«ХУАВЕЙ УКРАЇНА» РОЗПОЧАЛА НАВЧАННЯ ІНСТРУКТОРІВ ДЛЯ ФІРМОВОЇ АКАДЕМІЇ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Сьогодні, 9 лютого 2024 року «Хуавей Україна» оголосила про старт підготовки інструкторів для Huawei ICT Academy, спільно з Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ). Представники викладацького складу з профільних кафедр долучилися до перших лекцій, де експерти Huawei представили переваги 11 напрямків курсів. Завершивши програму, учасники отримають сертифікати навчання та матимуть можливість скласти іспит для отримання професійних сертифікатів Huawei Certified ICT Associate.

Мережа Huawei ICT Academy налічує понад 2 600 академій у понад 110 країнах, з більш ніж 11 000 інструкторами та понад 200 тисячами студентів, що навчаються щороку. Україна приєдналась до цієї ініціативи, залучивши 15 провідних вищих навчальних закладів. Учасники програми підготовки інструкторів глибше вивчатимуть обрані дисципліни, передаючи здобуті знання студентам, та ознайомлюватимуться з сучасним обладнанням і принципами його налаштування для оптимального функціонування.

Програма підготовки інструкторів Huawei ICT Academy розрахована на 20 годин. По завершенні курсу вони зможуть ділитися своїми знаннями зі студентами протягом одного семестру. Випускники отримають сертифікати, а найбільш успішні з них можуть очікувати фінансове заохочення від європейських підрозділів Huawei.

«Після завершення основного курсу інструктори продовжуватимуть час від часу навчатися й актуалізувати свої знання разом зі студентами. Таким чином, вони завжди будуть у курсі останніх світових трендів. Наприклад, сьогодні завдяки цим курсам можна вивчати, як працює SDN (Програмно-конфігурована мережа), як її налаштовувати та спрощувати адміністрування. Це сучасні технології, які дійсно потрібно розвивати в Україні. Крім того, інструктори зможуть додатково проходити онлайн-тренінги з експертами, які приймають участь в розробці мережевих стандартів», — розповідає Максим Лебединський, менеджер з розробки мережевих рішень компанії «Хуавей Україна».

Щоб пройти курс Huawei ICT Academy і стати інструктором академії, необхідно зареєструватися на сайті Huawei й обрати бажаний напрям із запропонованого переліку:

 • 5G: ознайомлення із розвитком стандарту, інноваціями, а також промисловим застосуванням та рішеннями 5G;
 • хмарні сервіси (Cloud Service): отримання як базових знань про хмарні обчислення, хмарну інфраструктуру й екосистему Huawei, так і основ теорії експлуатації та обслуговування хмари;
 • зберігання даних (Storage): знайомство з тенденціями розвитку технологій зберігання даних, що гарантують безперервність бізнесу й оптимальні експлуатацію та обслуговування;
 • штучний інтелект (AI): ознайомлення з основами машинного навчання і базовою концепцією штучного інтелекту;
 • Інтернет речей (IoT): знайомство з архітектурою Huawei IoT та відповідними продуктами та рішеннями;
 • мережеві технології (Datacom): вивчення основ мереж передачі даних і мережевої безпеки;
 • великі дані (Big Data): знайомство з технологією великих даних із відкритим вихідним кодом;
 • WLAN: знайомство з теорією WLAN, вивчення методів усунення несправностей і прикладів розгортання проєктів WLAN;
 • хмарне обчислення (Cloud Computing): ознайомлення з обчислювальною технікою і сховищами даних, що пов’язані з віртуалізацією;
 • інформаційна безпека (Security): вивчення поняття інформаційної безпеки та знайомство з поширеними способами захисту мережі;
 • інтелектуальні обчислення (Intelligent Computing): ознайомлення з історією і тенденціями розвитку галузі обчислень, огляд архітектури обчислювальної системи та загальних технологій.

Метою програми підготовки інструкторів Huawei ICT Academy є створення бази кваліфікованих ІКТ-спеціалістів в Україні, готових співпрацювати з виробниками обладнання, зокрема Huawei. Студенти отримають знання про сучасні технології та відповідні сертифікати, що підтверджують їхні навички, що є ключовими при прийнятті на роботу.

«Важливо додати: якщо студент добре себе показав під час навчання в ІСТ Академії, йому можуть запропонувати вакансію. І це може бути робота не лише в Huawei, а і в компаніях наших партнерів, з якими ми співпрацюємо по всьому світу. Це є значною перевагою для студентів, а ми таким чином отримуватимемо кваліфікованих спеціалістів, котрі вже готові до роботи», — ділиться Максим Лебединський.

Довідки:

ІКТ Академія Huawei працює над фундаментальною підготовкою фахівців у сфері ІКТ, відкриває спеціалізовані лабораторії із новітніми технологіями навчання, а також підвищує кваліфікацію викладачів і допомагає ВНЗ удосконалювати систему освітніх програм. Окрім того, ІКТ Академія Huawei надає студентам доступ до ІКТ-продуктів і технологій Huawei та сприяє розвитку талантів. Сьогодні ІКТ Академії Huawei функціонують у 15 університетах та інститутах України. Основні напрями навчання — штучний інтелект, Big Data і хмарні обчислення, інтернет речей, маршрутизація та комутація, кібербезпека, зберігання даних і бездротові локальні мережі.

 Компанія Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення у різних сферах (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, digital power), компанія інвестує значні ресурси в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 207 000 співробітників у більше ніж 170 країнах, які обслуговують 3 мільярди клієнтів і споживачів у всьому світі. Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам. В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність із 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності «Хуавей Україна» охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток. Упродовж 2022-2023 років компанія разом із партнерами проводила комплексні проєкти з надання гуманітарної та технічної підтримки по всій Україні й активно розвивала екосистему у сфері освіти. Дізнайтеся більше на сайті: www.huawei.com.ua.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
3
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua

“ХУАВЕЙ УКРАИНА” НАЧАЛА ОБУЧЕНИЕ ИНСТРУКТОРОВ ДЛЯ ФИРМЕННОЙ АКАДЕМИИ ИНФОРМАЦИОННО-КОММУНИКАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ

Сегодня, 9 февраля 2024 года “Хуавей Украина” объявила о старте подготовки инструкторов для Huawei ICT Academy, совместно с Государственным университетом информационно-коммуникационных технологий (ГУИКТ). Представители преподавательского состава из профильных кафедр присоединились к первым лекциям, где эксперты Huawei представили преимущества 11 направлений курсов. Завершив программу, участники получат сертификаты обучения и смогут сдать экзамен для получения профессиональных сертификатов Huawei Certified ICT Associate.

Сеть Huawei ICT Academy насчитывает более 2 600 академий в более чем 110 странах, с более чем 11 000 инструкторами и более 200 тысячами студентов, обучающихся ежегодно. Украина присоединилась к этой инициативе, привлекая 15 ведущих высших учебных заведений. Участники программы подготовки инструкторов будут глубже изучать выбранные дисциплины, передавая полученные знания студентам, и ознакомятся с современным оборудованием и принципами его настройки для оптимального функционирования.

Программа подготовки инструкторов Huawei ICT Academy рассчитана на 20 часов. По завершении курса они смогут делиться своими знаниями со студентами в течение одного семестра. Выпускники получат сертификаты, а наиболее успешные из них могут ожидать финансовое поощрение от европейских подразделений Huawei.

“После завершения основного курса инструкторы будут продолжать время от времени учиться и актуализировать свои знания вместе со студентами. Таким образом, они всегда будут в курсе последних мировых трендов. Например, сегодня благодаря этим курсам можно изучать, как работает SDN (Программно-конфигурируемая сеть), как ее настраивать и упрощать администрирование. Это современные технологии, которые действительно нужно развивать в Украине. Кроме того, инструкторы смогут дополнительно проходить онлайн-тренинги с экспертами, которые принимают участие в разработке сетевых стандартов”, – рассказывает Максим Лебединский, менеджер по разработке сетевых решений компании “Хуавей Украина”.

Чтобы пройти курс Huawei ICT Academy и стать инструктором академии, необходимо зарегистрироваться на сайте Huawei и выбрать желаемое направление из предложенного перечня:

 

 • 5G: ознакомление с развитием стандарта, инновациями, а также промышленным применением и решениями 5G;
  облачные сервисы (Cloud Service): получение как базовых знаний об облачных вычислениях, облачной инфраструктуре и экосистеме Huawei, так и основ теории эксплуатации и обслуживания облака;
 • хранение данных (Storage): знакомство с тенденциями развития технологий хранения данных, гарантирующих непрерывность бизнеса и оптимальные эксплуатацию и обслуживание;
  искусственный интеллект (AI): ознакомление с основами машинного обучения и базовой концепцией искусственного интеллекта;
 • Интернет вещей (IoT): знакомство с архитектурой Huawei IoT и соответствующими продуктами и решениями;
  сетевые технологии (Datacom): изучение основ сетей передачи данных и сетевой безопасности;
  большие данные (Big Data): знакомство с технологией больших данных с открытым исходным кодом;
 • WLAN: знакомство с теорией WLAN, изучение методов устранения неисправностей и примеров развертывания проектов WLAN;
 • облачное вычисление (Cloud Computing): ознакомление с вычислительной техникой и хранилищами данных, связанные с виртуализацией;
 • информационная безопасность (Security): изучение понятия информационной безопасности и знакомство с распространенными способами защиты сети;
 • интеллектуальные вычисления (Intelligent Computing): ознакомление с историей и тенденциями развития отрасли вычислений, обзор архитектуры вычислительной системы и общих технологий.

Целью программы подготовки инструкторов Huawei ICT Academy является создание базы квалифицированных ИКТ-специалистов в Украине, готовых сотрудничать с производителями оборудования, в частности Huawei. Студенты получат знания о современных технологиях и соответствующие сертификаты, подтверждающие их навыки, которые являются ключевыми при приеме на работу.

“Важно добавить: если студент хорошо себя показал во время обучения в ИСТ Академии, ему могут предложить вакансию. И это может быть работа не только в Huawei, но и в компаниях наших партнеров, с которыми мы сотрудничаем по всему миру. Это является значительным преимуществом для студентов, а мы таким образом будем получать квалифицированных специалистов, которые уже готовы к работе”, – делится Максим Лебединский.

Справки:

ИКТ Академия Huawei работает над фундаментальной подготовкой специалистов в сфере ИКТ, открывает специализированные лаборатории с новейшими технологиями обучения, а также повышает квалификацию преподавателей и помогает вузам совершенствовать систему образовательных программ. Кроме того, ИКТ Академия Huawei предоставляет студентам доступ к ИКТ-продуктам и технологиям Huawei и способствует развитию талантов. Сегодня ИКТ Академии Huawei функционируют в 15 университетах и институтах Украины. Основные направления обучения – искусственный интеллект, Big Data и облачные вычисления, интернет вещей, маршрутизация и коммутация, кибербезопасность, хранение данных и беспроводные локальные сети.

Компания Huawei является ведущим мировым поставщиком инфраструктуры информационных и коммуникационных технологий (ИКТ), а также интеллектуальных устройств. Создавая интегрированные решения в различных сферах (телекоммуникационные сети, ИТ, “умные” устройства, облачные сервисы, digital power), компания инвестирует значительные ресурсы в фундаментальные исследования, концентрируясь на технологических прорывах, которые продвигают мир вперед. В компании работают более 207 000 сотрудников в более чем 170 странах, которые обслуживают 3 миллиарда клиентов и потребителей во всем мире. Компания Huawei основана в 1987 году. Это частная компания, которая полностью принадлежит ее сотрудникам. В Украине компания Huawei осуществляет свою деятельность с 2000 года. Стратегия социальной ответственности “Хуавей Украина” охватывает четыре направления: образование, здравоохранение, защита окружающей среды, развитие. В течение 2022-2023 годов компания вместе с партнерами проводила комплексные проекты по оказанию гуманитарной и технической поддержки по всей Украине и активно развивала экосистему в сфере образования. Узнайте больше на сайте: www.huawei.com.ua.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua