічного процесу. Цікаво, що цей телефон з’явився в Geekbench, показуючи продуктивність свого Dimensity 7200 Pro.

Телефон також матиме NothingOS з її унікальними функціями та елементами інтерфейсу. Він базуватиметься на Android 14 і буде близьким до стандартного Android, окрім вже згаданих змін в інтерфейсі.

Ціни в Індії

Окрім специфікацій, SmartPrix припускає, що телефон буде коштувати в Індії від 25 000 індійських рупій. Це приблизно 280 євро. Телефон не буде доступний у Сполучених Штатах, але потрапить до Європи.

Висновок

Nothing Phone (2a) буде доступним варіантом для тих, хто хоче приєднатися або, можливо, підтримати вихід Nothing на ринок смартфонів. Бренд розпочав свою діяльність з Nothing Phone (1) у 2022 році з Snapdragon 778G. Минулого року компанія зробила сміливий крок на ринок флагманів, випустивши вдосконалений Nothing Phone (2) з флагманським процесором Snapdragon 8 Gen 1. Тепер компанія випустить свій перший смартфон середнього класу, і ціна на нього цілком пристойна для нового бренду. Нам цікаво подивитися, наскільки успішним буде смартфон.

Телефон буде представлений 5 березня, і ми очікуємо, що компанія поділиться більш детальною інформацією напередодні дня запуску.

What’s your Reaction?
Cool
4
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Nothing Phone (2a): Новые рендеры подтверждают дизайн, также стала известна цена в Индии

Nothing Phone (2a) стал объектом многочисленных утечек и тизеров в ближайшие дни. Дело в том, что первый смартфон среднего класса от Nothing ожидается с большим нетерпением. Бренд стремится присоединиться к конкурентному полю смартфонов среднего класса с устройством, которое вобрало бы в себя суть своих флагманов в дизайне, программном обеспечении и опыте. Nothing Phone (2a) выйдет на рынок 5 марта, а утечки информации о нем не сбавляют обороты. Сегодня, благодаря надежным @OnLeaks и SmartPrix, мы получили рендеры нового телефона, которые проливают свет на его дизайн. В отличие от предыдущих рендеров, эти могут оказаться настоящими и показывают темно-серый телефон.

Спецификации и элементы дизайна Nothing Phone (2a) подтверждены

Рендеры подтверждают дизайн камеры с огромным круглым островом, состоящим из двух больших отверстий рядом. Дизайн “Fresh Eyes” был высмеян в анонсе телефона. Рендеры также демонстрируют трехчастный глиф-интерфейс вокруг островка камеры. Это более простой подход по сравнению с флагманами Nothing. Однако знаковая особенность все равно будет отмечать свое присутствие здесь. Также есть ленточный кабель, который проходит от верхней к нижней части телефона

Nothing Phone (2a)Копирайт изображения: OnLeaks x SmartPrix

Nothing Phone (2a) имеет плоскую металлическую рамку с тремя металлическими кнопками. Справа находится кнопка включения, а слева – две кнопки регулировки громкости. Телефон будет оснащен основной камерой ISOCELL S5KG9 на 50 МП и сверхширокоугольной камерой ISOCELL JN1 на 50 МП. Фронтальная камера расположена в центральном перфорационном отверстии и имеет разрешение 32 Мп.

Копирайт изображения: OnLeaks x SmartPrix

Ожидается, что телефон будет иметь 6,7-дюймовый AMOLED-экран с разрешением Full HD и частотой обновления 120 Гц. Емкость аккумулятора составит 5 000 мАч, а телефон будет оснащен поддержкой быстрой зарядки мощностью 45 Вт. Ожидается, что размеры и вес телефона составят 161,7 мм x 76,3 мм x 8,55 мм и будут весить 190 граммов.

Копирайт изображения: OnLeaks x SmartPrix

Dimensity 7200 Pro

Nothing также подтвердил, что в смартфоне Nothing Phone (2a) состоится премьера чипа Dimensity 7200 Pro. Обычный Dimensity 7200 имеет 2 ядра ARM Cortex-A715 с тактовой частотой 2,8 ГГц и 6 ядер ARM Cortex-A510 с тактовой частотой 2,0 ГГц. Однако вариант Pro был разработан совместно MediaTek и Nothing. Он обещает на 18% больше производительности, чем Snapdragon 778G. Мы точно не знаем, насколько Pro-версия отличается от стоковой, но можем ожидать более высоких тактовых частот для производительных ядер. Телефон также достаточно эффективен благодаря использованию 4-нм технологического процесса. Интересно, что этот телефон появился в Geekbench, показывая производительность своего Dimensity 7200 Pro.

Телефон также будет иметь NothingOS с его уникальными функциями и элементами интерфейса. Он будет основан на Android 14 и будет близок к стандартному Android, кроме уже упомянутых изменений в интерфейсе.

Цены в Индии

Кроме спецификаций, SmartPrix предполагает, что телефон будет стоить в Индии от 25 000 индийских рупий. Это примерно 280 евро. Телефон не будет доступен в Соединенных Штатах, но попадет в Европу.

Вывод

Nothing Phone (2a) будет доступным вариантом для тех, кто хочет присоединиться или, возможно, поддержать выход Nothing на рынок смартфонов. Бренд начал свою деятельность с Nothing Phone (1) в 2022 году с Snapdragon 778G. В прошлом году компания сделала смелый шаг на рынок флагманов, выпустив усовершенствованный Nothing Phone (2) с флагманским процессором Snapdragon 8 Gen 1. Теперь компания выпустит свой первый смартфон среднего класса, и цена на него вполне приличная для нового бренда. Нам интересно посмотреть, насколько успешным будет смартфон.

Телефон будет представлен 5 марта, и мы ожидаем, что компания поделится более подробной информацией в преддверии дня запуска.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua