З’явився рендер Google Pixel 9 з 6,1-дюймовим дисплеєм і новим дизайном камери

Раніше цього тижня з’явився набір рендерів Google Pixel 9 Pro, а тепер настав час і для ванільного варіанту. Завдяки надійному ресурсу @OnLeaks у співпраці з 91Mobiles, тепер доступний базовий дизайн Google Pixel 9. На зображенні видно пласку рамку і задню панель, схожу на Pixel 9 Pro. Після трьох поколінь зі схожою мовою дизайну, майбутня серія Pixel 9 принесе значні зміни, особливо в острівці камери.

Google Pixel 9 – дизайн та основні характеристики

Google Pixel 9
Копірайт зображення: OnLeaks x 91Mobiles

Рендер Google Pixel 9 демонструє потрійну камеру, включаючи модуль телеоб’єктива. Це вперше для смартфонів, які не належать до лінійки Pro Pixel, і означає серйозний апгрейд для базового варіанту. Смартфон оснащений 6,1-дюймовим екраном. Він також матиме AMOLED-екран з роздільною здатністю Full HD, щоб утримати ціну нижчою, ніж у Pro-моделі з QHD-панеллю. Смартфон матиме розміри 152,8 x 71,9 x 8,5~12,00 мм. З такими розмірами смартфон більший, але тонший, ніж Google Pixel 8. Варто зазначити, що Pixel 8 мав трохи більший 6,2-дюймовий екран.

Копірайт зображення: OnLeaks x 91Mobiles

Цікаво, що ми можемо бачити, як виступаюча камера має значення тут. Без виступу камери товщина пристрою становить 8,5 мм, а з ним вона збільшується до 12,00 мм. Що стосується решти дизайну, то телефон має таке ж розташування кнопок, як і його попередник. Слот для SIM-карти, однак, перемістився з лівого боку на нижню панель. Смуги антен мають металеву рамку.

Під капотом смартфона буде встановлений новий чипсет Google Tensor G4 з кодовою назвою “Redondo”. Він також буде присутній на майбутньому Google Pixel 9 Pro. Інші технічні характеристики цього смартфона поки що не розголошуються. Однак ми очікуємо, що більше деталей з’явиться в найближчі місяці. Запуск телефону очікується лише в жовтні. Тож попереду ще багато місяців, і ми неодмінно отримаємо більше подробиць напередодні релізу.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Появился рендер Google Pixel 9 с 6,1-дюймовым дисплеем и новым дизайном камеры

Ранее на этой неделе появился набор рендеров Google Pixel 9 Pro, а теперь пришло время и для ванильного варианта. Благодаря надежному ресурсу @OnLeaks в сотрудничестве с 91Mobiles, теперь доступен базовый дизайн Google Pixel 9. На изображении видно плоскую рамку и заднюю панель, похожую на Pixel 9 Pro. После трех поколений с похожим языком дизайна, будущая серия Pixel 9 принесет значительные изменения, особенно в островке камеры.

Google Pixel 9 – дизайн и основные характеристики

Google Pixel 9Копирайт изображения: OnLeaks x 91Mobiles

Рендер Google Pixel 9 демонстрирует тройную камеру, включая модуль телеобъектива. Это впервые для смартфонов, которые не относятся к линейке Pro Pixel, и означает серьезный апгрейд для базового варианта. Смартфон оснащен 6,1-дюймовым экраном. Он также будет иметь AMOLED-экран с разрешением Full HD, чтобы удержать цену ниже, чем у Pro-модели с QHD-панелью. Смартфон будет иметь размеры 152,8 x 71,9 x 8,5~12,00 мм. С такими размерами смартфон больше, но тоньше, чем Google Pixel 8. Стоит отметить, что Pixel 8 имел немного больший 6,2-дюймовый экран.

Копирайт изображения: OnLeaks x 91Mobiles

Интересно, что мы можем видеть, как выступающая камера имеет значение здесь. Без выступа камеры толщина устройства составляет 8,5 мм, а с ним она увеличивается до 12,00 мм. Что касается остального дизайна, телефон имеет такое же расположение кнопок, как и его предшественник. Слот для SIM-карты, однако, переместился с левой стороны на нижнюю панель. Полосы антенн имеют металлическую рамку.

Под капотом смартфона будет установлен новый чипсет Google Tensor G4 с кодовым названием “Redondo”. Он также будет присутствовать на будущем Google Pixel 9 Pro. Другие технические характеристики этого смартфона пока что не разглашаются. Однако мы ожидаем, что больше деталей появится в ближайшие месяцы. Запуск телефона ожидается только в октябре. Поэтому впереди еще много месяцев, и мы непременно получим больше подробностей в преддверии релиза.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua