Комп’ютери Apple Mac з чипом M3 тепер підтримують Windows 11

Apple’s Boot Camp, який є офіційним інструментом для використання Windows на комп’ютерах Mac, зіткнувся з проблемами в Apple Silicon. Це стало серйозною проблемою для багатьох користувачів Apple Mac, які віддають перевагу ОС Windows перед Apple macOS. Однак існують інші варіанти програмного забезпечення для запуску Windows на комп’ютерах Mac з процесорами ARM, і Microsoft затвердила спеціальну програму для запуску Windows 11 на комп’ютерах Apple з сімейством процесорів M3.

Два варіанти запуску Windows на комп’ютерах M3 Mac Apple Mac Windows

Згідно з документом від Microsoft, користувачі комп’ютерів Mac мають два варіанти, якщо вони хочуть запустити Windows на своїх машинах, за умови, що вони не хочуть купувати комп’ютер, призначений для Windows 11. Це Windows 365 або Parallels Desktop.

Microsoft заявляє, що Parallels Desktop версій 18 і 19 офіційно дозволені для запуску Windows 11 для ARM і Windows 11 Enterprise на комп’ютерах Mac з сімействами процесорів Apple M1, M2 і M3. Операційна система може працювати у віртуальній машині, надаючи користувачам доступ до більшості функцій, включаючи мультимедійні технології, апаратне прискорення, DirectX 12 і багато іншого.

Обмеження використання паралельного робочого столу для запуску Windows на Mac Apple Mac Windows

Однак важливо зазначити, що деякі функції недоступні в Parallels Desktop, головним чином через відсутність підтримки вкладеної віртуалізації. Це означає, що ви не зможете використовувати певні функції, такі як Windows Subsystem for Android, Windows Subsystem for Linux, Windows Sandbox (яка дозволяє запускати ізольовані програми, не впливаючи на основну інсталяцію) та Virtualization-based Security (VBS). Якщо вам потрібна будь-яка з цих функцій, можливо, краще розглянути можливість використання Windows 365 або придбання окремого пристрою, спеціально призначеного для роботи з Windows 11.

Крім того, варто зазначити, що Parallels Desktop для Mac не може запускати 32-розрядні програми Windows, розроблені для ARM. Microsoft припинила підтримку 32-розрядних UWP-додатків для ARM у січні 2023 року. Apple також нещодавно припинила підтримку 32-розрядних програм, і немає можливості повернути її в сучасних версіях macOS.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Компьютеры Apple Mac с чипом M3 теперь поддерживают Windows 11

Boot Camp от Apple, который является официальным инструментом для использования Windows на компьютерах Mac, столкнулся с проблемами в Apple Silicon. Это стало серьезной проблемой для многих пользователей Apple Mac, которые предпочитают ОС Windows Apple macOS. Однако существуют другие варианты программного обеспечения для запуска Windows на компьютерах Mac с процессорами ARM, и Microsoft утвердила специальное приложение для запуска Windows 11 на компьютерах Apple с семейством процессоров M3.

Два варианта запуска Windows на компьютерах M3 Mac

Apple Mac WindowsСогласно документу от Microsoft, пользователи компьютеров Mac имеют два варианта, если они хотят запустить Windows на своих машинах, при условии, что они не хотят покупать компьютер, предназначенный для Windows 11. Это Windows 365 или Parallels Desktop.

Microsoft заявляет, что Parallels Desktop версий 18 и 19 официально разрешены для запуска Windows 11 для ARM и Windows 11 Enterprise на компьютерах Mac с семействами процессоров Apple M1, M2 и M3. Операционная система может работать в виртуальной машине, предоставляя пользователям доступ к большинству функций, включая мультимедийные технологии, аппаратное ускорение, DirectX 12 и многое другое.

Ограничения использования параллельного рабочего стола для запуска Windows на Mac

Apple Mac WindowsОднако важно отметить, что некоторые функции недоступны в Parallels Desktop, главным образом из-за отсутствия поддержки вложенной виртуализации. Это означает, что вы не сможете использовать определенные функции, такие как Windows Subsystem for Android, Windows Subsystem for Linux, Windows Sandbox (которая позволяет запускать изолированные приложения, не влияя на основную установку) и Virtualization-based Security (VBS). Если вам нужна какая-либо из этих функций, возможно, лучше рассмотреть возможность использования Windows 365 или приобретения отдельного устройства, специально предназначенного для работы с Windows 11.

Кроме того, стоит отметить, что Parallels Desktop для Mac не может запускать 32-разрядные приложения Windows, разработанные для ARM. Microsoft прекратила поддержку 32-разрядных UWP-приложений для ARM в январе 2023 года. Apple также недавно прекратила поддержку 32-разрядных приложений, и нет возможности вернуть ее в современных версиях macOS.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua