iPhone Pro Max отримав корону найпопулярнішого смартфона у світі

Чудові новини для шанувальників iPhone з великими 6,7-дюймовими екранами! У 2023 році моделі iPhone Pro від Apple вперше досягли найвищого світового річного обсягу постачання. За даними компанії Canalys, яка займається аналізом ринку, iPhone 14 Pro Max став найбільш продаваним смартфоном у світі у 2023 році, а за ним слідом за ним – iPhone 15 Pro Max. Це відображає помітний зсув у бік преміальних ринкових уподобань і підкреслює подальше домінування iPhone, адже сім з 10 найкращих позицій займають пристрої Apple.

Зрушення в бік преміумсмартфонів: iPhone Pro Max вийшов у лідери

iPhone Pro Max

Ще цікавішим це досягнення робить те, що в рік, коли модель iPhone Pro вперше очолила світові постачання, саме новітні моделі Pro Max від Apple зайняли найвищі позиції, а не менші 6,1-дюймові моделі Pro. Це свідчить про цілеспрямовану стратегію Apple, яка підкреслює навмисний акцент на функціях лінійки Pro Max над лінійкою Pro, що сприяє зростанню відмінностей між ними.

Порівнюючи iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max, очевидно, що найдорожча модель Apple пропонує більше, ніж просто збільшену версію стандартного Pro. Pro Max має ексклюзивні функції, зокрема 5-кратний оптичний зум, а також такі переваги, як збільшений час автономної роботи, більший екран та інші вдосконалення. Примітно, що базовий iPhone 15 Pro Max також має 256 ГБ пам’яті, що перевищує 128 ГБ у стандартній моделі Pro.

Попри те, що флагманські моделі Apple лідирують за обсягами постачання, стандартні iPhone 13, 14 і 15 не відстають від них. Крім того, у списку є три телефони на базі Android, які вносять певну різноманітність. Серед них Samsung A14 4G і, на диво, Samsung Galaxy A54 5G. Останній є більш дорогою моделлю, що відхиляється від звичайної тенденції, коли дешевші телефони Samsung, як правило, домінують у річному списку постачання пристроїв на базі Android.

Минулого року з’явилися переконливі ознаки того, що серія iPhone Pro Max стає найпопулярнішим смартфоном у світі. Глобальні аналітики з Omdia виявили, що iPhone 14 Pro Max очолив постачання в першій половині 2023 року. Останні дані від Canalys підтверджують це — найбільший телефон Apple, iPhone Pro Max, дійсно є найпопулярнішим смартфоном у світі.

Фактори, що впливають на шалені продажі iPhone Pro Max iPhone Pro Max

Цьому, ймовірно, сприяють кілька факторів. По-перше, люди рідше оновлюють свої смартфони, що призвело до дворічного падіння світових продажів телефонів, про що свідчить нещодавнє дослідження Counterpoint. Однак, коли користувачі вирішують оновитися, вони, схоже, віддають перевагу більшим і преміальним телефонам.

Як повідомляють IDC та Canalys, ця тенденція призвела до того, що у 2023 році Apple вперше випередила Samsung у світових постачаннях смартфонів. За словами директора з досліджень IDC Набіли Попал, успіх Apple пояснюється “наростальною тенденцією преміумпристроїв, які зараз становлять понад 20% ринку” Цей зсув відбувається завдяки агресивним пропозиціям trade-in та безвідсотковому фінансуванню.

Попри те, що iPhone 15 Pro Max непомітно набирає популярність протягом року, ці нові дані проливають світло на його неабиякий успіх, що знаменує собою значну зміну в популярності смартфонів.

Тепер питання полягає в тому, чи збережеться ця тенденція в поточному році. З’явилися чутки про те, що iPhone 16 Pro успадкує деякі ключові функції від Max, наприклад, об’єктив з перископним зумом. Крім того, ходять чутки, що в iOS 18 буде впроваджено оновлення штучного інтелекту, яке, за чутками, пошириться на всю лінійку iPhone 16. Залишається з’ясувати, чи буде популярність Max у 2023 році лише тимчасовим сплеском або довгостроковим переходом до більших телефонів, які колись називали “фаблетами”.

2024 рік вже настав, і ми всі чекаємо на результати серії iPhone Pro Max. Як тільки з’являться дані, ми опублікуємо їх, щоб ви могли побачити, чи буде це справжнім зрушенням, чи лише короткочасною тенденцією.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

iPhone Pro Max получил корону самого популярного смартфона в мире

Отличные новости для поклонников iPhone с большими 6,7-дюймовыми экранами! В 2023 году модели iPhone Pro от Apple впервые достигли самого высокого мирового годового объема поставок. По данным компании Canalys, которая занимается анализом рынка, iPhone 14 Pro Max стал самым продаваемым смартфоном в мире в 2023 году, а за ним вслед за ним – iPhone 15 Pro Max. Это отражает заметный сдвиг в сторону премиальных рыночных предпочтений и подчеркивает дальнейшее доминирование iPhone, ведь семь из 10 лучших позиций занимают устройства Apple.

Сдвиг в сторону премиум-смартфонов: iPhone Pro Max вышел в лидеры

iPhone Pro Max

Еще более интересным это достижение делает то, что в год, когда модель iPhone Pro впервые возглавила мировые поставки, именно новейшие модели Pro Max от Apple заняли самые высокие позиции, а не меньшие 6,1-дюймовые модели Pro. Это свидетельствует о целенаправленной стратегии Apple, которая подчеркивает намеренный акцент на функциях линейки Pro Max над линейкой Pro, что способствует росту различий между ними.

Сравнивая iPhone 15 Pro и iPhone 15 Pro Max, очевидно, что самая дорогая модель Apple предлагает больше, чем просто увеличенную версию стандартного Pro. Pro Max имеет эксклюзивные функции, в частности 5-кратный оптический зум, а также такие преимущества, как увеличенное время автономной работы, больший экран и другие усовершенствования. Примечательно, что базовый iPhone 15 Pro Max также имеет 256 ГБ памяти, что превышает 128 ГБ в стандартной модели Pro.

Несмотря на то, что флагманские модели Apple лидируют по объемам поставок, стандартные iPhone 13, 14 и 15 не отстают от них. Кроме того, в списке есть три телефона на базе Android, которые вносят определенное разнообразие. Среди них Samsung A14 4G и, на удивление, Samsung Galaxy A54 5G. Последний является более дорогой моделью, что отклоняется от обычной тенденции, когда более дешевые телефоны Samsung, как правило, доминируют в годовом списке поставок устройств на базе Android.

В прошлом году появились убедительные признаки того, что серия iPhone Pro Max становится самым популярным смартфоном в мире. Глобальные аналитики из Omdia обнаружили, что iPhone 14 Pro Max возглавил поставки в первой половине 2023 года. Последние данные от Canalys подтверждают это – самый большой телефон Apple, iPhone Pro Max, действительно является самым популярным смартфоном в мире.

Факторы, влияющие на бешеные продажи iPhone Pro Max

iPhone Pro MaxЭтому, вероятно, способствуют несколько факторов. Во-первых, люди реже обновляют свои смартфоны, что привело к двухлетнему падению мировых продаж телефонов, о чем свидетельствует недавнее исследование Counterpoint. Однако, когда пользователи решают обновиться, они, похоже, отдают предпочтение более крупным и премиальным телефонам.

Как сообщают IDC и Canalys, эта тенденция привела к тому, что в 2023 году Apple впервые опередила Samsung в мировых поставках смартфонов. По словам директора по исследованиям IDC Набилы Попал, успех Apple объясняется “нарастающей тенденцией премиум-устройств, которые сейчас составляют более 20% рынка” Этот сдвиг происходит благодаря агрессивным предложениям trade-in и беспроцентному финансированию.

Несмотря на то, что iPhone 15 Pro Max незаметно набирает популярность в течение года, эти новые данные проливают свет на его большой успех, что знаменует собой значительное изменение в популярности смартфонов.

Теперь вопрос заключается в том, сохранится ли эта тенденция в текущем году. Появились слухи о том, что iPhone 16 Pro унаследует некоторые ключевые функции от Max, например, объектив с перископным зумом. Кроме того, ходят слухи, что в iOS 18 будет внедрено обновление искусственного интеллекта, которое, по слухам, распространится на всю линейку iPhone 16. Остается выяснить, будет ли популярность Max в 2023 году лишь временным всплеском или долгосрочным переходом к более крупным телефонам, которые когда-то называли “фаблетами”.

2024 год уже наступил, и мы все ждем результатов серии iPhone Pro Max. Как только появятся данные, мы опубликуем их, чтобы вы могли увидеть, будет ли это настоящим сдвигом или лишь кратковременной тенденцией.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua