iQOO Z9 5G: Ключові характеристики, розкриті Geekbench

Компанія iQOO готується представити новий смартфон середнього класу під назвою iQOO Z9 5G (I2302). Новий смартфон буде оснащений чипсетом MediaTek Dimensity 7200 і сьогодні з’явився в бенчмарку Geekbench. Сайт бенчмарку підтверджує деякі ключові деталі смартфона. Цікаво, що цей список також поклав край чуткам про те, що цей телефон оснащений процесором Snapdragon 7 Gen 3. Подивімось на деталі, доступні для майбутнього смартфона.

iQOO Z9 5G – ключові деталі, розкриті Geekbench

IQOO Z9 5G має кодову назву I2302. Він пройшов Geekbench з SoC MediaTek Dimensity 7200, цей процесор оснащений 2 ядрами ARM Cortex-A715 з тактовою частотою до 2,8 ГГц і 6 ядрами ARM Cortex-A510 з тактовою частотою до 2,0 ГГц. Список також підтверджує принаймні один варіант з 8 ГБ оперативної пам’яті. І останнє, але не менш важливе: бенчмарк підтверджує, що на телефоні встановлено Android 14 прямо з коробки.

Згідно з раніше доступними деталями, iQOO Z9 5G буде оснащений OLED-екраном з роздільною здатністю 1,5K. Це вигадлива маркетингова назва для дисплеїв з роздільною здатністю 1220p. Телефон також матиме акумулятор на 6 000 мАг, що означає екстремальну витривалість. Пристрій планують випустити в Індії, оскільки кілька днів тому він отримав сертифікат BIS. У списку також підтверджено, що телефон має Bluetooth 5.3.

iQOO Z9 5G
iQOO Z8 5G – Джерело: GSMArena

Наразі відомо не так багато подробиць про смартфон. Ми очікуємо, що iQOO поділиться більше тизерів і деталей досить скоро. З огляду на те, що телефон вже тестується в Geekbench і проходить сертифікацію, його запуск може бути неминучим. Телефон стане прямим наступником iQOO Z8 5G, який мав РК-екран і Dimensity 8200. Телефон мав акумулятор на 5 000 мАг зі швидкою зарядкою потужністю 120 Вт. Нам цікаво, чи зможе Z9 запропонувати таку ж високу місткість акумулятора в поєднанні з такою ж високою швидкістю зарядки.

Більше деталей про iQOO Z9 5G має з’явитися незабаром. Тож слідкуйте за новинами.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

iQOO Z9 5G: Ключевые характеристики, раскрытые Geekbench

Компания iQOO готовится представить новый смартфон среднего класса под названием iQOO Z9 5G (I2302). Новый смартфон будет оснащен чипсетом MediaTek Dimensity 7200 и сегодня появился в бенчмарке Geekbench. Сайт бенчмарка подтверждает некоторые ключевые детали смартфона. Интересно, что этот список также положил конец слухам о том, что этот телефон оснащен процессором Snapdragon 7 Gen 3. Давайте посмотрим на детали, доступные для будущего смартфона.

iQOO Z9 5G – ключевые детали, раскрытые Geekbench

IQOO Z9 5G имеет кодовое название I2302. Он прошел Geekbench с SoC MediaTek Dimensity 7200, этот процессор оснащен 2 ядрами ARM Cortex-A715 с тактовой частотой до 2,8 ГГц и 6 ядрами ARM Cortex-A510 с тактовой частотой до 2,0 ГГц. Список также подтверждает по крайней мере один вариант с 8 ГБ оперативной памяти. И последнее, но не менее важное: бенчмарк подтверждает, что на телефоне установлен Android 14 прямо из коробки.

Согласно ранее доступным деталям, iQOO Z9 5G будет оснащен OLED-экраном с разрешением 1,5K. Это затейливое маркетинговое название для дисплеев с разрешением 1220p. Телефон также будет иметь аккумулятор на 6 000 мАч, что означает экстремальную выносливость. Устройство планируют выпустить в Индии, поскольку несколько дней назад оно получило сертификат BIS. В списке также подтверждено, что телефон имеет Bluetooth 5.3.

iQOO Z9 5G
iQOO Z8 5G – Источник: GSMArena

На данный момент известно не так много подробностей о смартфоне. Мы ожидаем, что iQOO поделится больше тизеров и деталей довольно скоро. Учитывая то, что телефон уже тестируется в Geekbench и проходит сертификацию, его запуск может быть неизбежным. Телефон станет прямым преемником iQOO Z8 5G, который имел ЖК-экран и Dimensity 8200. Телефон имел аккумулятор на 5 000 мАч с быстрой зарядкой мощностью 120 Вт. Нам интересно, сможет ли Z9 предложить такую же высокую емкость аккумулятора в сочетании с такой же высокой скоростью зарядки.

Больше деталей о iQOO Z9 5G должно появиться вскоре. Поэтому следите за новостями.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua