Netflix: Компанія не буде розробляти нативний додаток для Apple Vision Pro

Раніше цього тижня Apple оголосила, що Vision Pro вперше буде доступний для таких потокових додатків, як Apple TV, Disney та HBO Max. Однак Apple не згадала про Netflix. Це викликало занепокоєння серед любителів Netflix. Були питання про те, чи створить Netflix додаток для Vision Pro. Останні повідомлення показали, що Netflix не планує розробляти власні додатки для Apple Vision Pro.

Apple Vision Pro headset

Про це Марку Гурману повідомив представник Netflix:

“Наші користувачі зможуть дивитися Netflix на Vision Pro через веб-браузери, такі як Safari, так само, як вони користуються Netflix на своїх комп’ютерах Mac”.

Ця заява означає, що Apple Vision Pro не отримає нативного додатка Netflix принаймні поки що. Однак, співзасновник Netflix Грег Пітерс пояснив, чому компанія не буде розробляти нативний додаток для Vision Pro зараз. Сьогодні в інтерв’ю Бену Томпсону з Stratechery співголова Netflix Грег Пітерс повторив цю думку. Він сказав:

“Справа не в тому, що ми не хочемо або не бажаємо запускати нативні додатки Netflix на Vision Pro, але з точки зору універсальності пристроїв, ми повинні бути обережними при розробці додатків для нових платформ. Скільки коштує інтеграція додатку на конкретний пристрій і які переваги це дає користувачам, яких ми обслуговуємо? Ми повинні бути обережними, щоб переконатися, що не вкладаємо гроші туди, де немає реальної віддачі, і я б сказав, що ми подивимося, що станеться з Vision Pro. Звичайно, ми вели переговори з Apple, щоб спробувати вирішити цю проблему, але зараз пристрій занадто малий і не особливо актуальний для більшості наших членів”.

Вищезгадана заява Грега показує, що Netflix не готовий до азартних ігор з Vision Pro. Для Netflix Apple Vision Pro наразі занадто нішевий, щоб заслуговувати на власний додаток.

Apple Vision Pro Display

Apple Vision Pro отримає нативні додатки з популярних платформ

Хоча Netflix поки що відмовляється, Apple досягла домовленостей з багатьма постачальниками послуг потокового мультимедіа. Деякі з них запустять власні додатки для visionOS, тоді як інші вирішили надати додатки для iPad. Компанія досягла домовленостей з такими компаніями, як Disney, HBO Max, Amazon Prime Video, Paramount, Peacock тощо. Disney навіть пообіцяв відтворювати деякі зі своїх фільмів у форматі 3D, що дозволить користувачам Vision Pro отримати справжній кінематографічний досвід.

Про Apple Vision Pro

Новий продукт Apple, Vision Pro, – це гарнітура змішаної реальності, яка керується рухами рук, голосом та очима користувача. Це платформа для доповненої реальності (AR) і віртуальної реальності (VR), і це найдосконаліший персональний електронний пристрій, коли-небудь створений Apple. За версією Forbes, це найкращий з наявних XR/VR/AR, і ніщо не може з ним зрівнятися.

Apple Vision Pro For Productivity

Гарнітура має 12 камер, п’ять датчиків і шість мікрофонів, а обробляє дані за допомогою спеціально розробленого чіпа. Vision Pro забезпечує високу точність, якість відео та інтерфейс, який не має аналогів серед інших пристроїв XR/VR/AR. Це новий тип комп’ютера, який доповнює реальність, плавно інтегруючи цифровий контент з реальним світом. Пристрій скануватиме райдужну оболонку ока користувача, щоб підтвердити його особу, наприклад, для здійснення платежів або введення паролів. Ціна гарнітури становить $3 499, що дорожче, ніж у конкурентних пристроїв, таких як майбутня Meta Quest 3 за $500, Sony PlayStation VR 2 за $550 і навіть Meta Quest Pro за $1 000.

Завершальні слова

Співзасновник Netflix офіційно підтвердив, що компанія не буде запускати нативний додаток для Vision Pro негайно. Він пояснив причини такого рішення, і ці причини цілком релевантні. Зараз ніхто не знає, наскільки добре Vision Pro буде продаватися на ринку. Цей пристрій досить дорогий, тому не багато людей зможуть собі його дозволити. З цієї причини Netflix вважає, що Vision Pro поки що занадто нішевий, щоб заслуговувати на власний додаток. Netflix може зазнати збитків, якщо розробить додаток, а меценатської підтримки буде недостатньо. Компанія намагається цього уникнути.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
4
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Netflix: Компания не будет разрабатывать нативное приложение для Apple Vision Pro

Ранее на этой неделе Apple объявила, что Vision Pro впервые будет доступен для таких потоковых приложений, как Apple TV, Disney и HBO Max. Однако Apple не упомянула о Netflix. Это вызвало беспокойство среди любителей Netflix. Были вопросы о том, создаст ли Netflix приложение для Vision Pro. Последние сообщения показали, что Netflix не планирует разрабатывать собственные приложения для Apple Vision Pro.

Apple Vision Pro headset

Об этом Марку Гурману сообщил представитель Netflix:

“Наши пользователи смогут смотреть Netflix на Vision Pro через веб-браузеры, такие как Safari, так же, как они пользуются Netflix на своих компьютерах Mac”.

Это заявление означает, что Apple Vision Pro не получит нативного приложения Netflix по крайней мере пока что. Однако, соучредитель Netflix Грег Питерс объяснил, почему компания не будет разрабатывать нативное приложение для Vision Pro сейчас. Сегодня в интервью Бену Томпсону из Stratechery сопредседатель Netflix Грег Питерс повторил эту мысль. Он сказал:

“Дело не в том, что мы не хотим или не желаем запускать нативные приложения Netflix на Vision Pro, но с точки зрения универсальности устройств, мы должны быть осторожными при разработке приложений для новых платформ. Сколько стоит интеграция приложения на конкретное устройство и какие преимущества это дает пользователям, которых мы обслуживаем? Мы должны быть осторожными, чтобы убедиться, что не вкладываем деньги туда, где нет реальной отдачи, и я бы сказал, что мы посмотрим, что произойдет с Vision Pro. Конечно, мы вели переговоры с Apple, чтобы попытаться решить эту проблему, но сейчас устройство слишком мало и не особо актуально для большинства наших членов”.

Вышеупомянутое заявление Грега показывает, что Netflix не готов к азартным играм с Vision Pro. Для Netflix Apple Vision Pro пока слишком нишевый, чтобы заслуживать собственного приложения.

Apple Vision Pro Display

Apple Vision Pro получит нативные приложения с популярных платформ

Хотя Netflix пока отказывается, Apple достигла договоренностей со многими поставщиками услуг потокового мультимедиа. Некоторые из них запустят собственные приложения для visionOS, тогда как другие решили предоставить приложения для iPad. Компания достигла договоренностей с такими компаниями, как Disney, HBO Max, Amazon Prime Video, Paramount, Peacock и другими. Disney даже пообещал воспроизводить некоторые из своих фильмов в формате 3D, что позволит пользователям Vision Pro получить настоящий кинематографический опыт.

Об Apple Vision Pro

Новый продукт Apple, Vision Pro – это гарнитура смешанной реальности, которая управляется движениями рук, голосом и глазами пользователя. Это платформа для дополненной реальности (AR) и виртуальной реальности (VR), и это самое совершенное персональное электронное устройство, когда-либо созданное Apple. По версии Forbes, это лучший из существующих XR/VR/AR, и ничто не может с ним сравниться.

Apple Vision Pro For Productivity

Гарнитура имеет 12 камер, пять датчиков и шесть микрофонов, а обрабатывает данные с помощью специально разработанного чипа. Vision Pro обеспечивает высокую точность, качество видео и интерфейс, который не имеет аналогов среди других устройств XR/VR/AR. Это новый тип компьютера, который дополняет реальность, плавно интегрируя цифровой контент с реальным миром. Устройство будет сканировать радужную оболочку глаза пользователя, чтобы подтвердить его личность, например, для осуществления платежей или ввода паролей. Цена гарнитуры составляет $3 499, что дороже, чем у конкурентных устройств, таких как будущая Meta Quest 3 за $500, Sony PlayStation VR 2 за $550 и даже Meta Quest Pro за $1 000.

Завершающие слова

Сооснователь Netflix официально подтвердил, что компания не будет запускать нативное приложение для Vision Pro немедленно. Он объяснил причины такого решения, и эти причины вполне релевантны. Сейчас никто не знает, насколько хорошо Vision Pro будет продаваться на рынке. Это устройство довольно дорогое, поэтому не многие люди смогут себе его позволить. По этой причине Netflix считает, что Vision Pro пока что слишком нишевый, чтобы заслуживать собственного приложения. Netflix может понести убытки, если разработает приложение, а меценатской поддержки будет недостаточно. Компания пытается этого избежать.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua