Xiaomi натякнула на міжнародний запуск смартфонів серії Xiaomi 14

Якщо ви не знали, то в серії Xiaomi 14 з’явилися перші комерційні смартфони з новим процесором Snapdragon 8 Gen 3. Вони дебютували в Китаї в листопаді минулого року, і на сьогодні ми бачили багато інших пристроїв на Snapdragon 8 Gen 3, які виходять на ринок.

Деякі з них навіть вийшли на міжнародні ринки, наприклад, серії OnePlus 12 та iQOO 12. Однак, серія Xiaomi 14 все ще доступна лише на китайському ринку. Так, Xiaomi дійсно тримає кілька телефонів ексклюзивно для Китаю. Візьмемо, наприклад, Xiaomi 12S Ultra.

Але у випадку з новою лінійкою Xiaomi 14 все інакше, оскільки Xiaomi вже випускала попередників на глобальні ринки раніше. Хороша новина полягає в тому, що компанія нарешті натякнула на глобальний випуск смартфонів 14-ї серії.

Більше про тизер глобального виходу Xiaomi 14 серії

У Twitter-акаунті Xiaomi з’явилося зображення з підписом: “Приготуйтеся переосмислити фотографію на смартфоні завдяки партнерству, яке розширює межі” Зображення підкреслює партнерство між Xiaomi та Leica. Як ви знаєте, і Xiaomi 14, і Xiaomi 14 Pro поставляються з об’єктивами Leica.

Xiaomi 14 Pro

Крім того, ми дуже близько до MWC 2024. Якщо ви не в курсі, це найбільша та найвпливовіша подія у сфері мобільних технологій. Ми бачимо, як багато брендів запускають свої нові продукти на цій події. Насправді серія Xiaomi 13 вийшла на міжнародний ринок саме на MWC 2023.

Xiaomi 14 Pro

Отже, з цим тизером і тим фактом, що попередник був представлений у всьому світі на цьому ж заході минулого року, ви можете очікувати, що міжнародне розгортання серії Xiaomi 14 відбудеться досить скоро.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
6
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Xiaomi намекнула на международный запуск смартфонов серии Xiaomi 14

Если вы не знали, то в серии Xiaomi 14 появились первые коммерческие смартфоны с новым процессором Snapdragon 8 Gen 3. Они дебютировали в Китае в ноябре прошлого года, и на сегодня мы видели много других устройств на Snapdragon 8 Gen 3, которые выходят на рынок.

Некоторые из них даже вышли на международные рынки, например, серии OnePlus 12 и iQOO 12. Однако серия Xiaomi 14 все еще доступна только на китайском рынке. Да, Xiaomi действительно держит несколько телефонов эксклюзивно для Китая. Возьмем, например, Xiaomi 12S Ultra.

Но в случае с новой линейкой Xiaomi 14 все иначе, поскольку Xiaomi уже выпускала предшественников на глобальные рынки ранее. Хорошая новость заключается в том, что компания наконец-то намекнула на глобальный выпуск смартфонов 14-й серии.

Больше о тизере глобального выхода Xiaomi 14 серии

В Twitter-аккаунте Xiaomi появилось изображение с подписью: “Приготовьтесь переосмыслить фотографию на смартфоне благодаря партнерству, которое расширяет границы” Изображение подчеркивает партнерство между Xiaomi и Leica. Как вы знаете, и Xiaomi 14, и Xiaomi 14 Pro поставляются с объективами Leica.

Xiaomi 14 Pro

Кроме того, мы очень близко к MWC 2024. Если вы не в курсе, это самое большое и влиятельное событие в сфере мобильных технологий. Мы видим, как многие бренды запускают свои новые продукты на этом событии. На самом деле серия Xiaomi 13 вышла на международный рынок именно на MWC 2023.

Xiaomi 14 Pro

Итак, с этим тизером и тем фактом, что предшественник был представлен во всем мире на этом же мероприятии в прошлом году, вы можете ожидать, что международное развертывание серии Xiaomi 14 состоится довольно скоро.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua