Серія Huawei P70 отримає 6,7-дюймовий екран і 50-мегапіксельну камеру зі змінною діафрагмою

Минулого року Huawei прискорила своє повернення до слави, випустивши серію Huawei Mate з підтримкою 5G-зв’язку. Нещодавно компанія представила HarmonyOS NEXT, залишивши старі зв’язки з Android заради нового майбутнього. Цього року одним з перших кроків компанії стане запуск нового покоління смартфонів Huawei серії P. Серія Huawei P60 вийшла в березні минулого року, тому для бренду є сенс запустити серію Huawei P70, яка має з’явитися в найближчі два місяці. Сьогодні надійний ресурс Digital Chat Station оприлюднив нову інтригуючу інформацію про серію Huawei P70, проливши світло на її дисплей та основну камеру.

Серія Huawei P70 вийде з 6,7-дюймовим OLED-екраном та 50-мегапіксельною камерою

Згідно з новою інформацією, смартфони серії Huawei P70 будуть оснащені OLED-панеллю з вигнутим екраном з роздільною здатністю 1,5 тис. пікселів. Ми знаємо, що “1,5K” – це лише маркетинговий термін для позначення дисплеїв з роздільною здатністю 1220p. Звіт також підтверджує 6,7-дюймову діагональ принаймні одного зі смартфонів. Він також підтверджує наявність двох фронтальних стереодинаміків для нових флагманів.

Huawei
Huawei P60

Серія Huawei P70 отримає потрійну камеру на задній панелі. Вона буде виконана у вигляді незвичного трикутника, що підтверджує нову мову дизайну для серії. Основна камера – це 50-Мп модуль OV50H від OmniVision. Вона може похвалитися змінною діафрагмою та розміром сенсора 1/1,3″ з пікселями 1,2 мкм.

Згідно з попередніми витоками, Huawei P70 і P70 Pro будуть оснащені процесором Huawei Kirin 9010. Обидва смартфони будуть оснащені акумулятором на 5 000 мАг, що забезпечує автономну роботу обох смартфонів. І останнє, але не менш важливе: очікується, що надширококутна камера отримає оновлення порівняно з серією Huawei P60.

Враховуючи терміни запуску, ми очікуємо, що Huawei розпочне маркетингову кампанію в найближчі місяці.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Серия Huawei P70 получит 6,7-дюймовый экран и 50-мегапиксельную камеру с переменной диафрагмой

В прошлом году Huawei ускорила свое возвращение к славе, выпустив серию Huawei Mate с поддержкой 5G-связи. Недавно компания представила HarmonyOS NEXT, оставив старые связи с Android ради нового будущего. В этом году одним из первых шагов компании станет запуск нового поколения смартфонов Huawei серии P. Серия Huawei P60 вышла в марте прошлого года, поэтому для бренда есть смысл запустить серию Huawei P70, которая должна появиться в ближайшие два месяца. Сегодня надежный ресурс Digital Chat Station обнародовал новую интригующую информацию о серии Huawei P70, пролив свет на ее дисплей и основную камеру.

Серия Huawei P70 выйдет с 6,7-дюймовым OLED-экраном и 50-мегапиксельной камерой

Согласно новой информации, смартфоны серии Huawei P70 будут оснащены OLED-панелью с изогнутым экраном с разрешением 1,5 тыс. пикселей. Мы знаем, что “1,5K” – это лишь маркетинговый термин для обозначения дисплеев с разрешением 1220p. Отчет также подтверждает 6,7-дюймовую диагональ по крайней мере одного из смартфонов. Он также подтверждает наличие двух фронтальных стереодинамиков для новых флагманов.

Huawei
Huawei P60

Серия Huawei P70 получит тройную камеру на задней панели. Она будет выполнена в виде необычного треугольника, что подтверждает новый язык дизайна для серии. Основная камера – это 50-Мп модуль OV50H от OmniVision. Она может похвастаться переменной диафрагмой и размером сенсора 1/1,3″ с пикселями 1,2 мкм.

Согласно предварительным утечкам, Huawei P70 и P70 Pro будут оснащены процессором Huawei Kirin 9010. Оба смартфона будут оснащены аккумулятором на 5 000 мАч, что обеспечивает автономную работу обоих смартфонов. И последнее, но не менее важное: ожидается, что сверхширокоугольная камера получит обновление по сравнению с серией Huawei P60.

Учитывая сроки запуска, мы ожидаем, что Huawei начнет маркетинговую кампанию в ближайшие месяцы.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua