Microsoft додала рекламу Copilot Pro до програми “Налаштування Windows 11”

Минулого року Microsoft запустила додаткову послугу підписки під назвою Copilot Pro. Цей інструмент працює з вбудованим інструментом штучного інтелекту Copilot і коштує 20 доларів на місяць. Copilot Pro фокусується на “пріоритетному використанні GPT-4 і GPT-4 Turbo у години пік”. Він також надає користувачам можливість швидше створювати контент і генерувати зображення зі штучним інтелектом. Підписка на Copilot Pro пропонує додаткові переваги та покращення, такі як доступ до GPT-4 Turbo, інтеграція з Office, кастомні GPT, покращена генерація зображень та багато іншого.

Окрім пріоритетного доступу до GPT-4, Copilot Pro пропонує дві додаткові функції:

  • Покращення для дизайнерів: Користувачі можуть використовувати функцію Speed Up 100 разів на день, щоб визначити пріоритетність запитів на створення зображень і отримати швидші результати.
  • Інтеграція з Microsoft 365: Передплатники можуть використовувати Copilot для створення, редагування та спілкування в таких програмах, як Word, Excel, PowerPoint, Outlook і OneNote.

Наразі корпорація Майкрософт проводить внутрішнє тестування оголошень Copilot Pro у Windows 11 Dev та Beta. Наразі ці оголошення приховані на домашній сторінці та сторінках облікових записів у програмі “Налаштування”, і їх потрібно активувати за допомогою сторонніх інструментів. Очікується, що в майбутньому всі користувачі Windows 11 побачать цю рекламу в програмі “Налаштування”.

Copilot Pro

Реклама Copilot Pro у програмі налаштувань Windows 11

Згідно з повідомленнями, реклама відкриватиметься за замовчуванням щоразу, коли ви запускатимете програму “Налаштування”. Реклама надає короткий опис того, що таке Copilot Pro, і дозволяє натиснути велику кнопку, щоб підписатися або дізнатися більше про підписку та її переваги. Реклама Copilot Pro – не перша річ, яка з’являється в додатку “Налаштування” з сумнівною практичністю. Корпорація Майкрософт уже використовує програму “Налаштування” для просування передплати на Microsoft 365 і OneDrive. Розгортання реклами Copilot Pro може бути обмеженим, оскільки Copilot Pro доступний лише користувачам у Сполучених Штатах.

Окрім першої реклами Copilot Pro, яка з’являється на головній сторінці програми “Налаштування”, у новій колонці під назвою “Microsoft Copilot Pro” міститься вступна інформація про службу передплати. Вона також містить кнопку “Отримати Copilot Pro”. Друге оголошення розташоване на сторінці “Обліковий запис”, має назву “Super Boost Your Creativity and Productivity” і супроводжується зображенням для попереднього перегляду. Решта контенту така ж, як і на головній сторінці.

Наразі не всі користувачі Windows 11 можуть бачити ці оголошення в програмі “Налаштування”. Однак ми вважаємо, що всі користувачі повинні бачити цю рекламу в майбутньому. Поява реклами Copilot Pro вказує на те, що в майбутніх версіях Windows може з’явитися більше таких оголошень.

Copilot Pro

Передплата на Copilot Pro

Microsoft Copilot Pro – це служба передплати, яка надає користувачам можливість користуватися штучним інтелектом у різних програмах Microsoft 365. За ціною $20 на місяць вона пропонує чат зі штучним інтелектом у Microsoft Copilot, безпеку, конфіденційність і дотримання нормативних вимог корпоративного рівня, а також пріоритетний доступ до найновіших моделей штучного інтелекту від OpenAI, таких як GPT-4 Turbo. Copilot Pro розроблений як “єдиний досвід роботи зі штучним інтелектом, який охоплює ваше розуміння контексту в Інтернеті, на вашому ПК, у ваших додатках, а незабаром і на вашому телефоні”. Його можна використовувати в програмах Microsoft Office, включаючи Excel, PowerPoint, Outlook та інші програми Microsoft 365.

Підписка орієнтована на досвідчених користувачів, таких як дослідники, програмісти та творці контенту, які можуть покладатися на штучний інтелект у своїх робочих проєктах. Окрім функцій штучного інтелекту, Copilot Pro також пропонує розширені можливості створення зображень за допомогою Designer і можливість створювати власні GPT-файли Copilot, присвячені окремим темам. Послуга доступна як доповнення до передплат на Microsoft 365 Персональний або Домашній і не є окремим продуктом. Звичайний Copilot доступний для всіх, хто має обліковий запис Microsoft, тоді як Copilot Pro зарезервований для тих, хто має активну передплату на Microsoft 365.

Переваги та недоліки реклами Copilot Pro в програмі “Параметри Windows 11”

Плюси

1. Підвищення обізнаності: Реклама Copilot Pro може підвищити обізнаність користувачів про функції та переваги Pro-версії, що може призвести до того, що більше користувачів оберуть платну версію.

2. Можливість додаткових продажів: Це дає можливість корпорації Майкрософт перенаправити користувачів з безплатною на Pro-версію, висвітлюючи додаткові можливості та функції.

3. Отримання прибутку: Включення реклами Copilot Pro в додаток “Налаштування” може принести додатковий дохід Microsoft, який може бути реінвестований у вдосконалення продукту або розробку нових функцій.

4. Можливості налаштування: Користувачі можуть знайти рекламу корисною, якщо вона адаптована до їхніх уподобань і потреб, пропонуючи інформацію про розширені налаштування та опції, доступні у версії Pro.

Microsoft Copilot

Мінуси

1. Користувацький досвід: Реклама в додатку “Налаштування” може заважати користувачеві. Це може викликати відчуття нав’язливості або захаращеності, особливо якщо користувачі вже зайняті коригуванням системних налаштувань або конфігурацій.

2. Відволікання уваги: Реклама може відвертати користувачів від їхніх основних завдань у додатку “Налаштування”. Це може призвести до розчарування і потенційно змусити користувачів взагалі відмовитися від використання програми.

3. Сприйняття програм, що захаращують екран: Користувачі можуть сприймати включення реклами до налаштувань системи як небажане програмне забезпечення. Це може негативно вплинути на їхнє сприйняття платформи Windows 11 та прагнення корпорації Майкрософт до покращення користувацького досвіду.

4. Занепокоєння щодо конфіденційності: У користувачів можуть виникнути проблеми з конфіденційністю, пов’язані зі збором та відстеженням даних, пов’язаних з персоналізованою рекламою. Це може призвести до недовіри та побоювань щодо використання Copilot Pro.

5. Нав’язливість: Реклама Copilot Pro може сприйматися як нав’язлива. Це особливо актуально, якщо її не можна легко ігнорувати. Це також буде вірно, якщо реклама домінує в інтерфейсі, тим самим зменшуючи зручність використання програми налаштувань.

6. Надання переваги безплатній версії: Користувачі можуть обурюватися наявністю реклами для Pro-версії, якщо вони задоволені функціями, які пропонуються в безплатній версії. Це може призвести до негативного сприйняття рекламної стратегії.

Завершальні слова

На завершення зазначимо, що поява реклами Copilot Pro в додатку “Налаштування Windows 11” знаменує собою стратегічний крок Microsoft. Компанія використовуватиме рекламу для просування свого сервісу штучного інтелекту на основі підписки для ширшої бази користувачів. Ця реклама відкриває можливості для підвищення обізнаності, збільшення продажів і отримання прибутку. Однак вона також створює проблеми, пов’язані з користувацьким досвідом, проблемами конфіденційності та сприйняттям “роздутого” програмного забезпечення. Ефективність цих оголошень залежатиме від їхньої інтеграції в додаток “Налаштування”. Вона також залежатиме від того, наскільки вони покращуватимуть, а не порушуватимуть користувацький досвід. Рухаючись вперед, Microsoft повинна ретельно збалансувати свої зусилля з монетизації з уподобаннями та очікуваннями користувачів. Це необхідно для забезпечення позитивного сприйняття серед користувачів Windows 11.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Microsoft додала рекламу Copilot Pro до програми “Налаштування Windows 11”

В прошлом году Microsoft запустила дополнительную услугу подписки под названием Copilot Pro. Этот инструмент работает со встроенным инструментом искусственного интеллекта Copilot и стоит 20 долларов в месяц. Copilot Pro фокусируется на “приоритетном использовании GPT-4 и GPT-4 Turbo в часы пик”. Он также предоставляет пользователям возможность быстрее создавать контент и генерировать изображения с искусственным интеллектом. Подписка на Copilot Pro предлагает дополнительные преимущества и улучшения, такие как доступ к GPT-4 Turbo, интеграция с Office, кастомные GPT, улучшенная генерация изображений и многое другое.

Кроме приоритетного доступа к GPT-4, Copilot Pro предлагает две дополнительные функции:

  • Улучшения для дизайнеров: Пользователи могут использовать функцию Speed Up 100 раз в день, чтобы определить приоритетность запросов на создание изображений и получить более быстрые результаты.
  • Интеграция с Microsoft 365: Подписчики могут использовать Copilot для создания, редактирования и общения в таких программах, как Word, Excel, PowerPoint, Outlook и OneNote.

Сейчас корпорация Майкрософт проводит внутреннее тестирование объявлений Copilot Pro в Windows 11 Dev и Beta. Сейчас эти объявления скрыты на домашней странице и страницах учетных записей в программе “Настройки”, и их нужно активировать с помощью сторонних инструментов. Ожидается, что в будущем все пользователи Windows 11 увидят эту рекламу в программе “Настройки”.

Copilot Pro

Реклама Copilot Pro в программе настроек Windows 11

Согласно сообщениям, реклама будет открываться по умолчанию каждый раз, когда вы будете запускать программу “Настройки”. Реклама предоставляет краткое описание того, что такое Copilot Pro, и позволяет нажать большую кнопку, чтобы подписаться или узнать больше о подписке и ее преимуществах. Реклама Copilot Pro – не первая вещь, которая появляется в приложении “Настройки” с сомнительной практичностью. Корпорация Майкрософт уже использует приложение “Настройки” для продвижения подписки на Microsoft 365 и OneDrive. Развертывание рекламы Copilot Pro может быть ограниченным, поскольку Copilot Pro доступен только пользователям в Соединенных Штатах.

Кроме первой рекламы Copilot Pro, которая появляется на главной странице приложения “Настройки”, в новой колонке под названием “Microsoft Copilot Pro” содержится вводная информация о службе подписки. Она также содержит кнопку “Получить Copilot Pro”. Второе объявление расположено на странице “Учетная запись”, называется “Super Boost Your Creativity and Productivity” и сопровождается изображением для предварительного просмотра. Остальной контент такой же, как и на главной странице.

Пока не все пользователи Windows 11 могут видеть эти объявления в программе “Настройки”. Однако мы считаем, что все пользователи должны видеть эту рекламу в будущем. Появление рекламы Copilot Pro указывает на то, что в будущих версиях Windows может появиться больше таких объявлений.

Copilot Pro

Подписка на Copilot Pro

Microsoft Copilot Pro – это служба подписки, которая предоставляет пользователям возможность пользоваться искусственным интеллектом в различных приложениях Microsoft 365. По цене $20 в месяц она предлагает чат с искусственным интеллектом в Microsoft Copilot, безопасность, конфиденциальность и соблюдение нормативных требований корпоративного уровня, а также приоритетный доступ к новейшим моделям искусственного интеллекта от OpenAI, таким как GPT-4 Turbo. Copilot Pro разработан как “единый опыт работы с искусственным интеллектом, который охватывает ваше понимание контекста в Интернете, на вашем ПК, в ваших приложениях, а вскоре и на вашем телефоне”. Его можно использовать в приложениях Microsoft Office, включая Excel, PowerPoint, Outlook и другие приложения Microsoft 365.

Подписка ориентирована на опытных пользователей, таких как исследователи, программисты и создатели контента, которые могут полагаться на искусственный интеллект в своих рабочих проектах. Помимо функций искусственного интеллекта, Copilot Pro также предлагает расширенные возможности создания изображений с помощью Designer и возможность создавать собственные GPT-файлы Copilot, посвященные отдельным темам. Услуга доступна как дополнение к подпискам на Microsoft 365 Персональный или Домашний и не является отдельным продуктом. Обычный Copilot доступен для всех, кто имеет учетную запись Microsoft, тогда как Copilot Pro зарезервирован для тех, кто имеет активную подписку на Microsoft 365.

Преимущества и недостатки рекламы Copilot Pro в программе “Параметры Windows 11”

Плюсы

1. Повышение осведомленности: Реклама Copilot Pro может повысить осведомленность пользователей о функциях и преимуществах Pro-версии, что может привести к тому, что больше пользователей выберут платную версию.

2. Возможность дополнительных продаж: Это дает возможность корпорации Майкрософт перенаправить пользователей с бесплатной на Pro-версию, освещая дополнительные возможности и функции.

3. Получение прибыли: Включение рекламы Copilot Pro в приложение “Настройки” может принести дополнительный доход Microsoft, который может быть реинвестирован в совершенствование продукта или разработку новых функций.

4. Возможности настройки: Пользователи могут найти рекламу полезной, если она адаптирована к их предпочтениям и потребностям, предлагая информацию о расширенных настройках и опциях, доступных в версии Pro.Microsoft Copilot

Минусы

1. Пользовательский опыт пользователя: Реклама в приложении “Настройки” может мешать пользователю. Это может вызвать ощущение навязчивости или загроможденности, особенно если пользователи уже заняты корректировкой системных настроек или конфигураций.

2. Отвлечение внимания: Реклама может отвлекать пользователей от их основных задач в приложении “Настройки”. Это может привести к разочарованию и потенциально заставить пользователей вообще отказаться от использования приложения.

3. Восприятие приложений, загромождающих экран: Пользователи могут воспринимать включение рекламы в настройки системы как нежелательное программное обеспечение. Это может негативно повлиять на их восприятие платформы Windows 11 и стремление корпорации Майкрософт к улучшению пользовательского опыта.

4. Беспокойство относительно конфиденциальности: У пользователей могут возникнуть проблемы с конфиденциальностью, связанные со сбором и отслеживанием данных, связанных с персонализированной рекламой. Это может привести к недоверию и опасениям по поводу использования Copilot Pro.

5. Навязчивость: Реклама Copilot Pro может восприниматься как навязчивая. Это особенно актуально, если ее нельзя легко игнорировать. Это также будет верно, если реклама доминирует в интерфейсе, тем самым уменьшая удобство использования программы настроек.

6. Предоставление преимущества бесплатной версии: Пользователи могут возмущаться наличием рекламы для Pro-версии, если они довольны функциями, которые предлагаются в бесплатной версии. Это может привести к негативному восприятию рекламной стратегии.

Заключительные слова

В завершение отметим, что появление рекламы Copilot Pro в приложении “Настройки Windows 11” знаменует собой стратегический шаг Microsoft. Компания будет использовать рекламу для продвижения своего сервиса искусственного интеллекта на основе подписки для более широкой базы пользователей. Эта реклама открывает возможности для повышения осведомленности, увеличения продаж и получения прибыли. Однако она также создает проблемы, связанные с пользовательским опытом, проблемами конфиденциальности и восприятием “раздутого” программного обеспечения. Эффективность этих объявлений будет зависеть от их интеграции в приложение “Настройки”. Она также будет зависеть от того, насколько они будут улучшать, а не нарушать пользовательский опыт. Двигаясь вперед, Microsoft должна тщательно сбалансировать свои усилия по монетизации с предпочтениями и ожиданиями пользователей. Это необходимо для обеспечения положительного восприятия среди пользователей Windows 11.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua