Exynos 2400 в Galaxy S24 перевершує Snapdragon 8 Gen 3 в іграх

Компанія Samsung провела велику презентацію 17 січня. Це перший захід Samsung Unpacked цього року, який відкрив завісу над серією Samsung Galaxy S24. Хоча лінійка має багато оновлень у порівнянні з попередниками, є одна велика апаратна зміна. Стандартні та плюс моделі серії будуть продаватися з чипсетом Exynos 2400.

На відміну від нього, вся лінійка Galaxy S23 у всіх регіонах мала SoC Qualcomm Snapdragon. Проблема з чипсетами Exynos полягає в тому, що вони не дуже добре зарекомендували себе. Користувачі попередніх моделей з чипсетами виробництва Samsung мали багато проблем. Вони варіюються від продуктивності до перегріву. Тому потенційні покупці нових пристроїв Galaxy S24 з окремих регіонів стурбовані щодо Exynos 2400.

Що ж, схоже, що Samsung, можливо, розібралася з Exynos 2400. Нова SoC виробництва Samsung для лінійки Galaxy S24 продемонструвала хорошу продуктивність в Genshin Impact. Для тих, хто не знає, Genshin Impact – це гра, яка дуже вимоглива до апаратного забезпечення. Тому вона вважається ігровим бенчмарком для флагманських пристроїв. Пристрій також досить добре показав себе в інших мобільних іграх AAA.

Exynos 2400 пропонує ігрову продуктивність подібну Snapdragon 8 Gen 3

Стандартний Galaxy S24 і варіант Plus з процесором Exynos 2400 досить добре показали себе в інтенсивному ігровому тесті. Як ви можете бачити з відео, прикріпленого нижче, він в основному йде ніздря в ніздрю з Snapdragon 8 Gen 3 в більшості ігор. Зокрема, продуктивність чипсета гідна поваги в Genshin Impact.

Але не тільки FPS є родзинкою цього екстремального ігрового тесту. Як згадувалося раніше, минулі чипсети Exynos були сумнозвісні через троттлінг і перегрів. На щастя, ми не бачимо того ж самого для чипсетів серії Galaxy S24.

Однак є одна річ, на яку варто звернути увагу з відео ігрового тесту, прикріпленого вище. Якщо придивитися уважніше, Exynos 2400 рендерить текстури в Genshin Impact трохи низько. Але це може бути пов’язано з тим, що гра не повністю оптимізована під апаратне забезпечення. Отже, нам потрібно почекати деякий час, щоб зробити остаточний висновок.

Про новий чипсет Samsung

Пропустили нашу попередню статтю про Exynos 2400 від Samsung? Що ж, цього разу компанія зробила деякі великі зміни. Він поставляється з 1 основним ядром Cortex X4, яке працює на тактовій частоті 3,2 ГГц. Поряд з цим, SoC має два ядра Cortex A720 з тактовою частотою 2,9 ГГц і ще три ядра з тактовою частотою 2,6 ГГц.

Що стосується продуктивних ядер, то SoC має чотири ядра Cortex A520, що працюють на частоті 2 ГГц. Завдяки цьому Exynos 2400 може запропонувати 1,7-кратний стрибок продуктивності в порівнянні з попередником. Крім того, чипсет пропонує 14,7-кратне покращення обробки штучного інтелекту, що дозволяє Galaxy S24 пропонувати функції штучного інтелекту на пристрої.

Exynos 2400

Що стосується графічного процесора, то Exynos 2400 оснащений графічним процесором Xclipse 940 на базі AMD RDNA 3. Цей графічний процесор має на меті забезпечити покращену продуктивність рендерингу та трасування променів. Його конфігурація також дозволяє йому забезпечувати набагато кращі відображення, ніж у попередника.

Samsung створила Exynos 2400 за 4-нм технологічним процесом LPP. Всі ядра засновані на архітектурі ARMv9. Також SoC має підтримку оперативної пам’яті LPDDR5X і накопичувача UFS 4.0. Обидва ці компоненти роблять чипсет здатним без проблем справлятися з інтенсивними завданнями.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
3
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Exynos 2400 в Galaxy S24 превосходит Snapdragon 8 Gen 3 в играх

Компания Samsung провела большую презентацию 17 января. Это первое мероприятие Samsung Unpacked этого года, которое приоткрыло занавес над серией Samsung Galaxy S24. Хотя линейка имеет много обновлений по сравнению с предшественниками, есть одно большое аппаратное изменение. Стандартные и плюс модели серии будут продаваться с чипсетом Exynos 2400.

В отличие от него, вся линейка Galaxy S23 во всех регионах имела SoC Qualcomm Snapdragon во всех регионах. Проблема с чипсетами Exynos заключается в том, что они не очень хорошо зарекомендовали себя. Пользователи предыдущих моделей с чипсетами производства Samsung имели много проблем. Они варьируются от производительности до перегрева. Поэтому потенциальные покупатели новых устройств Galaxy S24 из отдельных регионов обеспокоены относительно Exynos 2400.

Что ж, похоже, что Samsung, возможно, разобралась с Exynos 2400. Новая SoC производства Samsung для линейки Galaxy S24 продемонстрировала хорошую производительность в Genshin Impact. Для тех, кто не знает, Genshin Impact – это игра, которая очень требовательна к аппаратному обеспечению. Поэтому она считается игровым бенчмарком для флагманских устройств. Устройство также достаточно хорошо показало себя в других мобильных играх AAA.

Exynos 2400 предлагает игровую производительность подобную Snapdragon 8 Gen 3

Стандартный Galaxy S24 и вариант Plus с процессором Exynos 2400 довольно хорошо показали себя в интенсивном игровом тесте. Как вы можете видеть из видео, прикрепленного ниже, он в основном идет ноздря в ноздрю с Snapdragon 8 Gen 3 в большинстве игр. В частности, производительность чипсета достойна уважения в Genshin Impact.

Но не только FPS является изюминкой этого экстремального игрового теста. Как упоминалось ранее, прошлые чипсеты Exynos были печально известны из-за троттлинга и перегрева. К счастью, мы не видим того же самого для чипсетов серии Galaxy S24.

Однако есть одна вещь, на которую стоит обратить внимание из видео игрового теста, прикрепленного выше. Если присмотреться внимательнее, Exynos 2400 рендерит текстуры в Genshin Impact немного низко. Но это может быть связано с тем, что игра не полностью оптимизирована под аппаратное обеспечение. Следовательно, нам нужно подождать некоторое время, чтобы сделать окончательный вывод.

О новом чипсете Samsung

Пропустили нашу предыдущую статью об Exynos 2400 от Samsung? Что ж, на этот раз компания сделала некоторые большие изменения. Он поставляется с 1 основным ядром Cortex X4, которое работает на тактовой частоте 3,2 ГГц. Наряду с этим, SoC имеет два ядра Cortex A720 с тактовой частотой 2,9 ГГц и еще три ядра с тактовой частотой 2,6 ГГц.

Что касается производительных ядер, то SoC имеет четыре ядра Cortex A520, работающих на частоте 2 ГГц. Благодаря этому Exynos 2400 может предложить 1,7-кратный скачок производительности по сравнению с предшественником. Кроме того, чипсет предлагает 14,7-кратное улучшение обработки искусственного интеллекта, что позволяет Galaxy S24 предлагать функции искусственного интеллекта на устройстве.

Exynos 2400

Что касается графического процессора, Exynos 2400 оснащен графическим процессором Xclipse 940 на базе AMD RDNA 3. Этот графический процессор призван обеспечить улучшенную производительность рендеринга и трассировки лучей. Его конфигурация также позволяет ему обеспечивать гораздо лучшее отображение, чем у предшественника.

Samsung создала Exynos 2400 по 4-нм технологическому процессу LPP. Все ядра основаны на архитектуре ARMv9. Также SoC имеет поддержку оперативной памяти LPDDR5X и накопителя UFS 4.0. Оба эти компоненты делают чипсет способным без проблем справляться с интенсивными задачами.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua