Ulefone анонсував свою першу флагманську OLED-модель – Note 17 Pro

Нещодавно Ulefone оголосив про глобальний запуск свого новітнього флагманського смартфона серії Note, Note 17 Pro. У цьому телефоні вперше в історії мобільних телефонів серії Note застосовано вигнутий AMOLED-дисплей і датчик відбитків пальців, що знаходиться під екраном.

Елегантний та стильний дизайн

Note17 Pro вирізняється елегантним і блискучим металевим корпусом, доступним у трьох кольорах: Янтарно-помаранчевий, Перлинно-білий та Оксамитово-чорний. Модель Amber Orange, зокрема, відрізняється яскравим і блискучим кольором, який підкреслює модний вигляд телефону. У поєднанні з дизайном камери з двома кільцями, загальний вигляд добре підходить для молодіжної та сучасної естетики.

6.78” FHD AMOLED вигнутий дисплей

Це перше використання Ulefone AMOLED-дисплея в смартфоні. Використовуючи свій попередній досвід розробки, Ulefone впевнений у створенні першокласного AMOLED-дисплея з діагоналлю 6,78 дюйма, який зручно лежить в руці. Дисплей демонструє роздільну здатність FHD, високу частоту оновлення 120 Гц та вигнутий дизайн як на передній, так і на задній стороні. Примітно, що скло екрана використовує матеріал Gorilla® Glass 5 для захисту від падінь. Крім того, з рівнем яскравості до 500 ніт, екран залишається легко читабельним навіть під прямими сонячними променями або в яскраво освітленому середовищі.

Note 17 Pro

Датчик відбитків пальців під екраном

Note 17 Pro тепер також оснащений новою функцією – датчиком відбитків пальців під екраном. Він забезпечує природний і швидкий спосіб доступу до пристрою. Ця функція також підвищує безпеку, додаючи додатковий рівень захисту від несанкціонованого доступу за допомогою підроблених відбитків пальців.

Які інші характеристики та особливості Note 17 Pro?

Note 17 Pro оснащений процесором MediaTek Helio G99 і працює в парі з 24 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ ПЗУ. Для любителів фотографії він оснащений 108-мегапіксельною основною камерою та 32-мегапіксельною фронтальною камерою, що забезпечує преміальну якість фотографій. Крім того, він має 5-мегапіксельну макрокамеру, щоб користувачі могли відкривати для себе крихітний світ. Щодо місткості акумулятора, то він оснащений надійним акумулятором місткістю 5050 мАг, що забезпечує до 450 годин роботи в режимі очікування, 22 години в режимі розмови та 9 годин відтворення відео на одному заряді.

Крім того, Note 17 Pro підтримує функцію NFC, що дозволяє користувачам зручно здійснювати мобільні платежі та користуватися системами оплати проїзду в громадському транспорті. Крім того, він включає в себе функцію ІЧ-бластера, що слугує інфрачервоним пультом дистанційного керування для сумісних приладів, таких як телевізори та кондиціонери. Android 13 має більш персоналізований інтерфейс, орієнтований на конфіденційність. Чиста версія не містить реклами та небажаного попередньо встановленого програмного забезпечення.

Ціна та доступність

На офіційному сайті Ulefone вже розпочався попередній продаж Note 17 Pro. Ви можете застосувати код купона N17P2024, щоб отримати телефон за передпродажною ціною всього за $279.99. Крім того, щоб відсвяткувати запуск нового телефону, Ulefone розігрує один Note 17 Pro безплатно, а ви можете приєднатися до розіграшу та дізнатися більше, слідкуючи за сторінкою Ulefone у Facebook.

Основні характеристики Ulefone Note 17 Pro

 • ПРОЦЕСОР: MediaTek Helio G99, 2.2 ГГц
 • ГРАФІЧНИЙ ПРОЦЕСОР: Arm Mali-G57 MC2
 • Оперативна пам’ять: 12 ГБ, підтримує 12 ГБ віртуальної оперативної пам’яті
 • ПЗУ: 256 ГБ
 • Дисплей 6.78-дюймовий, FHD, AMOLED
 • Роздільна здатність: 2400 x 1080
 • Розміри 163.8 x 74.2 x 9 мм
 • ОС: Android 13
 • Акумулятор: 5050mAh
What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Ulefone анонсировал свою первую флагманскую OLED-модель – Note 17 Pro

Недавно Ulefone объявил о глобальном запуске своего новейшего флагманского смартфона серии Note, Note 17 Pro. В этом телефоне впервые в истории мобильных телефонов серии Note применен изогнутый AMOLED-дисплей и датчик отпечатков пальцев, находящийся под экраном.

Элегантный и стильный дизайн

Note17 Pro отличается элегантным и блестящим металлическим корпусом, доступным в трех цветах: Янтарно-оранжевый, Жемчужно-белый и Бархатно-черный. Модель Amber Orange, в частности, отличается ярким и блестящим цветом, который подчеркивает модный вид телефона. В сочетании с дизайном камеры с двумя кольцами, общий вид хорошо подходит для молодежной и современной эстетики.

6.78” FHD AMOLED изогнутый дисплей

Это первое использование Ulefone AMOLED-дисплея в смартфоне. Используя свой предыдущий опыт разработки, Ulefone уверен в создании первоклассного AMOLED-дисплея с диагональю 6,78 дюйма, который удобно лежит в руке. Дисплей демонстрирует разрешение FHD, высокую частоту обновления 120 Гц и изогнутый дизайн как на передней, так и на задней стороне. Примечательно, что стекло экрана использует материал Gorilla® Glass 5 для защиты от падений. Кроме того, с уровнем яркости до 500 нит, экран остается легко читабельным даже под прямыми солнечными лучами или в ярко освещенной среде.

Note 17 Pro

Датчик отпечатков пальцев под экраном

Note 17 Pro теперь также оснащен новой функцией – датчиком отпечатков пальцев под экраном. Он обеспечивает естественный и быстрый способ доступа к устройству. Эта функция также повышает безопасность, добавляя дополнительный уровень защиты от несанкционированного доступа с помощью поддельных отпечатков пальцев.

Какие другие характеристики и особенности Note 17 Pro?

Note 17 Pro оснащен процессором MediaTek Helio G99 и работает в паре с 24 ГБ оперативной памяти и 256 ГБ ПЗУ. Для любителей фотографии он оснащен 108-мегапиксельной основной камерой и 32-мегапиксельной фронтальной камерой, что обеспечивает премиальное качество фотографий. Кроме того, он имеет 5-мегапиксельную макрокамеру, чтобы пользователи могли открыть для себя крошечный мир. Что касается емкости аккумулятора, то он оснащен надежным аккумулятором емкостью 5050 мАч, обеспечивающим до 450 часов работы в режиме ожидания, 22 часа в режиме разговора и 9 часов воспроизведения видео на одном заряде.

Кроме того, Note 17 Pro поддерживает функцию NFC, что позволяет пользователям удобно осуществлять мобильные платежи и пользоваться системами оплаты проезда в общественном транспорте. Кроме того, он включает в себя функцию ИК-бластера, который служит инфракрасным пультом дистанционного управления для совместимых приборов, таких как телевизоры и кондиционеры. Android 13 имеет более персонализированный интерфейс, ориентированный на конфиденциальность. Чистая версия не содержит рекламы и нежелательного предустановленного программного обеспечения.

Цена и доступность

На официальном сайте Ulefone уже началась предварительная продажа Note 17 Pro. Вы можете применить код купона N17P2024, чтобы получить телефон по предпродажной цене всего за $279.99. Кроме того, чтобы отпраздновать запуск нового телефона, Ulefone разыгрывает один Note 17 Pro бесплатно, а вы можете присоединиться к розыгрышу и узнать больше, следя за страницей Ulefone в Facebook.

Основные характеристики Ulefone Note 17 Pro

 • ПРОЦЕССОР: MediaTek Helio G99, 2.2 ГГц
 • ГРАФИЧЕСКИЙ ПРОЦЕССОР: Arm Mali-G57 MC2
 • Оперативная память: 12 ГБ, поддерживает 12 ГБ виртуальной оперативной памяти
 • ПЗУ: 256 ГБ
 • Дисплей 6.78-дюймовый, FHD, AMOLED
 • Разрешение: 2400 x 1080
 • Размеры 163.8 x 74.2 x 9 мм
 • ОС: Android 13
 • Аккумулятор: 5050mAh
What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua