Ексгендиректор Apple погоджується з Куком і каже, що Vision Pro є такою ж революцією, як і iPhone

Колишній генеральний директор Apple Джон Скаллі погодився з нинішнім генеральним директором Тімом Куком і порівняв новітню гарнітуру Vision Pro з iPhone. Скаллі порівняв Vision Pro з iPhone, назвавши його “надзвичайним” винаходом нового продукту. Він вважає, що Vision Pro – це пристрій, який був розроблений з нуля, і нічого подібного до нього раніше не було.

Apple Vision Pro

Джон Скаллі – колишній генеральний директор Apple, якого Стів Джобс найняв на посаду генерального директора Apple у 1983 році. Він обіймав посаду генерального директора Apple з 1983 по 1993 рік. Скаллі схвалив гарнітуру Vision Pro від Apple як революційний продукт, який може суттєво вплинути на майбутнє Apple. Скаллі порівняв Vision Pro з iPhone, назвавши його “надзвичайним” винаходом нового продукту.

Джон Скаллі нещодавно сказав в інтерв’ю FOXBusiness, що Кук був “на 100% правий”, коли назвав Vision Pro частиною “пантеону новаторських продуктів, які визначили Apple і переосмислили технологію, якою ми її знаємо”.

“Я працював зі Стівом Джобсом, коли він створював Macintosh, і тому знаю, через що доводиться проходити, розробляючи абсолютно новий користувацький досвід, – сказав Скаллі в понеділок в ефірі програми “The Claman Countdown”.

“Те, що зробили Тім Кук та його команда, є більш ніж надзвичайним”.

“Я працював зі Стівом Джобсом, коли він створював Macintosh, тому я знаю, що потрібно для розробки абсолютно нового користувацького досвіду, – сказав Скаллі. Те, що зробили Тім Кук і його команда, перевершило слово “надзвичайне””.

Він вважає, що Vision Pro значно перевершує Oculus, розроблений материнською компанією Facebook Meta, і значно посилить “ударну силу” Apple. “Досвід чудовий у кожній деталі. Це схоже на те, чого я ніколи не бачив раніше”, – сказав Скаллі.

Apple Vision Pro Arrives in Apple Stores across the USДжерело зображення: Apple

Скаллі хвалить Vision Pro

Згідно з повідомленнями, Vision Pro є першим новим продуктом, випущеним Apple за останні сім років, і Кук особисто був присутній на його презентації у флагманському магазині Apple в Нью-Йорку. Скаллі вважає, що Apple чудово попрацювала над інтеграцією Vision Pro з комп’ютерами Mac, iPhone та iPad, і прогнозує, що з’явиться незліченна кількість додатків, які будуть взаємодіяти з гарнітурою.

“Вони дійсно створили щось кардинально нове. І це не схоже на попередні пристрої, які люди одягали як окуляри, і в яких через 15 або 20 хвилин починала боліти голова: Він дійсно добре продуманий, і вони не поспішали, щоб зробити його правильним”, – сказав він.

Що стосується ціни, то, за його словами, з такою інноваційною розробкою, ціна не є несподіваною. Ціна Apple Vision Pro починається від $3 499 за 256 ГБ. Якщо вам потрібна версія пристрою на 1 ТБ, вам доведеться витратити додаткові $400. Цей пристрій коштує від $3,899.

Як і Скаллі, Кук також дуже хвалить Vision Pro. Він зробив кілька коментарів про Vision Pro, гарнітуру змішаної реальності від Apple. В інтерв’ю він назвав Vision Pro “завтрашньою технологією вже сьогодні” і “найсучаснішою частиною електронного обладнання”. Кук також згадав, що рання версія Vision Pro була громіздкою і не придатною для носіння, описавши її як “монстра” і “апарат”. Крім того, він поділився особистим досвідом використання раннього прототипу Vision Pro. Це свідчить про те, що компанія з ентузіазмом і цікавістю ставиться до розробки продукту. Крім того, Кук розповів про своє щоденне використання Vision Pro і про значний внутрішній і зовнішній інтерес до пристрою.

Apple Vision Pro

Потенційний вплив Vision Pro на майбутнє Apple

Потенційний вплив Apple Vision Pro є значним у різних галузях. Очікується, що пристрій, який поєднує доповнену і змішану реальності, відкриє нову еру просторових обчислень. Він переосмислить спосіб взаємодії користувачів з технологіями. У сфері цифрового маркетингу це призведе до трансформаційних зрушень. Це дозволить створювати дуже кастомізовану рекламу, яка буде відповідати конкретним умовам користувачів в режимі реального часу.

Крім того, очікується, що Vision Pro матиме вплив на індустрію моди, розкоші та роздрібної торгівлі. Це розкішний аксесуар, який з часом може стати модним трендом. Також очікується, що пристрій вплине на майбутнє штучного інтелекту та дизайну, пропонуючи нові можливості в різних галузях. Він запропонує нові тенденції в таких галузях, як освіта, розваги, ігри, охорона здоров’я, інженерія та архітектура. Хоча пристрій відкриває нові можливості, він також підіймає етичні, соціальні та технічні питання, які потребують вирішення.

Висновок

Схвалення гарнітури Vision Pro від Apple колишнім генеральним директором Джоном Скаллі, а також захоплена похвала від нинішнього генерального директора Тіма Кука підкреслює революційний потенціал цього новаторського продукту. Проводячи паралелі з iPhone, схвалення Скаллі підкреслює трансформаційний вплив, який Vision Pro може мати на майбутнє Apple і ширший технологічний ландшафт.

Завдяки інтеграції доповненої та змішаної реальностей Vision Pro обіцяє переосмислити досвід користувачів. Він також обіцяє змінити взаємодію з технологіями в різних галузях. Опис Куком Vision Pro як “Інженерія завтрашнього дня вже сьогодні” відображає прагнення Apple розширювати межі. Компанія продовжує розширювати межі інновацій та надавати споживачам найсучасніші рішення.

З появою Vision Pro компанія Apple вступає в нову еру просторових обчислень, і її потенційний вплив охоплює різні сектори. Він простягається від цифрового маркетингу до моди, розкоші та роздрібної торгівлі. Здатність пристрою поєднувати віртуальний і фізичний світи відкриває двері до безпрецедентних можливостей. Він буде добре працювати в освіті, розвагах, охороні здоров’я, іграх та інших сферах.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Экс-гендиректор Apple соглашается с Куком и говорит, что Vision Pro является такой же революцией, как и iPhone

Бывший генеральный директор Apple Джон Скалли согласился с нынешним генеральным директором Тимом Куком и сравнил новейшую гарнитуру Vision Pro с iPhone. Скалли сравнил Vision Pro с iPhone, назвав его “чрезвычайным” изобретением нового продукта. Он считает, что Vision Pro – это устройство, которое было разработано с нуля, и ничего подобного ему раньше не было.

Apple Vision Pro

Джон Скалли – бывший генеральный директор Apple, которого Стив Джобс нанял на должность генерального директора Apple в 1983 году. Он занимал должность генерального директора Apple с 1983 по 1993 год. Скалли одобрил гарнитуру Vision Pro от Apple как революционный продукт, который может существенно повлиять на будущее Apple. Скалли сравнил Vision Pro с iPhone, назвав его “чрезвычайным” изобретением нового продукта.

Джон Скалли недавно сказал в интервью FOXBusiness, что Кук был “на 100% прав”, когда назвал Vision Pro частью “пантеона новаторских продуктов, которые определили Apple и переосмыслили технологию, какой мы ее знаем”.

“Я работал со Стивом Джобсом, когда он создавал Macintosh, и поэтому знаю, через что приходится проходить, разрабатывая совершенно новый пользовательский опыт, – сказал Скалли в понедельник в эфире программы “The Claman Countdown”.

“То, что сделали Тим Кук и его команда, является более чем удивительным”.

“Я работал со Стивом Джобсом, когда он создавал Macintosh, поэтому я знаю, что нужно для разработки совершенно нового пользовательского опыта, – сказал Скалли. То, что сделали Тим Кук и его команда, превзошло слово “необыкновенное””.

Он считает, что Vision Pro значительно превосходит Oculus, разработанный материнской компанией Facebook Meta, и значительно усилит “ударную силу” Apple. “Опыт великолепен в каждой детали. Это похоже на то, чего я никогда не видел раньше”, – сказал Скалли.

Apple Vision Pro Arrives in Apple Stores across the USИсточник изображения: Apple

Скалли хвалит Vision Pro

Согласно сообщениям, Vision Pro является первым новым продуктом, выпущенным Apple за последние семь лет, и Кук лично присутствовал на его презентации во флагманском магазине Apple в Нью-Йорке. Скалли считает, что Apple прекрасно поработала над интеграцией Vision Pro с компьютерами Mac, iPhone и iPad, и прогнозирует, что появится бесчисленное количество приложений, которые будут взаимодействовать с гарнитурой.

“Они действительно создали что-то кардинально новое. И это не похоже на предыдущие устройства, которые люди надевали как очки, и в которых через 15 или 20 минут начинала болеть голова: Он действительно хорошо продуман, и они не спешили, чтобы сделать его правильным”, – сказал он.

Что касается цены, то, по его словам, с такой инновационной разработкой, цена не является неожиданной. Цена Apple Vision Pro начинается от $3 499 за 256 ГБ. Если вам нужна версия устройства на 1 ТБ, вам придется потратить дополнительные $400. Это устройство стоит от $3,899.

Как и Скалли, Кук также очень хвалит Vision Pro. Он сделал несколько комментариев о Vision Pro, гарнитуре смешанной реальности от Apple. В интервью он назвал Vision Pro “завтрашней технологией уже сегодня” и “самой современной частью электронного оборудования”. Кук также упомянул, что ранняя версия Vision Pro была громоздкой и не пригодной для ношения, описав ее как “монстра” и “аппарат”. Кроме того, он поделился личным опытом использования раннего прототипа Vision Pro. Это свидетельствует о том, что компания с энтузиазмом и интересом относится к разработке продукта. Кроме того, Кук рассказал о своем ежедневном использовании Vision Pro и о значительном внутреннем и внешнем интересе к устройству.

Apple Vision Pro

Потенциальное влияние Vision Pro на будущее Apple

Потенциальное влияние Apple Vision Pro является значительным в различных отраслях. Ожидается, что устройство, которое сочетает дополненную и смешанную реальности, откроет новую эру пространственных вычислений. Оно переосмыслит способ взаимодействия пользователей с технологиями. В сфере цифрового маркетинга это приведет к трансформационным сдвигам. Это позволит создавать очень кастомизированную рекламу, которая будет соответствовать конкретным условиям пользователей в режиме реального времени.

Кроме того, ожидается, что Vision Pro окажет влияние на индустрию моды, роскоши и розничной торговли. Это роскошный аксессуар, который со временем может стать модным трендом. Также ожидается, что устройство повлияет на будущее искусственного интеллекта и дизайна, предлагая новые возможности в различных отраслях. Он предложит новые тенденции в таких областях, как образование, развлечения, игры, здравоохранение, инженерия и архитектура. Хотя устройство открывает новые возможности, оно также поднимает этические, социальные и технические вопросы, которые требуют решения.

Вывод

Одобрение гарнитуры Vision Pro от Apple бывшим генеральным директором Джоном Скалли, а также восторженная похвала от нынешнего генерального директора Тима Кука подчеркивает революционный потенциал этого новаторского продукта. Проводя параллели с iPhone, одобрение Скалли подчеркивает трансформационное влияние, которое Vision Pro может оказать на будущее Apple и более широкий технологический ландшафт.

Благодаря интеграции дополненной и смешанной реальностей Vision Pro обещает переосмыслить опыт пользователей. Он также обещает изменить взаимодействие с технологиями в различных отраслях. Описание Куком Vision Pro как “Инженерия завтрашнего дня уже сегодня” отражает стремление Apple расширять границы. Компания продолжает расширять границы инноваций и предоставлять потребителям самые современные решения.

С появлением Vision Pro компания Apple вступает в новую эру пространственных вычислений, и ее потенциальное влияние охватывает различные секторы. Оно простирается от цифрового маркетинга до моды, роскоши и розничной торговли. Способность устройства сочетать виртуальный и физический миры открывает двери к беспрецедентным возможностям. Он будет хорошо работать в образовании, развлечениях, здравоохранении, играх и других сферах.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua