Стали відомі ключові характеристики та дизайн Oppo Reno 11F 5G

Нещодавно Oppo представила на світових ринках смартфони Oppo Reno 11 та Reno 11 Pro. Тепер компанія готується представити новий 5G-варіант Oppo Reno 11F. Майбутня модель просочилася у детальному витоку з ключовими характеристиками та дизайном. Oppo Reno 11F – це преміальний смартфон середнього класу, який має звання “Чемпіона з портретної зйомки”, що підтверджує його фокус на камері.

Розкрито ключові технічні характеристики та дизайн Oppo Reno 11F 5G

Oppo Reno 11F буде оснащений плоским 6,7-дюймовим AMOLED-екраном з роздільною здатністю Full HD і частотою оновлення 120 Гц. Пристрій має підекранний сканер відбитків пальців. У верхній частині дисплея є перфораційний отвір, в якому розміщена фронтальна камера на 32 Мп.

Перемістившись на задню панель, пристрій має 64-мегапіксельну основну камеру з сенсором OV64B. Також є надширококутна камера на 8 Мп (IMX355) і макрокамера на 2 Мп. Цікаво, що немає модуля вимірювання глибини, тому ми припускаємо, що портретний ефект “Боке” досягається за допомогою програмного забезпечення. Говорячи про програмне забезпечення, пристрій має акумулятор місткістю 5000 мАг з функцією швидкої зарядки SuperVOOC потужністю 67 Вт прямо з коробки. Витік інформації також підтверджує, що телефон має клас захисту IP65, що означає, що він може протистояти пилу та бризкам води.

Oppo Reno 11F 5G

Під капотом Oppo Pad Reno 11F знаходиться SoC MediaTek Dimensity 7050. Чипсет має 2 ядра ARM Cortex-A78 з тактовою частотою 2,6 ГГц. Також є 6 ядер ARM Cortex-A55 з тактовою частотою 2 ГГц.

З точки зору дизайну, Oppo Pad Reno 11F має прямокутний острівець камери, який містить два великих кола для основного та допоміжного датчиків. Також є велике світлодіодне коло. Пристрій буде продаватися в зеленому, рожевому та синьому кольорах. Його запуск запланований на 24 лютого в Малайзії.

Ми очікуємо, що Oppo розкриє більше деталей про смартфон протягом найближчих тижнів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Стали известны ключевые характеристики и дизайн Oppo Reno 11F 5G

Недавно Oppo представила на мировых рынках смартфоны Oppo Reno 11 и Reno 11 Pro. Теперь компания готовится представить новый 5G-вариант Oppo Reno 11F. Будущая модель просочилась в детальной утечке с ключевыми характеристиками и дизайном. Oppo Reno 11F – это премиальный смартфон среднего класса, который имеет звание “Чемпиона по портретной съемке”, что подтверждает его фокус на камере.

Раскрыты ключевые технические характеристики и дизайн Oppo Reno 11F 5G

Oppo Reno 11F будет оснащен плоским 6,7-дюймовым AMOLED-экраном с разрешением Full HD и частотой обновления 120 Гц. Устройство имеет подэкранный сканер отпечатков пальцев. В верхней части дисплея есть перфорационное отверстие, в котором размещена фронтальная камера на 32 Мп.

Переместившись на заднюю панель, устройство имеет 64-мегапиксельную основную камеру с сенсором OV64B. Также есть сверхширокоугольная камера на 8 Мп (IMX355) и макрокамера на 2 Мп. Интересно, что нет модуля измерения глубины, поэтому мы предполагаем, что портретный эффект “Боке” достигается с помощью программного обеспечения. Говоря о программном обеспечении, устройство имеет аккумулятор емкостью 5000 мАч с функцией быстрой зарядки SuperVOOC мощностью 67 Вт прямо из коробки. Утечка информации также подтверждает, что телефон имеет класс защиты IP65, что означает, что он может противостоять пыли и брызгам воды.

Oppo Reno 11F 5G

Под капотом Oppo Pad Reno 11F находится SoC MediaTek Dimensity 7050. Чипсет имеет 2 ядра ARM Cortex-A78 с тактовой частотой 2,6 ГГц. Также есть 6 ядер ARM Cortex-A55 с тактовой частотой 2 ГГц.

С точки зрения дизайна, Oppo Pad Reno 11F имеет прямоугольный островок камеры, который содержит два больших круга для основного и вспомогательного датчиков. Также есть большой светодиодный круг. Устройство будет продаваться в зеленом, розовом и синем цветах. Его запуск запланирован на 24 февраля в Малайзии.

Мы ожидаем, что Oppo раскроет больше деталей о смартфоне в течение ближайших недель.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua