Погляньте на можливий складаний та рулонний смартфон Samsung

Компанія Samsung відома тим, що розширює межі дисплеїв для смартфонів. Зрештою, це один з найбільших виробників і постачальників екранів для смартфонів, який є більш відомим, ніж LG Display і BOE. Хоча Samsung не був першим, хто продемонстрував складаний смартфон, він, безумовно, є тим, хто популяризував його. Зараз компанія, швидше за все, готується до презентації смартфона, що згортається.

Принаймні, на це вказує нещодавно опублікований патент. Патент був виявлений 13 лютого, тобто всього два дні тому. Цей патент містить схеми можливого складаного та рулонного смартфона Samsung. Однак ці схеми виконані у вигляді патентних малюнків, а це означає, що їм бракує глибини справжніх візуалізацій смартфонів.

Хороша новина полягає в тому, що CalibreCleaning і @xleaks7 об’єднали зусилля, щоб втілити патентні креслення в життя. Це партнерство дозволило створити правильні рендери смартфона Samsung, що згортається, описаного в патенті. Зверніть увагу, що на них не зображено жодного реального майбутнього продукту, оскільки Samsung офіційно не анонсувала нічого, окрім патентування телефону. Натомість візуалізації базуються виключно на ілюстраціях, що містяться в патенті.

Ближчий погляд на рендери складаного смартфона Samsung на основі патенту

CalibreCleaning і @xleaks7 добре попрацювали, щоб втілити в життя патент Samsung на складаний смартфон. Як і в патенті Samsung, рендери показують, що смартфон має другий корпус. Він з’єднаний з шарніром, і на рендері також є опорна пластина з панеллю дисплея, що згортається.

Samsung Rollable Smartphone Outside

Як ви вже здогадалися, те, що дійсно відрізняє цей рендер від наявних складаних телефонів – це додатковий корпус. Як показують рендери, ця запатентована конструкція дозволить Samsung запропонувати набагато більший екран у телефоні, який легко поміститься в кишені. Ви можете дізнатися більше з прикріплених зображень.

Знову ж таки, важливо зазначити, що ці зображення не є реальним майбутнім продуктом. Багато патентів не бачать реальних реалізацій, і ці рендери смартфона, що згортається, можуть навіть не бути схожими на реальний продукт, якщо Samsung його випустить. Якщо ви хочете ознайомитися з патентом, ви можете завантажити його за цим посиланням.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
6
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Взгляните на возможный складной и рулонный смартфон Samsung

Компания Samsung известна тем, что расширяет границы дисплеев для смартфонов. В конце концов, это один из крупнейших производителей и поставщиков экранов для смартфонов, который является более известным, чем LG Display и BOE. Хотя Samsung не был первым, кто продемонстрировал складной смартфон, он, безусловно, является тем, кто популяризировал его. Сейчас компания, скорее всего, готовится к презентации сворачивающегося смартфона.

По крайней мере, на это указывает недавно опубликованный патент. Патент был обнаружен 13 февраля, то есть всего два дня назад. Этот патент содержит схемы возможного складного и рулонного смартфона Samsung. Однако эти схемы выполнены в виде патентных рисунков, а это означает, что им не хватает глубины настоящих визуализаций смартфонов.

Хорошая новость заключается в том, что CalibreCleaning и @xleaks7 объединили усилия, чтобы воплотить патентные чертежи в жизнь. Это партнерство позволило создать правильные рендеры сворачивающегося смартфона Samsung, описанного в патенте. Обратите внимание, что на них не изображено ни одного реального будущего продукта, поскольку Samsung официально не анонсировала ничего, кроме патентования телефона. Зато визуализации базируются исключительно на иллюстрациях, содержащихся в патенте.

Более близкий взгляд на рендеры складного смартфона Samsung на основе патента

CalibreCleaning и @xleaks7 хорошо поработали, чтобы воплотить в жизнь патент Samsung на складной смартфон. Как и в патенте Samsung, рендеры показывают, что смартфон имеет второй корпус. Он соединен с шарниром, и на рендере также есть опорная пластина со сворачивающейся панелью дисплея.

Samsung Rollable Smartphone Outside

Как вы уже догадались, то, что действительно отличает этот рендер от существующих складных телефонов – это дополнительный корпус. Как показывают рендеры, эта запатентованная конструкция позволит Samsung предложить гораздо больший экран в телефоне, который легко поместится в кармане. Вы можете узнать больше из прикрепленных изображений.

Опять же, важно отметить, что эти изображения не являются реальным будущим продуктом. Многие патенты не видят реальных реализаций, и эти рендеры сворачивающегося смартфона могут даже не быть похожими на реальный продукт, если Samsung его выпустит. Если вы хотите ознакомиться с патентом, вы можете скачать его по этой ссылке.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua