TECNO SPARK 20 Pro+ отримав подвійну престижну нагороду French Design Awards 2024

SPARK 20 Pro+ від інноваційного технологічного бренду TECNO отримав дві престижні нагороди French Design Awards 2024 як платиновий переможець у категорії “Мобільні телефони, планшети та носимі пристрої”. А також у підкатегорії “Цифрові та електронні пристрої” в категорії “Дизайн продукту” за елегантний ергономічний дизайн. Це високе визнання свідчить про видатні характеристики SPARK 20 Pro на міжнародній арені дизайну. І ще раз ілюструє сильні сторони TECNO в дизайні продуктів.

Французька премія в галузі дизайну, організована International Awards Associate (IAA), визнана престижною міжнародною нагородою у світовій спільноті дизайнерів, ставить на перше місце неупереджене оцінювання за участю поважного журі, що складається з досвідчених суддів зі світовим ім’ям. Об’єднуючи різноманітні таланти з усього світу, French Design Awards висвітлює силу дизайну, що формує світ. А також універсальний вплив інноваційного дизайну. На конкурс, в якому брали участь експерти з Великої Британії, Нової Зеландії, Португалії, Німеччини та інших країн, надійшло понад 1 000 заявок з 30 країн світу. Висвітлюючи універсальний вплив інноваційного дизайну в різних сферах.

Пристрої та дизайн, що задають тренди

“Для нас є привілеєм надавати визнання світовим дизайнерам за допомогою French Design Awards – об’єднаної спільноти, яка посилює їхній глибокий вплив на всю індустрію дизайну”, – заявив Томас Брандт, представник French Design Awards Заявив Томас Брандт, представник IAA. Він також додав: “Я радий бути свідком виняткових дизайнерських особливостей SPARK 20 Pro+, і мені дуже приємно спостерігати за чудовим поєднанням дизайну та інновацій в їхньому продукті”

SPARK 20 Pro+ був ретельно розроблений і вдосконалений, щоб створити унікальний витончений і ергономічний пристрій, який сподобається сучасним користувачам покоління Z, що задають тренди. Натхненний всесвітом, дизайн квадрантної зоряної матриці камери SPARK 20 Pro+ може похвалитися вражаючою 108-мегапіксельною основною камерою. Симетричний дизайн демонструє витончену візуальну естетику. Ергономічний подвійний вигнутий дизайн з кутом нахилу 56,5° та кривиною G3 забезпечує витончений корпус товщиною 7,55 мм і вагою всього 175 г. Забезпечує як естетику, так і комфорт. Представляємо 3D-дизайн без окулярів. Пристрій також використовує нанорозмірну фотолітографію для унікального візуального досвіду та захисту модуля камери.

Окрім естетики дизайну, SPARK 20 Pro+ надає пріоритет екологічності та зручності для користувача. Відображаючи інноваційний підхід, пристрій пропонує Magic Skin 2.0. Друге покоління вдосконаленого кремнієвого шкіряного матеріалу, що підвищує його стійкість та антибактеріальні властивості. З Magic Skin користувачі також насолоджуються преміальною та розкішною текстурою і довговічністю, як у натуральної шкіри.

Визнання SPARK 20 Pro+ на Французькій премії дизайну підтверджує зростальний глобальний вплив та інноваційні можливості TECNO. Визнання характерного для бренду поєднання сучасного дизайну з передовими технологіями.

Про TECNO

TECNO – це інноваційний технологічний бренд, який працює у понад 70 країнах і регіонах на п’яти континентах. З моменту свого заснування TECNO революціонізує цифровий досвід на світових ринках, що розвиваються. Невпинно прагнучи до ідеальної інтеграції сучасного естетичного дизайну з новітніми технологіями. Сьогодні TECNO стала визнаним лідером на своїх цільових ринках. Пропонуючи найсучасніші інновації через широкий асортимент смартфонів, розумних пристроїв, ноутбуків і планшетів, операційних систем HiOS та продуктів для розумного дому. Керуючись суттю свого бренду “Ніколи не зупинятися на досягнутому”, TECNO зобов’язується відкривати найкращі та найновіші технології для людей, які дивляться в майбутнє. Створюючи стильні, інтелектуальні продукти, TECNO надихає споживачів по всьому світу ніколи не зупинятися в пошуках себе і свого кращого майбутнього. Для отримання додаткової інформації ви завжди можете відвідати офіційний сайт TECNO.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 3.25 з 5 )
GizChina.Com.Ua

TECNO SPARK 20 Pro+ получил две престижные французские награды French Design Awards 2024

SPARK 20 Pro+ от инновационного технологического бренда TECNO получил две престижные награды French Design Awards 2024 как платиновый победитель в категории “Мобильные телефоны, планшеты и носимые устройства”. А также в подкатегории “Цифровые и электронные устройства” в категории “Дизайн продукта” за элегантный эргономичный дизайн. Это высокое признание свидетельствует о выдающихся характеристиках SPARK 20 Pro+ на международной арене дизайна. И еще раз иллюстрирует сильные стороны TECNO в дизайне продуктов.

Французская премия в области дизайна, организованная International Awards Associate (IAA), признанная престижной международной наградой в мировом сообществе дизайнеров, ставит на первое место беспристрастное оценивание с участием уважаемого жюри, состоящего из опытных судей с мировым именем. Объединяя разнообразные таланты со всего мира, French Design Awards освещает силу дизайна, формирующего мир. А также универсальное влияние инновационного дизайна. На конкурс, в котором участвовали эксперты из Великобритании, Новой Зеландии, Португалии, Германии и других стран, поступило более 1 000 заявок из 30 стран мира. Освещая универсальное влияние инновационного дизайна в различных сферах.

Устройства и дизайн, задающие тренды

“Для нас является привилегией предоставлять признание мировым дизайнерам с помощью French Design Awards – объединенного сообщества, которое усиливает их глубокое влияние на всю индустрию дизайна”, – заявил Томас Брандт, представитель French Design Awards Заявил Томас Брандт, представитель IAA. Он также добавил: “Я рад быть свидетелем исключительных дизайнерских особенностей SPARK 20 Pro+, и мне очень приятно наблюдать за великолепным сочетанием дизайна и инноваций в их продукте”.

SPARK 20 Pro+ был тщательно разработан и усовершенствован, чтобы создать уникальное изящное и эргономичное устройство, которое понравится современным пользователям поколения Z, задающим тренды. Вдохновленный вселенной, дизайн квадрантной звездной матрицы камеры SPARK 20 Pro+ может похвастаться впечатляющей 108-мегапиксельной основной камерой. Симметричный дизайн демонстрирует изящную визуальную эстетику. Эргономичный двойной изогнутый дизайн с углом наклона 56,5° и кривизной G3 обеспечивает изящный корпус толщиной 7,55 мм и весом всего 175 г. Обеспечивает как эстетику, так и комфорт. Представляем 3D-дизайн без очков. Устройство также использует наноразмерную фотолитографию для уникального визуального опыта и защиты модуля камеры.

Кроме эстетики дизайна, SPARK 20 Pro+ предоставляет приоритет экологичности и удобства для пользователя. Отражая инновационный подход, устройство предлагает Magic Skin 2.0. Второе поколение усовершенствованного кремниевого кожаного материала, что повышает его устойчивость и антибактериальные свойства. С Magic Skin пользователи также наслаждаются премиальной и роскошной текстурой и долговечностью, как у натуральной кожи.

Признание SPARK 20 Pro+ на Французской премии дизайна подтверждает растущее глобальное влияние и инновационные возможности TECNO. Признание характерного для бренда сочетания современного дизайна с передовыми технологиями.

О TECNO

TECNO – это инновационный технологический бренд, который работает в более чем 70 странах и регионах на пяти континентах. С момента своего основания TECNO революционизирует цифровой опыт на развивающихся мировых рынках. Неустанно стремясь к идеальной интеграции современного эстетического дизайна с новейшими технологиями. Сегодня TECNO стала признанным лидером на своих целевых рынках. Предлагая самые современные инновации через широкий ассортимент смартфонов, умных устройств, ноутбуков и планшетов, операционных систем HiOS и продуктов для умного дома. Руководствуясь сутью своего бренда “Никогда не останавливаться на достигнутом”, TECNO обязуется открывать лучшие и новейшие технологии для людей, которые смотрят в будущее. Создавая стильные, интеллектуальные продукты, TECNO вдохновляет потребителей по всему миру никогда не останавливаться в поисках себя и своего лучшего будущего. Для получения дополнительной информации вы всегда можете посетить официальный сайт TECNO.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 3.25 з 5 )
GizChina.Com.Ua