Стали відомі ключові характеристики Realme 12 Pro+

Realme готується представити смартфони серії Realme 12+. Наступний крок компанії на середньому ринку відбудеться 29 січня. Напередодні запуску смартфонів відбуваються витоки деяких деталей про них – останнім з них став топовий Realme 12 Pro+. Найвищий пристрій серії отримав витік деяких деталей через розгерметизоване упаковування роздрібної коробки.

З’явилися деякі ключові деталі Realme 12 Pro+

Realme 12 Pro
Роздрібна коробка Realme 12 Pro+ 5G

Згідно з новою інформацією, яку розкрила витік роздрібної коробки, Realme 12 Pro+ має вигнутий AMOLED-екран. AMOLED-дисплей має діагональ 6,7 дюйма з роздільною здатністю Full HD. Телефон оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2. Крім того, він має до 12 ГБ оперативної пам’яті та 512 ГБ вбудованої пам’яті. Модель, яка просочилася сюди, є цією найвищою версією. Для тих, хто не знає, запуск Snapdragon 7s Gen 2 відбувся минулого року як новий варіант 5G від Qualcomm у проміжному діапазоні.

Цей чипсет має 4 ядра ARM Cortex-A78 з тактовою частотою 2,4 ГГц і 4 ядра ARM Cortex-A55 з тактовою частотою до 1,95 ГГц. Це пристойний чипсет для ігор та додатків і гідний крок вперед для смартфонів під брендом Realme.

Розкрито подробиці про камеру

Що стосується оптики, то Realme 12 Pro+ буде оснащений 50-мегапіксельним сенсором основної камери Sony IMX890. Це той самий датчик 1/1.56″, який використовується в старих флагманських смартфонах, таких як OnePlus 11 і Realme GT3. Пристрій містить 64-мегапіксельну портретну камеру OmniVision OV64B з перископом, яка поставляється з OIS. Це дуже просунуте налаштування камери для смартфона середнього класу. Зрештою, ми не часто бачимо перископні модулі в цій ціновій категорії. Камера пропонує 120-кратний цифровий зум.

Realme 12 Pro+ з’явиться у продажу 29 січня, разом із Realme 12 та 12 Pro. Пристрої вийдуть на ринок середнього цінового сегмента, щоб конкурувати з нещодавно випущеною серією Redmi Note 13. Ми очікуємо, що Realme буде продовжувати дражнити їх, щоб створити ажіотаж для шанувальників.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Стали известны ключевые характеристики Realme 12 Pro+

Realme готовится представить смартфоны серии Realme 12+. Следующий шаг компании на среднем рынке состоится 29 января. В преддверии запуска смартфонов происходят утечки некоторых деталей о них – последней из них стала топовая Realme 12 Pro+. Самое высокое устройство серии получило утечку некоторых деталей из-за разгерметизированной упаковки розничной коробки.

Появились некоторые ключевые детали Realme 12 Pro+

Realme 12 Pro Розничная коробка Realme 12 Pro+ 5G

Согласно новой информации, которую раскрыла утечка розничной коробки, Realme 12 Pro+ имеет изогнутый AMOLED-экран. AMOLED-дисплей имеет диагональ 6,7 дюйма с разрешением Full HD. Телефон оснащен процессором Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2. Кроме того, он имеет до 12 ГБ оперативной памяти и 512 ГБ встроенной памяти. Модель, которая просочилась сюда, является этой самой высокой версией. Для тех, кто не знает, запуск Snapdragon 7s Gen 2 состоялся в прошлом году как новый вариант 5G от Qualcomm в промежуточном диапазоне.

Этот чипсет имеет 4 ядра ARM Cortex-A78 с тактовой частотой 2,4 ГГц и 4 ядра ARM Cortex-A55 с тактовой частотой до 1,95 ГГц. Это приличный чипсет для игр и приложений и достойный шаг вперед для смартфонов под брендом Realme.

Раскрыты подробности о камере

Что касается оптики, то Realme 12 Pro+ будет оснащен 50-мегапиксельным сенсором основной камеры Sony IMX890. Это тот самый датчик 1/1.56″, который используется в старых флагманских смартфонах, таких как OnePlus 11 и Realme GT3. Устройство содержит 64-мегапиксельную портретную камеру OmniVision OV64B с перископом, которая поставляется с OIS. Это очень продвинутая настройка камеры для смартфона среднего класса. В конце концов, мы нечасто видим перископные модули в этой ценовой категории. Камера предлагает 120-кратный цифровой зум.

Realme 12 Pro+ появится в продаже 29 января, вместе с Realme 12 и 12 Pro. Устройства выйдут на рынок среднего ценового сегмента, чтобы конкурировать с недавно выпущенной серией Redmi Note 13. Мы ожидаем, что Realme будет продолжать дразнить их, чтобы создать ажиотаж для поклонников.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua