Huawei Pocket 2: Новий складаний смартфон з’явився на рендерах

Компанія Huawei була одним із піонерів на ринку складних смартфонів, випустивши Huawei Mate X. Сьогодні у сегменті складних смартфонів з’явилося чимало конкурентів для багатьох брендів. Тому китайський бренд хоче зберегти свою присутність саме в цьому сегменті. Минулого року Huawei представила два горизонтальних складаних смартфони – Huawei Mate X3 та Huawei Mate X5. Компанія вже давно не випускала вертикальних складаних смартфонів, і останнім з них був Huawei Pocket S з 2022 року. Незабаром це зміниться, оскільки компанія готується представити Huawei Pocket 2. Сьогодні дизайн фліп-смартфона був розкритий завдяки серії витоків рендерів від надійного ресурсу Fixed Focus Digital.

Рендери показали ключові елементи дизайну Huawei Pocket 2

Huawei Pocket 2 доступний у трьох колірних варіантах: чорний, темно-фіолетовий зі шкіряною текстурою та білий у стилі рококо з мармуровим відтінком. Пристрій має деякі спільні риси зі своїми попередниками. Наприклад, він матиме два кола на задній панелі. Перше – це острівець камери, а друге – кришка дисплея. Huawei P50 Pocket та Pocket S мали 1,04-дюймовий круглий OLED-екран з роздільною здатністю 340 x 340 пікселів.

Huawei Pocket 2

Якщо говорити про перше коло, то в ньому будуть розміщені модулі камер. Об’єктивів три, але точна конфігурація Pocket 2 залишається незрозумілою. Якщо говорити про попередників, то P50 Pocket і Pocket S мали 40-мегапіксельну основну камеру і 13-мегапіксельні надширококутні об’єктиви. P50 також мав третій модуль на 32 Мп, який працював в ультрафіолетовому спектрі. Він використовувався для функції тестування протисонцевого крему. Ми очікуємо, що Huawei запропонує оновлення для Huawei Pocket 2.

Очікується, що Huawei Pocket 2 вийде на ринок разом з майбутньою серією Huawei P70. Судячи з того, що серія P60 з’явилася в березні минулого року, ми не повинні бути занадто далеко від випуску серії P70.  Так само як і серія Huawei P70, Pocket 2 повинен містити новітній чип серії Kirin 9000, а також HarmonyOS NEXT прямо з коробки.

Ми очікуємо, що Huawei поділиться тизерами та підтвердить більше деталей у найближчі тижні.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Huawei Pocket 2: Новый складной смартфон появился на рендерах

Компания Huawei была одним из пионеров на рынке складных смартфонов, выпустив Huawei Mate X. Сегодня в сегменте складных смартфонов появилось немало конкурентов для многих брендов. Поэтому китайский бренд хочет сохранить свое присутствие именно в этом сегменте. В прошлом году Huawei представила два горизонтальных складных смартфона – Huawei Mate X3 и Huawei Mate X5. Компания уже давно не выпускала вертикальных складных смартфонов, и последним из них был Huawei Pocket S с 2022 года. Вскоре это изменится, поскольку компания готовится представить Huawei Pocket 2. Сегодня дизайн флип-смартфона был раскрыт благодаря серии утечек рендеров от надежного ресурса Fixed Focus Digital.

Рендеры показали ключевые элементы дизайна Huawei Pocket 2

Huawei Pocket 2 доступен в трех цветовых вариантах: черный, темно-фиолетовый с кожаной текстурой и белый в стиле рококо с мраморным оттенком. Устройство имеет некоторые общие черты со своими предшественниками. Например, оно будет иметь два круга на задней панели. Первый – это островок камеры, а второй – крышка дисплея. Huawei P50 Pocket и Pocket S имели 1,04-дюймовый круглый OLED-экран с разрешением 340 x 340 пикселей.

Huawei Pocket 2

Если говорить о первом круге, то в нем будут размещены модули камер. Объективов три, но точная конфигурация Pocket 2 остается непонятной. Если говорить о предшественниках, то P50 Pocket и Pocket S имели 40-мегапиксельную основную камеру и 13-мегапиксельные сверхширокоугольные объективы. P50 также имел третий модуль на 32 Мп, который работал в ультрафиолетовом спектре. Он использовался для функции тестирования противосолнечного крема. Мы ожидаем, что Huawei предложит обновление для Huawei Pocket 2.

Ожидается, что Huawei Pocket 2 выйдет на рынок вместе с будущей серией Huawei P70. Судя по тому, что серия P60 появилась в марте прошлого года, мы не должны быть слишком далеко от выпуска серии P70. Так же как и серия Huawei P70, Pocket 2 должен содержать новейший чип серии Kirin 9000, а также HarmonyOS NEXT прямо из коробки.

Мы ожидаем, что Huawei поделится тизерами и подтвердит больше деталей в ближайшие недели.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua