Microsoft PC Manager може виявитися не таким ефективним, як його рекламують

Нещодавно корпорація Майкрософт випустила в Microsoft Store додаток “Диспетчер ПК”, який обіцяє оптимізацію продуктивності та зручні інструменти для користувачів Windows 10 і 11. Хоча програма пропонує, здавалося б, корисні функції, з’явилися побоювання щодо її методів і потенційної шкоди.

Microsoft PC Manager: Сумнівні практики затьмарюють корисну програму

Одне з основних занепокоєнь викликає функція “Глибокого очищення” програми, яка очищає папку Windows Prefetch. У цій папці зберігаються дані для програм, які часто запускаються, з метою прискорення їхнього подальшого запуску. Однак сама Microsoft не рекомендує змінювати цю папку, оскільки це може негативно вплинути на продуктивність, збільшуючи час запуску. Ця розбіжність викликає сумніви щодо ефективності та потенційної шкоди підходу диспетчера ПК.

Подальший аналіз виявив наявність партнерських посилань у розділі “Інструменти”, які перенаправляють користувачів на китайські веб-сайти з параметрами відстеження. Ці посилання, схоже, суперечать обіцянці програми бути “чистим без перешкод”, що викликає занепокоєння щодо збору даних і конфіденційності користувачів.

Хоча ці висновки не дають підстав вважати PC Manager шкідливою програмою, вони вимагають обережності перед її використанням. Вони підкреслюють потенційні пастки навіть в офіційних інструментах, розроблених Microsoft, пропонуючи критичний підхід до оптимізаторів продуктивності та системних очищувачів загалом.

Просуваючись далі, ось кілька ключових висновків:

  • Підходьте до оптимізаторів продуктивності з обережністю: Завжди вивчайте практику роботи додатків та відгуки користувачів, перш ніж використовувати їх, навіть якщо вони походять з авторитетних джерел.
  • Розумійте ризики модифікації системних файлів: Втручання в основні системні папки, такі як Prefetch, може мати непередбачувані наслідки.
  • Пам’ятайте про партнерські посилання та потенційний збір даних: Уважно перевіряйте будь-які несподівані посилання в додатку. Особливо, якщо вони містять вимоги щодо конфіденційності.
  • Розгляньте альтернативні рішення: Оцініть, чи буде безпечнішим і ефективнішим ручне обслуговування системи або вбудовані інструменти оптимізації системи.

Зрештою, прийняття обґрунтованих рішень щодо інструментів, які ви використовуєте на своєму комп’ютері, дає вам змогу підтримувати хорошу продуктивність і захищати свої дані.

What’s your Reaction?
Cool
6
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua