Asus ZenFone 11 Ultra підтверджений до запуску 14 березня

Компанія ASUS щойно підтвердила деталі про запуск свого наступного флагмана. Після численних витоків і тизерів оголошено офіційну дату запуску ASUS Zenfone 11 Ultra. Новий флагман буде представлений о 20:00 за тайбейським часом (13:00 за центральноєвропейським часом / 8:00 за східним часом). Також вказано нью-йоркський та берлінський час, що означає, що телефон вийде на ринок Тайваню, США та Європи одночасно.

Супровідний пост на X.com також натякає на глибоку інтеграцію штучного інтелекту. Однак компанія не вдається в подробиці того, що це означає. Компанія надала кілька тизерних відео для Zenfone 11 Ultra, щоб продемонструвати його функцію стабілізації відео, портретний режим і довговічну батарею. Завдяки детальному витоку ми знаємо, чого очікувати від нового флагмана. Він виглядає як допрацьована версія ROG Phone 8 Pro. Він матиме схожий дизайн, але буде позбавлений функцій, орієнтованих на геймерів. Тож ніяких вигадливих RGB-підсвічувань чи місткісних AirTriggers, просто звичайний флагманський смартфон.

Технічні характеристики ASUS ZenFone 11 Ultra

ASUS Zenfone 11 Ultra буде оснащений 6,78-дюймовим LTPO AMOLED екраном з роздільною здатністю Full HD. Він матиме частоту оновлення 1-144 Гц для кращої ефективності. Під капотом флагмана буде встановлена відмінна SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 з 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5X і 512 ГБ пам’яті UFS 4.0. Телефон також буде оснащений тією ж трійкою камер, що й ASUS ROG Phone 8 Pro. Він отримає 50-Мп основну камеру Sony IMX890, 32-Мп телеоб’єктив з 3-кратним оптичним зумом і 13-Мп надширококутний об’єктив.

Zenfone 11 Ultra

Телефон має центрований отвір для селфі-камери та квадратний острівець для розташування задньої камери. Модуль камери сильно виступає з задньої панелі пристрою, тому, якщо вам не подобається такий дизайн, краще використовувати чохол. На задній панелі телефону є кілька смуг, вирівняних уздовж задньої панелі.

Zenfone 11 Ultra пропонує величезний акумулятор на 5500 мАг з дротовою зарядкою 65 Вт і бездротовою зарядкою 15 Вт. Цікаво, що користувачі знайдуть 3,5-мм роз’єм для навушників, що є рідкістю для флагманських телефонів. Zenfone 11 Ultra буде продаватися в кольорах: вічний чорний, синій Skyline, туманно-сірий, зелений Verdure та пустельний Sienna.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Asus ZenFone 11 Ultra подтвержден к запуску 14 марта

Компания ASUS только что подтвердила детали о запуске своего следующего флагмана. После многочисленных утечек и тизеров объявлена официальная дата запуска ASUS Zenfone 11 Ultra. Новый флагман будет представлен в 20:00 по тайбейскому времени (13:00 по центральноевропейскому времени / 8:00 по восточному времени). Также указано нью-йоркское и берлинское время, что означает, что телефон выйдет на рынок Тайваня, США и Европы одновременно.

Сопроводительный пост на X.com также намекает на глубокую интеграцию искусственного интеллекта. Однако компания не вдается в подробности того, что это означает. Компания предоставила несколько тизерных видео для Zenfone 11 Ultra, чтобы продемонстрировать его функцию стабилизации видео, портретный режим и долговечную батарею. Благодаря детальной утечке мы знаем, чего ожидать от нового флагмана. Он выглядит как доработанная версия ROG Phone 8 Pro. Он будет иметь похожий дизайн, но будет лишен функций, ориентированных на геймеров. Поэтому никаких причудливых RGB-подсветок или вместительных AirTriggers, просто обычный флагманский смартфон.

Технические характеристики ASUS ZenFone 11 Ultra

ASUS Zenfone 11 Ultra будет оснащен 6,78-дюймовым LTPO AMOLED экраном с разрешением Full HD. Он будет иметь частоту обновления 1-144 Гц для лучшей эффективности. Под капотом флагмана будет установлена отличная SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 с 16 ГБ оперативной памяти LPDDR5X и 512 ГБ памяти UFS 4.0. Телефон также будет оснащен той же тройкой камер, что и ASUS ROG Phone 8 Pro. Он получит 50-Мп основную камеру Sony IMX890, 32-Мп телеобъектив с 3-кратным оптическим зумом и 13-Мп сверхширокоугольный объектив.

Zenfone 11 Ultra

Телефон имеет центрированное отверстие для селфи-камеры и квадратный островок для расположения задней камеры. Модуль камеры сильно выступает из задней панели устройства, поэтому, если вам не нравится такой дизайн, лучше использовать чехол. На задней панели телефона есть несколько полос, выровненных вдоль задней панели.

Zenfone 11 Ultra предлагает огромный аккумулятор на 5500 мАч с проводной зарядкой 65 Вт и беспроводной зарядкой 15 Вт. Интересно, что пользователи найдут 3,5-мм разъем для наушников, что является редкостью для флагманских телефонов. Zenfone 11 Ultra будет продаваться в цветах: вечный черный, синий Skyline, туманно-серый, зеленый Verdure и пустынный Sienna.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua