Наступний iPhone SE вийде в 2025 році з OLED-екраном та вирізом

Перший iPhone SE був представлений у 2016 році як компактна і дешева модель для тих, кому не вистачає iPhone невеликого розміру. У 2020 році лінійка повернулася до життя з другою моделлю, а у 2022 році з’явилася третя модель iPhone SE. Зараз компанія готується представити четверту модель, яка вийде наступного року з OLED-дисплеєм, запозиченим в iPhone 14.

Наступний iPhone SE вийде у 2025 році з OLED-екраном

Згідно з новою інформацією з Кореї (TheElec), iPhone SE з’явиться у 2025 році. Вперше ця доступна лінійка отримає OLED-екран. Всі попередні моделі iPhone SE виходили на ринок з LCD-панелями, і тепер настав час для цієї лінійки зробити значний крок до OLED-екранів. Однак, наступний iPhone SE не матиме дизайну Dynamic Island з перфорованими вирізами. Натомість ми побачимо той самий дизайн NOtch, що і в iPhone 14.

У новій інформації йдеться про те, що три виробники дисплеїв наразі конкурують за замовлення Apple на наступний iPhone SE. Samsung пропонує найнижчу ціну за панель – $30. BOE пропонує ціну $35, а Tianma несподівано запропонувала $40. Жодна з компаній не виграла контракт на рік, оскільки Apple пропонує лише 20 доларів за панель, тож переговори все ще тривають.

iPhone SE
Копірайт зображення: Jon Prosser x Ian Zelbo

Панелі, що використовуватимуться в наступному iPhone SE, будуть схожі на ті, що використовуються в iPhone 13 та iPhone 14. IPhone SE 2025 року збереже 6,1-дюймовий екран з роздільною здатністю 2 532 x 1 170 пікселів. Він також матиме пікову яскравість 1200 ніт і скло Ceramic Shield зверху. Втім, ми не можемо відкидати деякі заходи зі скорочення витрат, щоб знизити ціну на наступний телефон. Зрештою, цей пристрій буде пропонуватися поза преміальною лінійкою iPhone.

Samsung Display, BOE та Tianma конкурують за постачання дисплеїв

Samsung Display та BOE забезпечили собі хороші прибутки від виробництва цих панелей. Tianma, з іншого боку, навряд чи буде серйозним конкурентом. Її технології відстають від технологій конкурентів, і, чесно кажучи, ми не думаємо, що її якість відповідатиме стандартам Apple. Samsung має деякі переваги, окрім ціни. Компанія виготовляла дисплеї для iPhone 14, тож вона може продовжити виробництво або навіть використати наявні запаси для iPhone SE. Гігант також може дозволити собі знизити ціну на iPhone SE, щоб потіснити BOE. Він може отримати більше прибутку від продажу панелей для серій iPhone 15 і iPhone 16. Тим часом BOE потрібні всі додаткові замовлення, які вона може отримати. Зрештою, компанія втратила гарну можливість збільшити виробництво OLED-панелей, коли натрапила на труднощі у виробництві панелей для iPhone 15. У відповідь Apple довелося перенести частину своїх замовлень до Samsung.

Копірайт зображення: Jon Prosser x Ian Zelbo

iPhone SE (2025) стане наступним iPhone з вирізами

До запуску нового iPhone SE ще кілька місяців, і ми очікуємо, що в найближчі місяці з’являться нові подробиці. У наш час ми отримуємо більшість деталей про нові смартфони iPhone ще до їх виходу. У будь-якому випадку, шанувальникам Apple не варто очікувати здешевлення iPhone цього року. Крім того, цікаво побачити, що наступний iPhone SE збереже дизайн вирізу, який ми бачили ще з часів iPhone X. У серії iPhone 15 компанія Apple запровадила нову мову дизайну з перфорованими вирізами (динамічний острівець) для всіх iPhone. Наразі iPhone 14 та 14 Plus є останніми моделями з вирізом у корпусі. Цього року серія iPhone 16 збереже дизайн з перфорацією. Зрештою, наступний iPhone SE продовжить традицію серії, ставши цікавим поглядом на минулий дизайн компанії.

Окрім дизайну, iPhone SE, ймовірно, отримає той самий процесор, що і звичайні iPhone 16 та 16 Plus. Крім того, ми очікуємо, що він буде оснащений 5G-зв’язком та покращеними камерами порівняно з попередньою моделлю. Ми очікуємо більше деталей незабаром.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Следующий iPhone SE выйдет в 2025 году с OLED-экраном и вырезом

Первый iPhone SE был представлен в 2016 году как компактная и дешевая модель для тех, кому не хватает iPhone небольшого размера. В 2020 году линейка вернулась к жизни со второй моделью, а в 2022 году появилась третья модель iPhone SE. Сейчас компания готовится представить четвертую модель, которая выйдет в следующем году с OLED-дисплеем, позаимствованным у iPhone 14.

Следующий iPhone SE выйдет в 2025 году с OLED-экраном

Согласно новой информации из Кореи (TheElec), iPhone SE появится в 2025 году. Впервые эта доступная линейка получит OLED-экран. Все предыдущие модели iPhone SE выходили на рынок с LCD-панелями, и теперь настало время для этой линейки сделать значительный шаг к OLED-экранам. Однако следующий iPhone SE не будет иметь дизайна Dynamic Island с перфорированными вырезами. Вместо этого мы увидим тот же дизайн NOtch, что и в iPhone 14.

В новой информации говорится о том, что три производителя дисплеев сейчас конкурируют за заказ Apple на следующий iPhone SE. Samsung предлагает самую низкую цену за панель – $30. BOE предлагает цену $35, а Tianma неожиданно предложила $40. Ни одна из компаний не выиграла контракт на год, поскольку Apple предлагает только 20 долларов за панель, поэтому переговоры все еще продолжаются.

iPhone SE
Копирайт изображения: Jon Prosser x Ian Zelbo

Панели, которые будут использоваться в следующем iPhone SE, будут похожи на те, что используются в iPhone 13 и iPhone 14. IPhone SE 2025 года сохранит 6,1-дюймовый экран с разрешением 2 532 x 1 170 пикселей. Он также будет иметь пиковую яркость 1200 нит и стекло Ceramic Shield сверху. Впрочем, мы не можем исключать некоторые меры по сокращению расходов, чтобы снизить цену на следующий телефон. В конце концов, это устройство будет предлагаться вне премиальной линейки iPhone.

Samsung Display, BOE и Tianma конкурируют за поставку дисплеев

Samsung Display и BOE обеспечили себе хорошую прибыль от производства этих панелей. Tianma, с другой стороны, вряд ли будет серьезным конкурентом. Ее технологии отстают от технологий конкурентов, и, честно говоря, мы не думаем, что ее качество будет соответствовать стандартам Apple. Samsung имеет некоторые преимущества, кроме цены. Компания производила дисплеи для iPhone 14, поэтому она может продолжить производство или даже использовать имеющиеся запасы для iPhone SE. Гигант также может позволить себе снизить цену на iPhone SE, чтобы потеснить BOE. Он может получить больше прибыли от продажи панелей для серий iPhone 15 и iPhone 16. Между тем BOE нужны все дополнительные заказы, которые она может получить. В конце концов, компания упустила хорошую возможность увеличить производство OLED-панелей, когда столкнулась с трудностями в производстве панелей для iPhone 15. В ответ Apple пришлось перенести часть своих заказов к Samsung.

Копирайт изображения: Jon Prosser x Ian Zelbo

iPhone SE (2025) станет следующим iPhone с вырезами

До запуска нового iPhone SE еще несколько месяцев, и мы ожидаем, что в ближайшие месяцы появятся новые подробности. В наше время мы получаем большинство деталей о новых смартфонах iPhone еще до их выхода. В любом случае поклонникам Apple не стоит ожидать удешевления iPhone в этом году. Кроме того, интересно увидеть, что следующий iPhone SE сохранит дизайн выреза, который мы видели еще со времен iPhone X. В серии iPhone 15 компания Apple ввела новый язык дизайна с перфорированными вырезами (динамический островок) для всех iPhone. Сейчас iPhone 14 и 14 Plus являются последними моделями с вырезом в корпусе. В этом году серия iPhone 16 сохранит дизайн с перфорацией. В конце концов, следующий iPhone SE продолжит традицию серии, став интересным взглядом на прошлый дизайн компании.

Кроме дизайна, iPhone SE, вероятно, получит тот же процессор, что и обычные iPhone 16 и 16 Plus. Кроме того, мы ожидаем, что он будет оснащен 5G-связью и улучшенными камерами по сравнению с предыдущей моделью. Мы ожидаем больше деталей вскоре.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua