Старі телефони Galaxy отримають деякі функції камери в One UI 6.1

Вчора Samsung анонсувала серію Galaxy S24. З цим запуском компанія представила низку нових функцій. Серед них – деякі з передових функцій камери, які присутні в новому One UI 6.1.

Що ж, не тільки пристрої Galaxy S24 зможуть насолоджуватися всіма новими функціями камери в One UI 6.1. Samsung щойно оголосила, що додасть чимало з них і на старіші пристрої.

Покращений режим “Один знімок”

Однією з функцій камери One UI 6.1, яка з’явилася в серії Galaxy S24, є покращений режим “Один знімок”. Тепер він дозволяє користувачам обирати один з чотирьох різних рівнів зуму перед тим, як зробити знімок. Серед варіантів – 10-кратний, 5-кратний, 3-кратний, 1-кратний та надширококутний. Раніше в цьому режимі не було жодних варіантів масштабування.

Better Single Take Mode on One UI 6.1

Крім того, режим Single Take в One UI 6.1 може запропонувати більше результатів, включаючи розпізнавання домашніх тварин. Це означає, що в цьому режимі ви можете отримати кращі відео та зображення вашого домашнього кота чи собаки. Як згадувалося раніше, ця функція вже присутня в серії Galaxy S24. Але Samsung додасть її до лінійки S23, сімейства S22, Z Flip 4 і новіших моделей, Z Fold 4 і новіших моделей, а також до лінійки планшетів Tab S9.

Кращі знімки з довгою витримкою з одним інтерфейсом UI 6.1

У серії Samsung Galaxy S24 з’явилася нова функція довгої витримки. Вона дозволяє редагувати зображення з довгою експозицією за допомогою функції редагування в додатку Галерея. Звичайно, вона не працюватиме з усіма зображеннями, які ви маєте в галереї. Натомість, ви можете редагувати лише зображення, зняті з увімкненою функцією Motion Photo.

Long exposure mode on One UI 6.1

Ця функція дуже схожа на функцію довгої витримки в нових iPhone. Коли ви робите знімки з увімкненою функцією “Живі фото”, функціональність камери телефонів Apple пропонує версію з довгою експозицією. Звичайно, ви можете легко отримати знімок з довгою експозицією за допомогою режиму Pro. Але ця функція One UI 6.1 робить це трохи простіше.

Функція доступна в серії Galaxy S24. Вона також буде доступна на телефонах, згаданих раніше, для режиму “Один знімок”.

Знімки з фоторамок руху та розфарбування чорно-білих зображень

На пристроях Galaxy S24 ви можете вибрати потрібний кадр зі знімків Motion Photo. Потім телефони використовують функцію масштабування зі штучним інтелектом, щоб перетворити цей кадр на знімок з роздільною здатністю 12 Мп. Samsung офіційно не повідомила, які старі моделі отримають цю функцію. Це означає, що її отримають усі пристрої з інтерфейсом One UI 6.1.

Colorizing black and white on One UI 6.1

Крім того, One UI 6.1 також має корисну функцію колоризації. Вона аналізує чорно-білі зображення і дозволяє додавати до них передбачувані кольори. Samsung не уточнила, які саме старі пристрої отримають цю функцію.

Редагування відео та підтримка HDR-відео

З One UI 6.1 Samsung тепер дозволяє користувачам починати редагування відео на пристроях Samsung із запущеним додатком для редагування Studio, а завершувати його на іншому пристрої. Наприклад, ви можете завершити редагування на ПК або планшеті. Однак Samsung не уточнила, які старі пристрої отримають цю функцію.

Нарешті, Samsung тепер дозволяє користувачам переглядати HDR-відео в соціальних мережах. Очікується, що ця функція з’явиться на Galaxy Z Flip 5, Z Fold 5 та лінійці S23.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua