Запуск Xiaomi 14 Ultra запланований на 22 лютого в Китаї

Після численних витоків і тизерів компанія Xiaomi нарешті готова представити Xiaomi 14 Ultra. Найцікавіший варіант серії Xiaomi 14 надійде на китайський ринок 22 лютого. Це за два дні до заходу компанії MWC у неділю, 25 лютого. Очікується, що на MWC компанія представить Xiaomi 14 і 14 Ultra у всьому світі. Наступний флагман буде представлений у Китаї о 19:00 за місцевим часом 22 лютого.

Бренд розкрив дату запуску, а також скористався можливістю показати смартфон у чорному та білому кольорах. Зображення супроводжуються деякими зразками камер та ключовими характеристиками майбутнього флагманського смартфона. Окрім нового смартфона, Xiaomi також підтвердила запуск планшета Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 на тому ж етапі.

Xiaomi 14 Ultra
Xiaomi 14 Ultra

Основні характеристики Xiaomi 14 Ultra

Xiaomi 14 Ultra збереже більшу частину дизайну свого попередника. Серія Ultra відрізняється використанням великого круглого острівця камер на задній панелі. Xiaomi 14 Ultra збереже його дизайн і матиме загалом чотири камери. Очікується, що смартфон отримає основну камеру на 50 МП з апертурою f/1.6, лазерним автофокусом і OIS. Її доповнюватиме перископна телекамера на 50 Мп з 5-кратним оптичним зумом. Також буде 50-мегапіксельна телефотокамера з 3,2-кратним оптичним зумом та надширококутна 50-мегапіксельна камера. Очікується, що телефон також матиме датчик глибини ToF 3D.

Ultra також буде оснащений 6,73-дюймовим LTPO AMOLED екраном з частотою оновлення 120 Гц і роздільною здатністю QHD з роздільною здатністю 3200 x 1440 пікселів. Він буде вкритий захисним склом Corning Gorilla Glass Victus 2 і матиме центральний отвір для селфі-камери. Телефон буде оснащений величезним акумулятором на 5300 мАг з підтримкою дротової зарядки потужністю 90 Вт.

До запуску 14 Ultra залишилися лічені дні. Ми очікуємо, що Xiaomi продовжить ділитися подробицями про свій наступний флагманський смартфон.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Запуск Xiaomi 14 Ultra запланирован на 22 февраля в Китае

После многочисленных утечек и тизеров компания Xiaomi наконец-то готова представить Xiaomi 14 Ultra. Самый интересный вариант серии Xiaomi 14 поступит на китайский рынок 22 февраля. Это за два дня до мероприятия компании MWC в воскресенье, 25 февраля. Ожидается, что на MWC компания представит Xiaomi 14 и 14 Ultra во всем мире. Следующий флагман будет представлен в Китае в 19:00 по местному времени 22 февраля.

Бренд раскрыл дату запуска, а также воспользовался возможностью показать смартфон в черном и белом цветах. Изображения сопровождаются некоторыми образцами камер и ключевыми характеристиками будущего флагманского смартфона. Кроме нового смартфона, Xiaomi также подтвердила запуск планшета Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 на том же этапе.

Xiaomi 14 Ultra
Xiaomi 14 Ultra

Основные характеристики Xiaomi 14 Ultra

Xiaomi 14 Ultra сохранит большую часть дизайна своего предшественника. Серия Ultra отличается использованием большого круглого островка камер на задней панели. Xiaomi 14 Ultra сохранит его дизайн и будет иметь в целом четыре камеры. Ожидается, что смартфон получит основную камеру на 50 МП с апертурой f/1.6, лазерным автофокусом и OIS. Ее будет дополнять перископная телекамера на 50 Мп с 5-кратным оптическим зумом. Также будет 50-мегапиксельная телефотокамера с 3,2-кратным оптическим зумом и сверхширокоугольная 50-мегапиксельная камера. Ожидается, что телефон также будет иметь датчик глубины ToF 3D.

Ultra также будет оснащен 6,73-дюймовым LTPO AMOLED экраном с частотой обновления 120 Гц и разрешением QHD с разрешением 3200 x 1440 пикселей. Он будет покрыт защитным стеклом Corning Gorilla Glass Victus 2 и будет иметь центральное отверстие для селфи-камеры. Телефон будет оснащен огромным аккумулятором на 5300 мАч с поддержкой проводной зарядки мощностью 90 Вт.

До запуска 14 Ultra остались считанные дни. Мы ожидаем, что Xiaomi продолжит делиться подробностями о своем следующем флагманском смартфоне.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua