Google і Samsung представили Quick Share – Airdrop для Android

Гарні новини для користувачів пристроїв Pixel! Android-версія AirDrop від Apple під назвою Nearby Share починає розгортатися на пристроях Pixel. Компанія анонсувала цю функцію на виставці CES 2024 на початку цього року.

Подібно до AirDrop від Apple, Nearby Share від Google та Quick Share від Samsung дозволяють швидко обмінюватися файлами та фотографіями між пристроями, що знаходяться поруч. Однак раніше ці функції працювали лише між пристроями, що використовують одну й ту саму систему спільного доступу. Наприклад, якщо у вас був телефон Samsung Galaxy, а у вашого друга – Google Pixel, вам доводилося шукати інший спосіб передачі файлів.

На виставці CES 2024 Google і Samsung оголосили, що Nearby Share змінить назву на Quick Share. Про цю зміну випадково пожартували наприкінці 2023 року. Найцікавіше те, що тепер пристрої Samsung і Google можуть обмінюватися файлами один з одним. Крім того, вони можуть ділитися файлами з іншими пристроями, сумісними з Nearby Share, такими як Chromebook та інші телефони Android. Це оновлення робить Nearby Share/Quick Share повноцінною версією AirDrop для Android.

Робочі столи Windows отримають функцію швидкого доступу в майбутньому Quick Share

У майбутньому система Quick Share також розширить свою сумісність з комп’ютерами на базі Windows. Менеджер платформи Quick Share в Samsung зазначив, що ця підтримка буде доступна до 3 кварталу 2024 року, тобто з липня по вересень. Це означає, що користувачі можуть розраховувати на безперешкодний обмін файлами між пристроями Samsung і Google з підтримкою Quick Share та комп’ютерами на базі Windows протягом цього періоду.

За словами Мішаала Рахмана, деякі користувачі Pixel повідомляють, що Quick Share вже працює на їхніх пристроях. Примітно, що користувачі не Pixel, в тому числі користувачі пристроїв Samsung і OnePlus, діляться знімками екрана, на яких відображається нова функція Quick Share.

Хоча Pixel 6 цього автора все ще показує функцію Nearby Share, а на інших телефонах Pixel ця зміна недоступна, схоже, що оновлення поступово доходить до користувачів. Допис менеджера Samsung на дошці оголошень спільноти, перекладений з корейської, свідчить про те, що телефони Galaxy повинні отримати оновлення вже завтра.

Крім того, Google планує завершити розгортання оновлення на інших пристроях Android між 2 і 16 лютого, згідно з інформацією, якою поділився Мішаал Рахман у своєму нещодавньому дописі. Слідкуйте за цим невеликим, але важливим оновленням системи спільного доступу Android на ваших пристроях.

Більше можливостей для смартфонів Samsung на додаток до функції швидкого обміну Quick Share

На додаток до оновлення Quick Share, користувачі телефонів Samsung можуть очікувати на кілька інших покращень з виходом оновлення One UI 6.1.

Серед майбутніх змін – віджети на екрані блокування, покращені налаштування захисту акумулятора, а також варті уваги функції редагування фотографій зі штучним інтелектом. Ці оновлення будуть доступні для нових телефонів Samsung Galaxy S24, а також Galaxy S23, Galaxy S23 FE, Galaxy Z Flip 5 і Galaxy Z Fold 5.

Хоча пристрої Galaxy S21 і Galaxy S22 також отримають деякі оновлення, вони не включатимуть функції штучного інтелекту, присутні в останніх моделях. Слідкуйте за цими покращеннями на своїх пристроях Samsung, коли оновлення One UI 6.1 стане доступним.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Google і Samsung представили Quick Share – Airdrop для Android

Хорошие новости для пользователей устройств Pixel! Android-версия AirDrop от Apple под названием Nearby Share начинает разворачиваться на устройствах Pixel. Компания анонсировала эту функцию на выставке CES 2024 в начале этого года.

Подобно AirDrop от Apple, Nearby Share от Google и Quick Share от Samsung позволяют быстро обмениваться файлами и фотографиями между устройствами, находящимися рядом. Однако ранее эти функции работали только между устройствами, использующими одну и ту же систему общего доступа. Например, если у вас был телефон Samsung Galaxy, а у вашего друга – Google Pixel, вам приходилось искать другой способ передачи файлов.

На выставке CES 2024 Google и Samsung объявили, что Nearby Share сменит название на Quick Share. Об этом изменении случайно пошутили в конце 2023 года. Самое интересное то, что теперь устройства Samsung и Google могут обмениваться файлами друг с другом. Кроме того, они могут делиться файлами с другими устройствами, совместимыми с Nearby Share, такими как Chromebook и другие телефоны Android. Это обновление делает Nearby Share/Quick Share полноценной версией AirDrop для Android.

Рабочие столы Windows получат функцию быстрого доступа в будущем

Quick ShareВ будущем система Quick Share также расширит свою совместимость с компьютерами на базе Windows. Менеджер платформы Quick Share в Samsung отметил, что эта поддержка будет доступна до 3 квартала 2024 года, то есть с июля по сентябрь. Это означает, что пользователи могут рассчитывать на беспрепятственный обмен файлами между устройствами Samsung и Google с поддержкой Quick Share и компьютерами на базе Windows в течение этого периода.

По словам Мишаала Рахмана, некоторые пользователи Pixel сообщают, что Quick Share уже работает на их устройствах. Примечательно, что пользователи не Pixel, в том числе пользователи устройств Samsung и OnePlus, делятся снимками экрана, на которых отображается новая функция Quick Share.

Хотя Pixel 6 этого автора все еще показывает функцию Nearby Share, а на других телефонах Pixel это изменение недоступно, похоже, что обновление постепенно доходит до пользователей. Сообщение менеджера Samsung на доске объявлений сообщества, переведенное с корейского, свидетельствует о том, что телефоны Galaxy должны получить обновление уже завтра.

Кроме того, Google планирует завершить развертывание обновления на других устройствах Android между 2 и 16 февраля, согласно информации, которой поделился Мишаал Рахман в своем недавнем посте. Следите за этим небольшим, но важным обновлением системы совместного доступа Android на ваших устройствах.

Больше возможностей для смартфонов Samsung в дополнение к функции быстрого обмена в дополнение к функции быстрого обмена

Quick ShareВ дополнение к обновлению Quick Share, пользователи телефонов Samsung могут ожидать несколько других улучшений с выходом обновления One UI 6.1.

Среди будущих изменений – виджеты на экране блокировки, улучшенные настройки защиты аккумулятора, а также достойные внимания функции редактирования фотографий с искусственным интеллектом. Эти обновления будут доступны для новых телефонов Samsung Galaxy S24, а также Galaxy S23, Galaxy S23 FE, Galaxy Z Flip 5 и Galaxy Z Fold 5.

Хотя устройства Galaxy S21 и Galaxy S22 также получат некоторые обновления, они не будут включать функции искусственного интеллекта, присутствующие в последних моделях. Следите за этими улучшениями на своих устройствах Samsung, когда обновление One UI 6.1 станет доступным.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua