BOE випередила Samsung як провідний гравець на ринку складних панелей

Нещодавній звіт DSCC (Display Supply Chain Consultants) виявив значні зміни на ринку складаних дисплеїв протягом 4 кварталу 2023 року. Китайський виробник дисплеїв BOE витіснив Samsung на перше місце за обсягом постачання, а Huawei закріпив за собою лідерство за обсягом закупівель.

Китайський виробник BOE обігнав Samsung на ринку складаних панелей

foldables

Samsung, який домінував на ринку складних панелей з моменту виходу на нього у 2019 році, утримував лідерство як за обсягами постачання, так і за обсягами закупівель до 4 кварталу 2023 року. Завдяки піднесенню BOE її частка на ринку зросла до 42%, тоді як частка Samsung за той самий період впала з 76% до 36%. Примітно, що постачання складаних панелей Samsung зазнали приголомшливого падіння на 70% порівняно з попереднім кварталом.

Аналітики пов’язують зростання BOE в першу чергу зі стрімким зростанням продажів складних смартфонів Huawei. DSCC повідомила про 122% зростання закупівель складних панелей Huawei протягом 4 кварталу 2023 року. Це свідчить про те, що компанія приділяє значну увагу розширенню асортименту складних пристроїв.

З іншого боку, падіння продажів Samsung збіглося з низьким рівнем продажів їхніх моделей Galaxy Z Flip і Fold 5, випущених минулого року. Галузеві експерти вказують на ці невтішні результати як на вагомий фактор, що спричинив падіння їхньої частки на ринку.

Однак майбутнє ринку складаних пристроїв може принести Samsung ще більше успіху. DSCC прогнозує потенційне повернення південнокорейського гіганта на перше місце в першому кварталі 2024 року. Цей оптимізм пов’язаний з чутками про більш доступний складаний телефон, який може бути випущений протягом року. Такий стратегічний хід може відродити інтерес споживачів і повернути Samsung на провідні позиції.

Ринок складаних дисплеїв перебуває в динамічному стані, і нові гравці, такі як BOE, стають сильними конкурентами. Хоча Samsung стикається з тимчасовою невдачею, її потенційний вихід у сегмент складаних дисплеїв середнього цінового сегмента може змінити правила гри. Зрештою, конкуренція між цими гігантами, ймовірно, піде на користь споживачам, які отримають ширший вибір, що потенційно призведе до зниження цін і прискорить впровадження складних технологій.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
3
Shaking
Interesting
3
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

BOE опередила Samsung как ведущий игрок на рынке складных панелей

Недавний отчет DSCC (Display Supply Chain Consultants) выявил значительные изменения на рынке складных дисплеев в течение 4 квартала 2023 года. Китайский производитель дисплеев BOE вытеснил Samsung на первое место по объему поставок, а Huawei закрепил за собой лидерство по объему закупок.

Китайский производитель BOE обогнал Samsung на рынке складных панелей

foldables

Samsung, который доминировал на рынке складных панелей с момента выхода на него в 2019 году, удерживал лидерство как по объемам поставок, так и по объемам закупок до 4 квартала 2023 года. Благодаря подъему BOE ее доля на рынке выросла до 42%, тогда как доля Samsung за тот же период упала с 76% до 36%. Примечательно, что поставки складных панелей Samsung претерпели ошеломляющее падение на 70% по сравнению с предыдущим кварталом.

Аналитики связывают рост BOE в первую очередь со стремительным ростом продаж складных смартфонов Huawei. DSCC сообщила о 122% росте закупок складных панелей Huawei в течение 4 квартала 2023 года. Это свидетельствует о том, что компания уделяет значительное внимание расширению ассортимента складных устройств.

С другой стороны, падение продаж Samsung совпало с низким уровнем продаж их моделей Galaxy Z Flip и Fold 5, выпущенных в прошлом году. Отраслевые эксперты указывают на эти неутешительные результаты как на весомый фактор, повлекший падение их доли на рынке.

Однако будущее рынка складных устройств может принести Samsung еще больше успеха. DSCC прогнозирует потенциальное возвращение южнокорейского гиганта на первое место в первом квартале 2024 года. Этот оптимизм связан со слухами о более доступном складном телефоне, который может быть выпущен в течение года. Такой стратегический ход может возродить интерес потребителей и вернуть Samsung на ведущие позиции.

Рынок складных дисплеев находится в динамичном состоянии, и новые игроки, такие как BOE, становятся сильными конкурентами. Хотя Samsung сталкивается с временной неудачей, ее потенциальный выход в сегмент складных дисплеев среднего ценового сегмента может изменить правила игры. В конце концов, конкуренция между этими гигантами, вероятно, пойдет на пользу потребителям, которые получат более широкий выбор, что потенциально приведет к снижению цен и ускорит внедрение складных технологий.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua