Microsoft звільняє 1 900 осіб в ігровому відділі

Ігровий відділ Microsoft нещодавно оголосив про звільнення 1900 осіб, що викликало різку критику з боку громадськості в інтернеті. Гравці та інсайдери індустрії висловили невдоволення вищим керівництвом Microsoft.

Xbox Series S Microsoft Lays Off

Керівник Xbox Філ Спенсер пояснив рішення про звільнення у внутрішньому електронному листі, заявивши, що це було зроблено з метою “встановлення стійкої структури витрат” Він подякував звільненим працівникам за їхній внесок і пообіцяв надати вихідну допомогу та підтримку на перехідний період. Однак гравці, очевидно, не могли прийняти таке пояснення, і інтернет наповнився гнівними звинуваченнями на адресу Спенсера.

Ось повна версія службової записки Спенсера:

Минуло трохи більше трьох місяців відтоді, як команди Activision, Blizzard і King приєдналися до Microsoft. У міру того, як ми рухаємося вперед у 2023 році, керівництво Microsoft Gaming і Activision Blizzard прагне узгодити стратегію і план виконання зі стійкою структурою витрат, яка буде підтримувати весь наш зростаючий бізнес. Разом ми встановили пріоритети, визначили сфери, які перетинаються, і забезпечили узгодженість наших дій щодо найкращих можливостей для зростання.

У рамках цього процесу ми прийняли болісне рішення про скорочення приблизно 1 900 з 22 000 співробітників нашої команди, які працюють в ігровій індустрії. Ми з керівництвом Gaming Leadership Team прагнемо підійти до цього процесу якомога виваженіше. Люди, яких безпосередньо торкнуться ці скорочення, відіграли важливу роль в успіху команд Activision, ZeniMax та Xbox, і вони повинні пишатися всім, чого вони досягли тут. Ми вдячні їм за всю творчість, пристрасть і відданість, яку вони принесли нашим іграм, нашим гравцям і нашим колегам. Ми надамо повну підтримку тим, кого торкнеться перехідний період, включно з вихідною допомогою відповідно до місцевого трудового законодавства. Ті, чиї ролі будуть зачеплені, будуть повідомлені про це, і ми просимо вас ставитися до своїх колег, які звільняються, з повагою та співчуттям, що відповідає нашим цінностям.

У майбутньому ми продовжимо інвестувати в напрямки, які сприятимуть розвитку нашого бізнесу та підтримуватимуть нашу стратегію надання більшої кількості ігор більшій кількості гравців по всьому світу. Хоча це складний момент для нашої команди, я як ніколи впевнений у вашій здатності створювати та розвивати ігри, історії та світи, які об’єднують гравців.

Філ

Xbox Mobile Gaming

Повідомлення від звільнених працівників на X (Twitter)

“Microsoft звільняє 1 900 осіб з ігрового відділу” – зараз це одна з найпопулярніших тем на X (Twitter).

Користувач на ім’я @RoninRakurai написав: “Безсердечно звільняти людей одразу після великої демонстрації ігор для XBOX? Людей, які створили ігри, які ви бачили, звільняють… Філу Спенсеру, Аарону, Сарі та решті “клоунської” банди це зійде з рук…”

Інший колишній співробітник під ніком @jessevitelli сказав: “Компанії роблять огидне лайно, як це, а потім через два місяці люди будуть ковтати їх новий контент і хвалити Філа Спенсера так, ніби він їхній найкращий друг”

Інший користувач під ніком @charlieINTEL написав: “У жовтні Філ Спенсер заявив, що придбання Activision Blizzard створить культуру, яка прагне дати можливість кожному виконувати свою роботу найкращим чином, а через чотири місяці Xbox і Філ Спенсер звільняють 1900 співробітників Xbox, в першу чергу, в Activision Blizzard”

Існує незліченна кількість подібних гарячих коментарів, і ми, очевидно, не можемо охопити їх усі. Багато гравців відчувають себе розчарованими рішенням Microsoft звільнити працівників.

Варто зазначити, що це звільнення відбулося менш ніж через пів року після того, як Microsoft витратила 70 мільярдів доларів на придбання Activision Blizzard. Це також відбувається в той час, коли ринкова вартість Microsoft досягла понад 3 трильйони доларів. Це змусило багатьох запитати, чому Microsoft, яка має стільки грошей, все ще продовжує звільняти працівників. На додаток до звільнень, президент Blizzard Entertainment Майк Ібарра також оголосив про свою відставку. Також було скасовано неназвану гру на виживання, яку розробляла Blizzard.

Xbox Controller

Завершальні слова

Нещодавні звільнення в ігровому відділі Microsoft, які торкнулися 1900 працівників, викликали критику в ігровій спільноті. Попри пояснення керівника Xbox Філа Спенсера, що рішення було прийнято з метою створення стійкої структури витрат, гравці та інсайдери індустрії залишаються незадоволеними. Звільнення відбулися невдовзі після того, як Microsoft придбала Activision Blizzard за 70 мільярдів доларів. Стрімке зростання ринкової вартості Microsoft також викликало питання щодо пріоритетів компанії та ставлення до працівників. Виплеск розчарування і незадоволення в соціальних мережах відображає глибоку стурбованість ігрової спільноти людськими втратами від корпоративних рішень в індустрії.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Microsoft увольняет 1 900 человек в игровом отделе

Игровой отдел Microsoft недавно объявил об увольнении 1900 человек, что вызвало резкую критику со стороны общественности в интернете. Игроки и инсайдеры индустрии выразили недовольство высшим руководством Microsoft.

Xbox Series S Microsoft Lays Off

Руководитель Xbox Фил Спенсер объяснил решение об увольнении во внутреннем электронном письме, заявив, что это было сделано с целью “установления устойчивой структуры расходов” Он поблагодарил уволенных работников за их вклад и пообещал предоставить выходное пособие и поддержку на переходный период. Однако игроки, очевидно, не могли принять такое объяснение, и интернет наполнился гневными обвинениями в адрес Спенсера.

Вот полная версия служебной записки Спенсера:

Прошло чуть более трех месяцев с тех пор, как команды Activision, Blizzard и King присоединились к Microsoft. По мере того, как мы движемся вперед в 2023 году, руководство Microsoft Gaming и Activision Blizzard стремится согласовать стратегию и план исполнения с устойчивой структурой расходов, которая будет поддерживать весь наш растущий бизнес. Вместе мы установили приоритеты, определили пересекающиеся сферы и обеспечили согласованность наших действий в отношении наилучших возможностей для роста.

В рамках этого процесса мы приняли болезненное решение о сокращении примерно 1 900 из 22 000 сотрудников нашей команды, работающих в игровой индустрии. Мы с руководством Gaming Leadership Team стремимся подойти к этому процессу как можно более взвешенно. Люди, которых непосредственно коснутся эти сокращения, сыграли важную роль в успехе команд Activision, ZeniMax и Xbox, и они должны гордиться всем, чего они достигли здесь. Мы благодарны им за все творчество, страсть и преданность, которую они принесли нашим играм, нашим игрокам и нашим коллегам. Мы окажем полную поддержку тем, кого коснется переходный период, включая выходные пособия в соответствии с местным трудовым законодательством. Те, чьи роли будут затронуты, будут уведомлены об этом, и мы просим вас относиться к своим увольняющимся коллегам с уважением и сочувствием, что соответствует нашим ценностям.

В будущем мы продолжим инвестировать в направления, которые будут способствовать развитию нашего бизнеса и поддерживать нашу стратегию предоставления большего количества игр большему количеству игроков по всему миру. Хотя это сложный момент для нашей команды, я как никогда уверен в вашей способности создавать и развивать игры, истории и миры, которые объединяют игроков.

Фил

Xbox Mobile Gaming

Сообщения от уволенных работников на X (Twitter)

“Microsoft увольняет 1 900 человек из игрового отдела” – сейчас это одна из самых популярных тем на X (Twitter).

Пользователь по имени @RoninRakurai написал: “Бессердечно увольнять людей сразу после большой демонстрации игр для XBOX? Люди, которые создали игры, которые вы видели, увольняются… Филу Спенсеру, Аарону, Саре и остальной “клоунской” банде это сойдет с рук…”

Другой бывший сотрудник под ником @jessevitelli сказал: “Компании делают отвратительное дерьмо, как это, а потом через два месяца люди будут глотать их новый контент и хвалить Фила Спенсера так, будто он их лучший друг”

Другой пользователь под ником @charlieINTEL написал: “В октябре Фил Спенсер заявил, что приобретение Activision Blizzard создаст культуру, которая стремится дать возможность каждому выполнять свою работу наилучшим образом, а через четыре месяца Xbox и Фил Спенсер увольняют 1900 сотрудников Xbox, в первую очередь, в Activision Blizzard”

Существует бесчисленное количество подобных горячих комментариев, и мы, очевидно, не можем охватить их все. Многие игроки чувствуют себя разочарованными решением Microsoft уволить работников.

Стоит отметить, что это увольнение произошло менее чем через полгода после того, как Microsoft потратила 70 миллиардов долларов на приобретение Activision Blizzard. Это также происходит в то время, когда рыночная стоимость Microsoft достигла более 3 триллионов долларов. Это заставило многих спросить, почему Microsoft, у которой столько денег, все еще продолжает увольнять сотрудников. В дополнение к увольнениям, президент Blizzard Entertainment Майк Ибарра также объявил о своей отставке. Также была отменена неназванная игра на выживание, которую разрабатывала Blizzard.

Xbox Controller

Завершающие слова

Недавние увольнения в игровом отделе Microsoft, которые коснулись 1900 работников, вызвали критику в игровом сообществе. Несмотря на объяснения руководителя Xbox Фила Спенсера, что решение было принято с целью создания устойчивой структуры расходов, игроки и инсайдеры индустрии остаются недовольными. Увольнения произошли вскоре после того, как Microsoft приобрела Activision Blizzard за 70 миллиардов долларов. Стремительный рост рыночной стоимости Microsoft также вызвал вопросы относительно приоритетов компании и отношения к работникам. Выплеск разочарования и недовольства в социальных сетях отражает глубокую обеспокоенность игрового сообщества человеческими потерями от корпоративных решений в индустрии.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua