Intel дражнить новим ігровим кишеньковим комп’ютером, але про пристрій відомо небагато

З випуском MSI Claw компанія Intel повністю вступила в конкурентну боротьбу на ринку ігрових портативних комп’ютерів. До того, як MSI дебютувала з ігровим пристроєм, саме AMD панувала на цьому ринку. Здебільшого це було пов’язано з тим, що AMD пропонувала набагато кращий інтегрований графічний процесор зі своїм центральним процесором, що робило пропозицію компанії легким вибором.

Але після того, як Intel випустила процесори Meteor Lake, які йшли в комплекті з графічними процесорами Intel Arc, все змінилося. Графічні процесори Arc iGPU можуть працювати близько, якщо не краще, ніж провідний інтегрований графічний процесор Radeon 780M від AMD. Це головна причина, чому MSI була достатньо впевнена в собі, щоб вибрати чіп Intel замість AMD для першого в історії компанії ігрового портативного комп’ютера.

Але, схоже, MSI Claw не буде єдиним великим ігровим КПК на базі Intel. Intel щойно представила новий портативний ігровий ігровий пристрій від бренду під назвою Tulpar.

Що ми знаємо про ігровий портативний комп’ютер Tulpar на базі Intel

Intel не надто вдається до деталей. Натомість компанія лише продемонструвала дизайн майбутнього ігрового портативного пристрою Tulpar. Це означає, що ми не знаємо ні ціни, ні специфікацій, ні навіть того, як називатиметься ігровий пристрій. Але ми знаємо трохи про саму компанію.

Провівши невелике дослідження, з’ясувалося, що Tulpar не є новою компанією, хоча ви, можливо, вперше чуєте про цей бренд. Подальше дослідження показало, що компанія базується у Великобританії та має великий досвід роботи з ігровими ноутбуками. Це означає, що майбутній ігровий портативний комп’ютер – не перший ігровий пристрій бренду.

Tulpar gaming handheld

Але так, це, безумовно, перший портативний ігровий КПК бренду, що є окремою категорією. Крім того, на перших зображеннях, опублікованих Intel, видно, що пристрій має схожий дизайн і розташування кнопок, як і деякі з доступних зараз варіантів. Насправді передня панель дуже схожа на Asus ROG Ally. Ми повідомимо вас, коли Tulpar або Intel нададуть більше інформації. Тож, залишайтеся з нами!

What’s your Reaction?
Cool
5
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Intel дразнит новым игровым карманным компьютером, но об устройстве известно немного

С выпуском MSI Claw компания Intel полностью вступила в конкурентную борьбу на рынке игровых портативных компьютеров. До того, как MSI дебютировала с игровым устройством, именно AMD господствовала на этом рынке. В основном это было связано с тем, что AMD предлагала гораздо лучший интегрированный графический процессор со своим центральным процессором, что делало предложение компании легким выбором.

Но после того, как Intel выпустила процессоры Meteor Lake, которые шли в комплекте с графическими процессорами Intel Arc, все изменилось. Графические процессоры Arc iGPU могут работать близко, если не лучше, чем ведущий интегрированный графический процессор Radeon 780M от AMD. Это главная причина, почему MSI была достаточно уверена в себе, чтобы выбрать чип Intel вместо AMD для первого в истории компании игрового портативного компьютера.

Но, похоже, MSI Claw не будет единственным большим игровым КПК на базе Intel. Intel только что представила новое портативное игровое игровое устройство от бренда под названием Tulpar.

Что мы знаем об игровом портативном компьютере Tulpar на базе Intel

Intel не слишком вдается в детали. Вместо этого компания лишь продемонстрировала дизайн будущего игрового портативного устройства Tulpar. Это означает, что мы не знаем ни цены, ни спецификаций, ни даже того, как будет называться игровое устройство. Но мы знаем немного о самой компании.

Проведя небольшое исследование, выяснилось, что Tulpar не является новой компанией, хотя вы, возможно, впервые слышите об этом бренде. Дальнейшее исследование показало, что компания базируется в Великобритании и имеет большой опыт работы с игровыми ноутбуками. Это означает, что будущий игровой портативный компьютер – не первое игровое устройство бренда.

Tulpar gaming handheld

Но да, это, безусловно, первый портативный игровой КПК бренда, являющийся отдельной категорией. Кроме того, на первых изображениях, опубликованных Intel, видно, что устройство имеет похожий дизайн и расположение кнопок, как и некоторые из доступных сейчас вариантов. На самом деле передняя панель очень похожа на Asus ROG Ally. Мы сообщим вам, когда Tulpar или Intel предоставят больше информации. Так что оставайтесь с нами!

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua