Деталі про Realme Note 50 напередодні його запуску на Філіппінах

Генеральний директор і засновник Realme, Скай Лі, нещодавно підтвердив запуск нової серії смартфонів Realme Note. Новий телефон прибуде на Філіппіни 23 січня, але ще до релізу Realme Philippines опублікувала у Twitter всі важливі деталі. Представництво компанії розкрило ціну та технічні характеристики смартфона. Окрім Філіппін, смартфон також потрапить до В’єтнаму, Таїланду, Італії, Бангладеш та М’янми. Таким чином, ми можемо вважати це глобальним релізом. Realme Note 50 буде смартфоном низького класу з великим екраном і батареєю для базового використання.

Технічні характеристики та ключові особливості Realme Note 50

Realme Note 50 буде оснащений 6,74-дюймовим IPS LCD екраном з вирізом у вигляді краплі води. Як завжди в бюджетному сегменті, рамки дисплея досить помітні з великим підборіддям внизу. Кнопка живлення і клавіші регулювання гучності знаходяться на правій грані смартфона. Ліва грань слугує місцем для лотка для SIM-картки/карти пам’яті microSD.

Unisoc T612 за кермом

Під капотом Realme Note 50 оснащений чипсетом Unisoc T612. Для тих, хто не знайомий з чипами Unisoc, цей процесор виготовляється по 12-нм техпроцесу. На цей момент він трохи застарілий, але ми не очікували, що бюджетний смартфон матиме новітню нанометрову технологію. Unisoc T612 – це восьмиядерний чипсет з 2 ядрами ARM Cortex-A75 з тактовою частотою 1,8 ГГц і 6 ядрами ARM Cortex-A55 з тактовою частотою 1,8 ГГц. Телефон також має графічний процесор Mali G57 MP1, який повинен бути пристойним для скромних ігрових завдань. Телефон матиме принаймні один варіант з 4 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4X з підтримкою 4 ГБ віртуальної оперативної пам’яті. Він працює в парі з 64 ГБ внутрішньої пам’яті зі слотом для карт пам’яті micro SD для розширення пам’яті до 2 ТБ.

Realme Note 50

Realme Note 50 має подвійну тильну камеру, що складається з 13-Мп основного об’єктива в парі з монохромним об’єктивом. Острівець камери прямокутної форми має три великі чорні отвори. Однак з цих трьох тільки два є справжніми камерами. У третьому знаходиться допоміжний світлодіодний спалах. Телефон також має двоколірне покриття з різною обробкою верхньої та нижньої частин. Для селфі та відеодзвінків ми маємо просту камеру на 5 МП.

Смартфон живиться від акумулятора місткістю 5 000 мАг з підтримкою швидкої зарядки 10 Вт. Телефон має Dual-SIM, 4G LTE, Wi-Fi 802.11 ac, Bluetooth 5.0, GPS ГЛОНАСС Galileo. Він має захист від пилу та бризок води за стандартом IP54. Телефон доступний у двох кольорах: небесно-блакитному та темно-чорному.

Короткий огляд технічних характеристик Realme Note 50

 • Дисплей: 6.74-дюймовий IPS LCD дисплей, роздільна здатність HD (1600 × 720 пікселів), частота оновлення 90 Гц, частота дискретизації дотику 180 Гц, щільність пікселів 260 PPI
 • Процесор: UNISOC T612 SoC, графічний процесор Mali G57
 • Оперативна та постійна пам’ять: 4 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4X з підтримкою динамічної пам’яті 4 ГБ, внутрішня пам’ять 64 ГБ, спеціальний слот для карт пам’яті microSD до 2 ТБ
 • Програмне забезпечення: Realme UI T Edition на базі Android 13
 • Камери: 13 Мп основна камера, монохромний сенсор та світлодіодний спалах
 • Фронтальна камера: 5-Мп селфі-камера
 • Акумулятор і зарядка: 5000 мАг, швидка зарядка 10 Вт, порт USB Type-C
 • Аудіо: Один динамік, 3,5-мм аудіороз’єм
 • Безпека: Сканер відбитків пальців на бічній панелі, розблокування обличчям
 • Габарити: 167.2 × 76.7 × 7.99 мм
 • Вага: 186 грамів
 • Зв’язок: Dual-SIM, 4G LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, дводіапазонний, Bluetooth 5.0, GPS, ГЛОНАСС і Galileo
 • Інші: IP54 – захист від пилу та бризок води
 • Варіанти кольорів: Небесно-блакитний і темно-чорний

Ціна та наявність

Realme Note 50 буде продаватися в кольорах Midnight Blue та Sky Blue. Єдиний варіант з 4 ГБ оперативної та 64 ГБ постійної пам’яті коштує 3 599 рупій ($65). Доступна ціна – це основна перевага цього смартфона. Він пропонує базові технічні характеристики, але які задовольнять вимоги менш вимогливих користувачів. Він має великий дисплей, восьмиядерний чипсет і величезну батарею для тих, кому потрібен смартфон для перегляду вебсторінок і споживання медіа.

Офіційний запуск відбудеться 23 січня, і ми можемо дізнатися більше про його доступність до цієї дати.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Детали о Realme Note 50 в преддверии его запуска на Филиппинах

Генеральный директор и основатель Realme, Скай Ли, недавно подтвердил запуск новой серии смартфонов Realme Note. Новый телефон прибудет на Филиппины 23 января, но еще до релиза Realme Philippines опубликовала в Twitter все важные детали. Представительство компании раскрыло цену и технические характеристики смартфона. Кроме Филиппин, смартфон также попадет во Вьетнам, Таиланд, Италию, Бангладеш и Мьянму. Таким образом, мы можем считать это глобальным релизом. Realme Note 50 будет смартфоном низкого класса с большим экраном и батареей для базового использования.

Технические характеристики и ключевые особенности Realme Note 50

Realme Note 50 будет оснащен 6,74-дюймовым IPS LCD экраном с вырезом в виде капли воды. Как всегда в бюджетном сегменте, рамки дисплея довольно заметны с большим подбородком внизу. Кнопка питания и клавиши регулировки громкости находятся на правой грани смартфона. Левая грань служит местом для лотка для SIM-карты/карты памяти microSD.

Unisoc T612

Под капотом Realme Note 50 оснащен чипсетом Unisoc T612. Для тех, кто не знаком с чипами Unisoc, этот процессор изготавливается по 12-нм техпроцессу. На данный момент он немного устаревший, но мы не ожидали, что бюджетный смартфон будет иметь новейшую нанометровую технологию. Unisoc T612 – это восьмиядерный чипсет с 2 ядрами ARM Cortex-A75 с тактовой частотой 1,8 ГГц и 6 ядрами ARM Cortex-A55 с тактовой частотой 1,8 ГГц. Телефон также имеет графический процессор Mali G57 MP1, который должен быть приличным для скромных игровых задач. Телефон будет иметь по крайней мере один вариант с 4 ГБ оперативной памяти LPDDR4X с поддержкой 4 ГБ виртуальной оперативной памяти. Он работает в паре с 64 ГБ внутренней памяти со слотом для карт памяти micro SD для расширения памяти до 2 ТБ.

Realme Note 50

Realme Note 50 имеет двойную тыльную камеру, состоящую из 13-Мп основного объектива в паре с монохромным объективом. Островок камеры прямоугольной формы имеет три больших черных отверстия. Однако из этих трех только два являются настоящими камерами. В третьем находится вспомогательная светодиодная вспышка. Телефон также имеет двухцветное покрытие с разной отделкой верхней и нижней частей. Для селфи и видеозвонков мы имеем простую камеру на 5 МП.

Смартфон питается от аккумулятора емкостью 5 000 мАч с поддержкой быстрой зарядки 10 Вт. Телефон имеет Dual-SIM, 4G LTE, Wi-Fi 802.11 ac, Bluetooth 5.0, GPS ГЛОНАСС Galileo. Он имеет защиту от пыли и брызг воды по стандарту IP54. Телефон доступен в двух цветах: небесно-голубом и темно-черном.

Краткий обзор технических характеристик Realme Note 50

 • Дисплей: 6.74-дюймовый IPS LCD дисплей, разрешение HD (1600 × 720 пикселей), частота обновления 90 Гц, частота дискретизации прикосновения 180 Гц, плотность пикселей 260 PPI
 • Процессор: UNISOC T612 SoC, графический процессор Mali G57
 • Оперативная и постоянная память: 4 ГБ оперативной памяти LPDDR4X с поддержкой динамической памяти 4 ГБ, внутренняя память 64 ГБ, специальный слот для карт памяти microSD до 2 ТБ
 • Программное обеспечение: Realme UI T Edition на базе Android 13
 • Камеры: 13 Мп основная камера, монохромный сенсор и светодиодная вспышка
 • Фронтальная камера: 5-Мп селфи-камера
 • Аккумулятор и зарядка: 5000 мАч, быстрая зарядка 10 Вт, порт USB Type-C
 • Аудио: Один динамик, 3,5-мм аудиоразъем
 • Безопасность: Сканер отпечатков пальцев на боковой панели, разблокировка лицом
 • Габариты: 167.2 × 76.7 × 7.99 мм
 • Вес: 186 граммов
 • Связь: Dual-SIM, 4G LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двухдиапазонная, Bluetooth 5.0, GPS, ГЛОНАСС и Galileo
 • Другие: IP54 – защита от пыли и брызг воды
 • Варианты цветов: Небесно-голубой и темно-черный

Цена и наличие

Realme Note 50 будет продаваться в цветах Midnight Blue и Sky Blue. Единственный вариант с 4 ГБ оперативной и 64 ГБ постоянной памяти стоит 3 599 рупий ($65). Доступная цена – это основное преимущество этого смартфона. Он предлагает базовые технические характеристики, но которые удовлетворят требования менее требовательных пользователей. Он имеет большой дисплей, восьмиядерный чипсет и огромную батарею для тех, кому нужен смартфон для просмотра веб-страниц и потребления медиа.

Официальный запуск состоится 23 января, и мы можем узнать больше о его доступности до этой даты.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua