Oppo ColorOS 14 з’явиться цього місяця на трьох бюджетних телефонах

Офіційно анонсована ще в листопаді минулого року, глобальна версія Oppo ColorOS 14 поступово охоплює все більше і більше смартфонів. Нещодавно її встановили на кілька пристроїв середнього класу, серед яких Oppo A72, A98 5G та A78 5G. Тепер настав час для доступних моделей у портфоліо бренду.

Зокрема, Oppo ColorOS 14 тепер має з’явитися на трьох бюджетних телефонах серії A. Це Oppo A18, A38 та A58. Ці пристрої коштують значно менше ніж 250 доларів, і вони стали досить популярними в бюджетному сегменті після запуску.

Більше про оновлення Oppo ColorOS 14 для трьох доступних телефонів серії A

Як підтвердила компанія Oppo, оновлення ColorOS 14 для трьох вищезгаданих смартфонів серії A почнеться 28 лютого. У поточному стані три смартфони серії A працюють під управлінням ColorOS 13, яка базується на Android 13. З оновленням вони будуть оновлені до найновішої версії Android 14.

ColorOS 14 roll-out schedule

Це означає, що користувачі трьох доступних телефонів Oppo зможуть насолоджуватися деякими функціями програмного забезпечення, які були доступні для менш доступних пристроїв. Це містить новий користувацький інтерфейс (UI). В Oppo ColorOS 14 компанія оновила інтерфейс за допомогою так званого “Aqua Dynamic Design”. Це робить загальний вигляд системи відшліфованим.

Наступною родзинкою Oppo ColorOS 14 є розумна система зарядки. Завдяки системі штучного інтелекту вона може гарантувати, що пристрої заряджаються ефективно. Крім того, вона має оновлений процесор Trinity Engine, який працює з ПЗУ та ОЗУ пристрою, забезпечуючи його оптимальну продуктивність.

Trinity Engine on ColorOS 14

У ColorOS 14 також є Smart Image Matting і Picture Keeper. Ці дві функції покращують роботу з галереєю та підвищують конфіденційність. Ви можете дізнатися більше про оновлення з відео, прикріпленого нижче.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
3
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Oppo ColorOS 14 появится в этом месяце на трех бюджетных телефонах

Официально анонсированная еще в ноябре прошлого года, глобальная версия Oppo ColorOS 14 постепенно охватывает все больше и больше смартфонов. Недавно ее установили на несколько устройств среднего класса, среди которых Oppo A72, A98 5G и A78 5G. Теперь пришло время для доступных моделей в портфолио бренда.

В частности, Oppo ColorOS 14 теперь должна появиться на трех бюджетных телефонах серии A. Это Oppo A18, A38 и A58. Эти устройства стоят значительно меньше 250 долларов, и они стали достаточно популярными в бюджетном сегменте после запуска.

Больше об обновлении Oppo ColorOS 14 для трех доступных телефонов серии A

Как подтвердила компания Oppo, обновление ColorOS 14 для трех вышеупомянутых смартфонов серии A начнется 28 февраля. В текущем состоянии три смартфона серии A работают под управлением ColorOS 13, которая базируется на Android 13. С обновлением они будут обновлены до новейшей версии Android 14.

ColorOS 14 roll-out schedule

Это означает, что пользователи трех доступных телефонов Oppo смогут наслаждаться некоторыми функциями программного обеспечения, которые были доступны для менее доступных устройств. Это включает в себя новый пользовательский интерфейс (UI). В Oppo ColorOS 14 компания обновила интерфейс с помощью так называемого “Aqua Dynamic Design”. Это делает общий вид системы отшлифованным.

Следующей изюминкой Oppo ColorOS 14 является умная система зарядки. Благодаря системе искусственного интеллекта она может гарантировать, что устройства заряжаются эффективно. Кроме того, она имеет обновленный процессор Trinity Engine, который работает с ПЗУ и ОЗУ устройства, обеспечивая его оптимальную производительность.

Trinity Engine on ColorOS 14В ColorOS 14 также есть Smart Image Matting и Picture Keeper. Эти две функции улучшают работу с галереей и повышают конфиденциальность. Вы можете узнать больше об обновлении из видео, прикрепленного ниже.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua