One UI 6.1 з Galaxy AI буде запущено на більшій кількості пристроїв Samsung

Остання версія програмного забезпечення Samsung, One UI 6.1, у поєднанні з інноваційним набором функцій штучного інтелекту Galaxy AI, готується до виходу найближчим часом на кількох сумісних пристроях. Хоча раніше чутки натякали на більш пізні терміни, останні події свідчать про те, що запуск у березні стає все більш вірогідним.

One UI 6.1 і функції Galaxy AI незабаром з’являться на деяких пристроях Samsung

Цільове розгортання для флагманських пристроїв і складних пристроїв

Очікується, що першими користувачами One UI 6.1 і Galaxy AI стануть смартфони Samsung Galaxy S23 (S23, S23, S23 Ultra і S23 FE), флагмани Galaxy Z Fold5 і Z Flip5, а також нещодавно випущена серія Galaxy Tab S9. Ці пристрої представляють поточні пропозиції виробника на найвищому рівні, демонструючи його прагнення надавати найсучасніше програмне забезпечення.

Функції штучного інтелекту Galaxy: Розширення функціональності

Galaxy AI представляє кілька вартих уваги можливостей, серед яких живий переклад для безперешкодного міжмовного спілкування, перекладач для допомоги в режимі реального часу та транскрипція запису голосу для ефективного ведення нотаток. Включення цих функцій обіцяє підвищити продуктивність і доступність для користувачів, зміцнюючи фокус Samsung на значущих інноваціях.

Докази вказують на одночасний реліз

Нещодавнє оновлення додатка Samsung On-Device Resource в магазині Galaxy Store, що охоплює можливості розпізнавання та синтезу мовлення за межами Bixby, пропонує промовисту підказку. Це оновлення, яке також доступне на таких пристроях, як S23 і Z Fold5, свідчить про те, що для цих моделей буде випущено пакетний реліз One UI 6.1 і функцій Galaxy AI.

Невизначені часові рамки для більш широкого розгортання

Хоча деталі графіку оновлення для додаткових сумісних пристроїв залишаються незрозумілими, цілком можливо, що деякі з них отримають One UI 6.1 без повного набору функцій Galaxy AI на початковому етапі. Очікується, що подальші подробиці та точний графік розгортання з’являться в найближчі тижні.

Очікування та подальші оновлення

Наближення виходу One UI 6.1 та функцій штучного інтелекту Galaxy викликає хвилювання у спільноті користувачів Samsung. Постійний моніторинг ситуації забезпечить своєчасне оновлення в міру надходження конкретної інформації. Користувачі можуть розраховувати на те, що незабаром дізнаються, чи березневі патчі безпеки стануть початком нового випуску програмного забезпечення, чи доведеться чекати ще трохи довше.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

One UI 6.1 с Galaxy AI будет запущен на большем количестве устройств Samsung

Последняя версия программного обеспечения Samsung, One UI 6.1, в сочетании с инновационным набором функций искусственного интеллекта Galaxy AI, готовится к выходу в ближайшее время на нескольких совместимых устройствах. Хотя ранее слухи намекали на более поздние сроки, последние события свидетельствуют о том, что запуск в марте становится все более вероятным.

One UI 6.1 и функции Galaxy AI вскоре появятся на некоторых устройствах Samsung

Целевое развертывание для флагманских устройств и складных устройств

Ожидается, что первыми пользователями One UI 6.1 и Galaxy AI станут смартфоны Samsung Galaxy S23 (S23, S23, S23 Ultra и S23 FE), флагманы Galaxy Z Fold5 и Z Flip5, а также недавно выпущенная серия Galaxy Tab S9. Эти устройства представляют текущие предложения производителя на самом высоком уровне, демонстрируя его стремление предоставлять самое современное программное обеспечение.

Функции искусственного интеллекта Galaxy: Расширение функциональности

Galaxy AI представляет несколько достойных внимания возможностей, среди которых живой перевод для беспрепятственного межъязыкового общения, переводчик для помощи в режиме реального времени и транскрипция записи голоса для эффективного ведения заметок. Включение этих функций обещает повысить производительность и доступность для пользователей, укрепляя фокус Samsung на значимых инновациях.

Доказательства указывают на одновременный релиз

Недавнее обновление приложения Samsung On-Device Resource в магазине Galaxy Store, охватывающее возможности распознавания и синтеза речи за пределами Bixby, предлагает красноречивую подсказку. Это обновление, которое также доступно на таких устройствах, как S23 и Z Fold5, свидетельствует о том, что для этих моделей будет выпущен пакетный релиз One UI 6.1 и функций Galaxy AI.

Неопределенные временные рамки для более широкого развертывания

Хотя детали графика обновления для дополнительных совместимых устройств остаются неясными, вполне возможно, что некоторые из них получат One UI 6.1 без полного набора функций Galaxy AI на начальном этапе. Ожидается, что дальнейшие подробности и точный график развертывания появятся в ближайшие недели.

Ожидания и дальнейшие обновления

Приближение выхода One UI 6.1 и функций искусственного интеллекта Galaxy вызывает волнение в сообществе пользователей Samsung. Постоянный мониторинг ситуации обеспечит своевременное обновление по мере поступления конкретной информации. Пользователи могут рассчитывать на то, что вскоре узнают, мартовские патчи безопасности станут началом нового выпуска программного обеспечения, или придется ждать еще немного дольше.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua