Все про eSIM та сумісні смартфони

Доступна на пристроях iPhone та Android, eSIM стала стандартною функцією, яку надають майже всі мобільні оператори. Нижче наведено вичерпний огляд, який охоплює все, що вам потрібно знати про eSIM.

Оскільки iPhone 14 повністю використовує eSIM у США, все більше виробників смартфонів забезпечують сумісність з eSIM, дозволяючи при цьому вставляти фізичну SIM-карту.

Якщо ви не знайомі з цією новою технологією і хочете зрозуміти, як скористатися її перевагами або визначити, чи підтримує її ваш телефон, ось посібник, який допоможе вам розібратися з усіма аспектами віртуальної SIM-карти. Ця тема є більш простою, ніж може здатися, і потенційно може спростити ваше повсякденне життя. Приєднуйтесь до тренду.

Що таке eSIM?

eSIM

Отже, eSIM, скорочено від Embedded SIM – це технологія, яка використовується у відносно нових смартфонах, що усуває необхідність у фізичній SIM-картці для підключення до мережі та здійснення дзвінків. По суті, вона функціонує як SIM-карта, не вимагаючи фізичної картки.

Представлена у 2016 році, з більш широким розгортанням у 2020 році, eSIM поступово стає стандартною функцією. Якщо ви розглядаєте можливість використання цього рішення, першим кроком буде перевірка сумісності вашого смартфона та наявність у вашого мобільного оператора тарифного плану з eSIM. Важливо зазначити, що використання eSIM зазвичай передбачає окремий пакет або опцію, яку пропонують мобільні оператори.

Які смартфони сумісні з eSIM?

Перш ніж заглиблюватися в деталі ціноутворення з вашим улюбленим оператором, дуже важливо визначити, чи сумісний ваш поточний смартфон або той, який ви плануєте придбати, з eSIM. Щоб допомогти вам, ось список відомих смартфонів, здатних підтримувати функцію eSIM у 2024 році (це часто моделі високого класу). Варто зазначити, що лише кілька виробників включають цю опцію в широкий спектр своїх телефонів.

Android

Отже, для пристроїв на базі Android наступні смартфони сумісні з eSIM:

– Fairphone 4
– Fairphone 5
– Honor Magic 5 Pro
– Honor Magic 4 Pro
– Google Pixel 8, Pixel 8 Pro, Pixel 7 Pro, Pixel 7, Pixel 7a, Pixel 6 Pro, Pixel 6, Pixel 6a, Pixel 5, Pixel 4, Pixel 4a, Pixel 4 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 3a XL
– Oppo Find X3 Pro, Find X5 Pro, Find N2 Flip
– OnePlus 11
– Samsung Galaxy Z Flip 4, Z Flip 3, Z Fold 5, Z Flip 5, Z Fold 2, Z Fold 3, Z Fold 4, Z Fold 5
– Samsung Galaxy A54, Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, S21, S21 Plus, S21 Ultra, S22, S22 Plus, S22 Ultra, S23, S23 Plus, S23 Ultra, S24, S24 Plus, and S24 Ultra
– Sony Xperia 10 III, Sony Xperia 10 IV, Sony Xperia 1 IV
– Vivo X90 Pro
– Xiaomi 12T Pro, Xiaomi 13T Pro

iOS

На iOS (iPhone) наступні iPhone підтримують eSIM:

– iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max
– iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max
– iPhone-15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max
– iPhone SE 2020 and iPhone SE 2022

Планшети

Для планшетів сумісність з eSIM часто зустрічається в iPad і Windows-пристроях, оснащених ARM-чипами. Зокрема, до них відносяться моделі iPad з підтримкою eSIM:

– 11-inch iPad Pro (from 1st generation)
– 12.9-inch iPad Pro (3rd generation and up)
– iPad Air (from 3rd generation)
– iPad (from 7th generation)
– iPad-mini (from 5th generation)

Розумні годинники

Годинники, що підключаються до мережі, також сумісні з eSIM-картками, як правило, у версіях з підтримкою 4G, які коштують дорожче, ніж ті, що покладаються виключно на підключення до WiFi.

У більшості випадків ваш смартфон виступає в ролі антени 4G для підключеного годинника. Використання eSIM у смартгодиннику призначене для людей, які прагнуть незалежності, дозволяючи годиннику функціонувати автономно, без зв’язку зі смартфоном.

Через відносно низький попит не всі оператори пропонують тарифні плани для підключених годинників, попри те, що все більше виробників впроваджують цю функцію. Деякі оператори є єдиними провайдерами, що пропонують мобільні тарифні плани для підключених годинників, тоді як інші не надають таких планів. Очікується, що постійний розвиток технології eSIM у смартфонах сприятиме її інтеграції в різні типи пристроїв у найближчі роки.

До них відносяться останні моделі 4G-сумісних підключаємих годинників:

– Apple Watch Series 9
– Apple Watch Series 8
– Apple-Watch Series 7 Cellular
– Apple Watch SE (2022) Cellular
– Apple Watch Ultra

– Samsung Galaxy Watch 6
– Galaxy Watch 5
– Galaxy Watch 5 Pro
– Samsung Galaxy Watch 4 and Watch 4 Classic in their 4G versions

– Huawei Watch 3

– Fossil Gen 5 LTE

– Oppo Watch 4G

– Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra

Як активувати eSIM на Android або iPhone?Google Fi eSIM Google Fi International Roaming

Активація eSIM-картки на пристроях Android та iPhone – це простий процес. Ось загальний посібник:

Для пристроїв Android

1. Після підписки на тарифний план оператора з eSIM або запиту на перенесення з фізичної SIM-карти, оператор надасть вам QR-код.

2. Відкрийте меню “Менеджер SIM-карт” на своєму пристрої Android, а потім виберіть “Додати мобільний план”. (Ця процедура може дещо відрізнятися залежно від марки та моделі вашого пристрою Android; для Samsung ця опція часто доступна).

3. Просканувати наданий QR-код за допомогою камери вашого пристрою.

4. Якщо QR-код не працює, ваш оператор надасть два коди вручну, які потрібно ввести на телефоні.

5. Після того, як eSIM буде налаштовано, введіть PIN-код за замовчуванням (зазвичай 0000).

6. Перезавантажте телефон, і eSIM має стати активною.

7. Підтвердить активацію в особистому кабінеті, оскільки оператори можуть вимагати цього кроку.

Для iPhone

1. Підпишіться на тарифний план eSIM оператора або запросіть перенесення з фізичної SIM-карти.

2. Оператор надасть вам QR-код.

3. Перейдіть в “Налаштування” на вашому iPhone, потім виберіть “Стільниковий зв’язок” і виберіть “Додати стільниковий план”.

4. Просканувати QR-код за допомогою камери вашого iPhone.

5. Якщо QR-код не спрацював, введіть два коди вручну, надані вашим оператором.

6. Після налаштування eSIM введіть PIN-код за замовчуванням (зазвичай 0000).

7. Перезавантажте iPhone, щоб активувати eSIM.

8. Підтвердить активацію в особистому кабінеті, оскільки оператори можуть вимагати цю перевірку.

Важливо зазначити, що конкретні кроки можуть дещо відрізнятися залежно від марки та моделі вашого Android-пристрою, а конкретні пункти меню можуть відрізнятися. Завжди дотримуйтесь інструкцій, наданих вашим оператором, для отримання найбільш точних вказівок.

Як видалити або перенести eSIM?

Видалення або перенесення eSIM передбачає певні кроки, і процес може відрізнятися залежно від вашого мобільного оператора. Ось загальний посібник:

1. Вийміть eSIM зі старого мобільного телефону, відкривши меню конфігурації eSIM. Для Samsung це може бути “Менеджер SIM-карт”, а для Apple – “Мобільні дані”.

2. У меню, де ви налаштовували свою eSIM, виберіть тарифний план, який ви хочете видалити.

3. Дотримуйтесь підказок, щоб видалити eSIM зі старого мобільного телефону.

4. Знову проскануйте QR-код новим мобільним телефоном з клієнтського кабінету вашого мобільного оператора.

Отже, дуже важливо дотримуватися конкретних інструкцій, наданих вашим мобільним оператором, оскільки кроки можуть відрізнятися. Деякі оператори можуть вимагати додаткові кроки перевірки для забезпечення безпеки транзакції, наприклад, отримання SMS-підтвердження.

Крім того, завжди звертайтеся до клієнтського кабінету або до служби підтримки вашого мобільного оператора, щоб отримати найточніші вказівки щодо видалення або перенесення eSIM-картки.

Яка різниця між SIM та eSIM?

Отже, основна відмінність між SIM-карткою (модулем ідентифікації абонента) та eSIM-карткою (вбудованою SIM-карткою) полягає у фізичній формі та процесі встановлення:

 1. Фізична форма:

  • SIM: Традиційні SIM-карти – це фізичні знімні картки, які вставляються в слот вашого пристрою, як правило, різних розмірів: стандартні, мікро- або нано SIM-карти.
  • eSIM: З іншого боку, eSIM вбудовується безпосередньо в пристрій під час виробництва і не може бути фізично вилучена або замінена, як традиційна SIM-карта.
 2. Місце, що займається:

  • SIM: Традиційні SIM-карти, особливо у форматі nano, займають відносно більше місця в пристрої (12,3 x 8,8 мм).
  • eSIM: eSIM значно менші, займають менше місця в пристрої (близько 6 х 5 мм).
 3. Процес встановлення:

  • SIM: Щоб змінити або встановити традиційну SIM-карту, зазвичай використовують інструмент для вилучення фізичної картки з пристрою та заміни її на нову.
  • eSIM: Зміна тарифного плану eSIM не вимагає фізичного втручання. Натомість користувачі можуть змінити тарифний план, встановивши профіль eSIM на пристрій. Це можна зробити в електронному вигляді, що спрощує процес без необхідності фізичної заміни картки.
 4. Апаратна особливість:

  • SIM: Традиційні SIM-карти – це окремий знімний елемент обладнання, який можна додавати або замінювати.
  • eSIM: eSIM – це вбудована апаратна функція, і пристрій повинен мати підтримку eSIM з самого початку. Її не можна додати до пристроїв, які ще не мають цієї функції.

Підсумовуючи, можна сказати, що хоча SIM-картки та eSIM-картки виконують однакову функцію ідентифікації та підключення пристрою до мобільної мережі, основні відмінності полягають у фізичній формі, займаному просторі та процесі встановлення. Крім того, перевага eSIM полягає в тому, що вона є вбудованою і меншою за розміром, що забезпечує більшу гнучкість при зміні тарифного плану без необхідності фізичної заміни картки.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Все об eSIM и совместимых смартфонах

Доступная на устройствах iPhone и Android, eSIM стала стандартной функцией, которую предоставляют почти все мобильные операторы. Ниже приведен исчерпывающий обзор, охватывающий все, что вам нужно знать о eSIM.

Поскольку iPhone 14 полностью использует eSIM в США, все больше производителей смартфонов обеспечивают совместимость с eSIM, позволяя при этом вставлять физическую SIM-карту.

Если вы не знакомы с этой новой технологией и хотите понять, как воспользоваться ее преимуществами или определить, поддерживает ли ее ваш телефон, вот руководство, которое поможет вам разобраться со всеми аспектами виртуальной SIM-карты. Эта тема более проста, чем может показаться, и потенциально может упростить вашу повседневную жизнь. Присоединяйтесь к тренду.

Что такое eSIM?

eSIM

Итак, eSIM, сокращенно от Embedded SIM – это технология, используемая в относительно новых смартфонах, которая устраняет необходимость в физической SIM-карте для подключения к сети и совершения звонков. По сути, она функционирует как SIM-карта, не требуя физической карты.

Представленная в 2016 году, с более широким развертыванием в 2020 году, eSIM постепенно становится стандартной функцией. Если вы рассматриваете возможность использования этого решения, первым шагом будет проверка совместимости вашего смартфона и наличие у вашего мобильного оператора тарифного плана с eSIM. Важно отметить, что использование eSIM обычно предусматривает отдельный пакет или опцию, которую предлагают мобильные операторы.

Какие смартфоны совместимы с eSIM?

Прежде чем углубляться в детали ценообразования с вашим любимым оператором, очень важно определить, совместим ли ваш текущий смартфон или тот, который вы планируете приобрести, с eSIM. Чтобы помочь вам, вот список известных смартфонов, способных поддерживать функцию eSIM в 2024 году (это часто модели высокого класса). Стоит отметить, что только несколько производителей включают эту опцию в широкий спектр своих телефонов.

Android

Итак, для устройств на базе Android следующие смартфоны совместимы с eSIM:

– Fairphone 4
– Fairphone 5
– Honor Magic 5 Pro
– Honor Magic 4 Pro
– Google Pixel 8, Pixel 8 Pro, Pixel 7 Pro, Pixel 7, Pixel 7a, Pixel 6 Pro, Pixel 6, Pixel 6a, Pixel 5, Pixel 4, Pixel 4a, Pixel 4 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 3a XL
– Oppo Find X3 Pro, Find X5 Pro, Find N2 Flip
– OnePlus 11
– Samsung Galaxy Z Flip 4, Z Flip 3, Z Fold 5, Z Flip 5, Z Fold 2, Z Fold 3, Z Fold 4, Z Fold 5
– Samsung Galaxy A54, Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, S21, S21 Plus, S21 Ultra, S22, S22 Plus, S22 Ultra, S23, S23 Plus, S23 Ultra, S24, S24 Plus, and S24 Ultra
– Sony Xperia 10 III, Sony Xperia 10 IV, Sony Xperia 1 IV
– Vivo X90 Pro
– Xiaomi 12T Pro, Xiaomi 13T Pro

iOS

На iOS (iPhone) следующие iPhone поддерживают eSIM:

– iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max
– iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max
– iPhone-15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max
– iPhone SE 2020 and iPhone SE 2022

Планшеты

Для планшетов совместимость с eSIM часто встречается в iPad и Windows-планшетах, оснащенных ARM-чипами. В частности, к ним относятся модели iPad с поддержкой eSIM:

– 11-inch iPad Pro (from 1st generation)
– 12.9-inch iPad Pro (3rd generation and up)
– iPad Air (from 3rd generation)
– iPad (from 7th generation)
– iPad-mini (from 5th generation)

Умные часы

Часы, подключаемые к сети, также совместимы с eSIM-картами, как правило, в версиях с поддержкой 4G, которые стоят дороже, чем те, что полагаются исключительно на подключение к WiFi.

В большинстве случаев ваш смартфон выступает в роли антенны 4G для подключенных часов. Использование eSIM в смарт-часах предназначено для людей, которые стремятся к независимости, позволяя часам функционировать автономно, без связи со смартфоном.

Из-за относительно низкого спроса не все операторы предлагают тарифные планы для подключенных часов, несмотря на то, что все больше производителей внедряют эту функцию. Некоторые операторы являются единственными провайдерами, предлагающими мобильные тарифные планы для подключенных часов, тогда как другие не предоставляют таких планов. Ожидается, что постоянное развитие технологии eSIM в смартфонах будет способствовать ее интеграции в различные типы устройств в ближайшие годы.

К ним относятся последние модели 4G-совместимых подключаемых часов:

– Apple Watch Series 9
– Apple Watch Series 8
– Apple-Watch Series 7 Cellular
– Apple Watch SE (2022) Cellular
– Apple Watch Ultra

– Samsung Galaxy Watch 6
– Galaxy Watch 5
– Galaxy Watch 5 Pro
– Samsung Galaxy Watch 4 and Watch 4 Classic in their 4G versions

– Huawei Watch 3

– Fossil Gen 5 LTE

– Oppo Watch 4G

– Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra

Как активировать eSIM на Android или iPhone?Google Fi eSIM Google Fi International Roaming

Активация eSIM-карты на устройствах Android и iPhone – это простой процесс. Вот общее руководство:

Для устройств Android

1. После подписки на тарифный план оператора с eSIM или запроса на перенос с физической SIM-карты, оператор предоставит вам QR-код.

2. Откройте меню “Менеджер SIM-карт” на вашем устройстве Android, а затем выберите “Добавить мобильный план”. (Эта процедура может немного отличаться в зависимости от марки и модели вашего устройства Android; для Samsung эта опция часто доступна).

3. Просканируйте предоставленный QR-код с помощью камеры вашего устройства.

4. Если QR-код не работает, ваш оператор предоставит два кода вручную, которые нужно ввести на телефоне.

5. После того как eSIM будет настроена, введите PIN-код по умолчанию (обычно 0000).

6. Перезагрузите телефон, и eSIM должна стать активной.

7. Подтвердите активацию в личном кабинете, поскольку операторы могут требовать этого шага.

Для iPhone

1. Подпишитесь на тарифный план eSIM оператора или запросите перенос с физической SIM-карты.

2. Оператор предоставит вам QR-код.

3. Перейдите в “Настройки” на вашем iPhone, затем выберите “Сотовая связь” и выберите “Добавить сотовый план”.

4. Просканируйте QR-код с помощью камеры вашего iPhone.

5. Если QR-код не сработал, введите два кода вручную, предоставленные вашим оператором.

6. После настройки eSIM введите PIN-код по умолчанию (обычно 0000).

7. Перезагрузите iPhone, чтобы активировать eSIM.

8. Подтвердите активацию в личном кабинете, поскольку операторы могут потребовать эту проверку.

Важно отметить, что конкретные шаги могут немного отличаться в зависимости от марки и модели вашего Android-устройства, а конкретные пункты меню могут отличаться. Всегда следуйте инструкциям, предоставленным вашим оператором, для получения наиболее точных инструкций.

Как удалить или перенести eSIM?

Удаление или перенос eSIM включает в себя определенные шаги, и процесс может отличаться в зависимости от вашего оператора мобильной связи. Вот общее руководство:

1. Извлеките eSIM из старого мобильного телефона, открыв меню конфигурации eSIM. Для Samsung это может быть “Менеджер SIM-карт”, а для Apple – “Мобильные данные”.

2. В меню, где вы настраивали свою eSIM, выберите тарифный план, который вы хотите удалить.

3. Следуйте инструкциям, чтобы удалить eSIM со старого мобильного телефона.

4. Снова просканируйте QR-код с новым мобильным телефоном из клиентского кабинета вашего мобильного оператора.

Поэтому очень важно следовать конкретным инструкциям, предоставленным вашим мобильным оператором, поскольку шаги могут отличаться. Некоторые операторы могут потребовать дополнительные шаги проверки для обеспечения безопасности транзакции, например, получение SMS-подтверждения.

Кроме того, всегда обращайтесь в клиентский кабинет или в службу поддержки вашего мобильного оператора для получения точных инструкций по удалению или переносу eSIM-карты.

В чем разница между SIM и eSIM?

Таким образом, основное различие между SIM-картой (модулем идентификации абонента) и eSIM-картой (встроенной SIM-картой) заключается в физической форме и процессе установки:

 1. Физическая форма:

  • SIM: Традиционные SIM-карты – это физические съемные карточки, которые вставляются в слот вашего устройства, как правило, разных размеров: стандартные, микро- или нано SIM-карты.
  • eSIM: С другой стороны, eSIM встраивается непосредственно в устройство во время производства и не может быть физически извлечена или заменена, как традиционная SIM-карта.
 2. Место, которое занимается:

  • SIM: Традиционные SIM-карты, особенно в формате nano, занимают относительно больше места в устройстве (12,3 x 8,8 мм).
  • eSIM: eSIM значительно меньше, занимают меньше места в устройстве (около 6 х 5 мм).
 3. Процесс установки:

  • SIM: Чтобы изменить или установить традиционную SIM-карту, обычно используют инструмент для извлечения физической карты из устройства и замены ее на новую.
  • eSIM: Изменение тарифного плана eSIM не требует физического вмешательства. Вместо этого пользователи могут изменить тарифный план, установив профиль eSIM на устройство. Это можно сделать в электронном виде, что упрощает процесс без необходимости физической замены карты.
 4. Аппаратная особенность:

  • SIM: Традиционные SIM-карты – это отдельный съемный элемент оборудования, который можно добавлять или заменять.
  • eSIM: eSIM – это встроенная аппаратная функция, и устройство должно иметь поддержку eSIM с самого начала. Ее нельзя добавить к устройствам, которые еще не имеют этой функции.

Подытоживая, можно сказать, что хотя SIM-карты и eSIM-карты выполняют одинаковую функцию идентификации и подключения устройства к мобильной сети, основные различия заключаются в физической форме, занимаемом пространстве и процессе установки. Кроме того, преимущество eSIM заключается в том, что она является встроенной и меньше по размеру, что обеспечивает большую гибкость при изменении тарифного плана без необходимости физической замены карты.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua