Стали відомі подробиці про захисне скло Corning Gorilla Armor для Galaxy S24 Ultra

Вчора компанія Samsung провела велику презентацію, на якій представила абсолютно нові телефони серії Galaxy S24. Як гідні наступники, ці нові пристрої пропонують велику кількість оновлень. Серед них – Corning Gorilla Armor, яка присутня в Samsung Galaxy S24 Ultra.

Одразу після запуску серії Galaxy S24 компанія Corning поділилася подробицями про Gorilla Armor. По суті, це наступник скла Gorilla Glass Victus 2, яке використовується в S23 Ultra. Компанія заявляє, що нове захисне скло має на меті забезпечити максимальний захист від щоденного використання та зберегти телефон у первозданному вигляді. Але це не єдине, на що воно здатне.

Захисне скло Corning Gorilla Armor на Galaxy S24 Ultra встановлює новий стандарт для захисних стекол

Corning Gorilla Armor не схоже на звичайне захисне скло, яке можна знайти в телефонах. Як заявляє компанія, воно розроблене, щоб забезпечити безпрецедентну міцність. А в Galaxy S24 Ultra захисне скло гарантує, що користувачі отримають найприємніші враження від перегляду.

Reflection reduction

Цікаво, як захисне скло може покращити враження від перегляду? Gorilla Armor здатне зменшити відблиски на 75%. Це означає, що дисплей Galaxy S24 Ultra буде більш читабельним за різних умов освітлення. Вам навіть не потрібно буде турбуватися про мікроподряпини, які телефони отримують від кишень.

Galaxy S24 Ultra with Gorilla Armor

Corning Gorilla Armor продемонструвало виняткові результати в новому лабораторному тесті під назвою “Scratch Bot” Цей тест відтворює сценарії, в яких екрани телефонів можуть отримати мікроподряпини при регулярному використанні. Завдяки цьому телефон повинен залишатися в першокласному стані навіть після тривалого використання.

На додаток, нове захисне скло Corning Gorilla Armor в середньому на 25% складається з перероблених матеріалів. Це робить новий захист дисплея більш екологічним. Отже, в цілому, Corning зробила помітний стрибок у порівнянні з Gorilla Glass Victus 2. А якщо ви хочете дізнатися більше про Galaxy S24 Ultra, перегляньте наш детальний огляд за цим посиланням.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Стали известны подробности о защитном стекле Corning Gorilla Armor для Galaxy S24 Ultra

Вчера компания Samsung провела большую презентацию, на которой представила совершенно новые телефоны серии Galaxy S24. Как достойные преемники, эти новые устройства предлагают большое количество обновлений. Среди них – Corning Gorilla Armor, которая присутствует в Samsung Galaxy S24 Ultra.

Сразу после запуска серии Galaxy S24 компания Corning поделилась подробностями о Gorilla Armor. По сути, это преемник стекла Gorilla Glass Victus 2, которое используется в S23 Ultra. Компания заявляет, что новое защитное стекло имеет целью обеспечить максимальную защиту от ежедневного использования и сохранить телефон в первозданном виде. Но это не единственное, на что оно способно.

Защитное стекло Corning Gorilla Armor на Galaxy S24 Ultra устанавливает новый стандарт для защитных стекол

Corning Gorilla Armor не похоже на обычное защитное стекло, которое можно найти в телефонах. Как заявляет компания, оно разработано, чтобы обеспечить беспрецедентную прочность. А в Galaxy S24 Ultra защитное стекло гарантирует, что пользователи получат самые приятные впечатления от просмотра.

Reflection reduction

Интересно, как защитное стекло может улучшить впечатления от просмотра? Gorilla Armor способно уменьшить блики на 75%. Это означает, что дисплей Galaxy S24 Ultra будет более читабельным при различных условиях освещения. Вам даже не нужно будет беспокоиться о микроцарапинах, которые телефоны получают от карманов.

Galaxy S24 Ultra with Gorilla Armor

Corning Gorilla Armor продемонстрировало исключительные результаты в новом лабораторном тесте под названием “Scratch Bot” Этот тест воспроизводит сценарии, в которых экраны телефонов могут получить микроцарапины при регулярном использовании. Благодаря этому телефон должен оставаться в первоклассном состоянии даже после длительного использования.

В дополнение, новое защитное стекло Corning Gorilla Armor в среднем на 25% состоит из переработанных материалов. Это делает новую защиту дисплея более экологичной. Итак, в целом, Corning сделала заметный скачок по сравнению с Gorilla Glass Victus 2. А если вы хотите узнать больше о Galaxy S24 Ultra, просмотрите наш подробный обзор по этой ссылке.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua