Realme Note 50 вийде на ринок Філіппін

Вчора Скай Лі, засновник і генеральний директор Realme, поділився тизером майбутнього випуску нової серії Note у X/ Twitter. Крім того, генеральний директор компанії в європейському регіоні Френсіс Вонг (Francis Wong) опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі плани на 2024 рік. Одним з важливих пунктів є впровадження нової лінійки продуктів, яка відрізняється від теперішніх серій GT, Number та C. Вонг стверджує, що метою цього кроку є “більш відверте протистояння конкуренції” Отже, сьогодні офіційні представники компанії у філіппінському регіоні розкрили деталі нового модельного ряду. Майбутнє поповнення продуктової лінійки стане першим глобальним релізом бренду на 2024 рік, що стартує на Філіппінах. Що ще важливіше, вони також оголосили дату запуску майбутнього Note 50.

Ось офіційне оголошення; перегляньте тизерне відео нижче:

Згідно з офіційним оголошенням, Realme Note 50 стартує на Філіппінах 23 січня 2024 року. Це буде перший глобальний реліз компанії у 2024 році. Крім того, Note 50 буде доступний у синьому та чорному кольорах. Після запуску на Філіппінах ми очікуємо, що пристрій вийде на інші світові ринки.

Технічні характеристики Realme Note 50

Характерний зовнішній вигляд Realme Note 50 наштовхує на думку, що це може бути перейменований варіант наявного телефону. Зрештою, характеристики пристрою, які просочилися в мережу, вказують на те, що він може бути оновленою версією Realme C51. Очікувані характеристики Note 50 включають 6,74-дюймовий IPS-дисплей з яскравістю до 560 ніт, частотою оновлення 90 Гц і роздільною здатністю HD. Він матиме бічний датчик відбитків пальців і працюватиме під управлінням Android 13, який базується на інтерфейсі Realme UI 4.0.

Смартфон матиме акумулятор місткістю 5000 мАг з підтримкою швидкої зарядки 10 Вт, процесор Unisoc T612 та 4 ГБ оперативної пам’яті. Він може мати до 128 ГБ пам’яті. Він може мати 50-мегапіксельну подвійну камеру на задній панелі та 5-мегапіксельну камеру на передній панелі. Згідно з відповідними повідомленнями, Realme, за чутками, анонсує Note 1 в Індонезії 24 січня.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Realme Note 50 выйдет на рынок Филиппин

Вчера Скай Ли, основатель и генеральный директор Realme, поделился тизером предстоящего выпуска новой серии Note в X/Twitter. Кроме того, генеральный директор компании в европейском регионе Фрэнсис Вонг (Francis Wong) опубликовал на своей странице в социальной сети планы на 2024 год. Одним из важных пунктов является внедрение новой линейки продуктов, которая отличается от нынешних серий GT, Number и C. Вонг утверждает, что целью этого шага является “более откровенное противостояние конкуренции” Итак, сегодня официальные представители компании в филиппинском регионе раскрыли детали нового модельного ряда. Предстоящее пополнение продуктовой линейки станет первым глобальным релизом бренда на 2024 год, стартующим на Филиппинах. Что еще важнее, они также объявили дату запуска будущего Note 50.

Вот официальное объявление; просмотрите тизерное видео ниже:

Согласно официальному объявлению, Realme Note 50 стартует на Филиппинах 23 января 2024 года. Это будет первый глобальный релиз компании в 2024 году. Кроме того, Note 50 будет доступен в синем и черном цветах. После запуска на Филиппинах мы ожидаем, что устройство выйдет на другие мировые рынки.

Технические характеристики Realme Note 50

Характерный внешний вид Realme Note 50 наталкивает на мысль, что это может быть переименованный вариант существующего телефона. В конце концов, характеристики устройства, которые просочились в сеть, указывают на то, что он может быть обновленной версией Realme C51. Ожидаемые характеристики Note 50 включают 6,74-дюймовый IPS-дисплей с яркостью до 560 нит, частотой обновления 90 Гц и разрешением HD. Он будет иметь боковой датчик отпечатков пальцев и будет работать под управлением Android 13, который базируется на интерфейсе Realme UI 4.0.

Смартфон будет иметь аккумулятор емкостью 5000 мАч с поддержкой быстрой зарядки 10 Вт, процессор Unisoc T612 и 4 ГБ оперативной памяти. Он может иметь до 128 ГБ памяти. Он может иметь 50-мегапиксельную двойную камеру на задней панели и 5-мегапиксельную камеру на передней панели. Согласно соответствующим сообщениям, Realme, по слухам, анонсирует Note 1 в Индонезии 24 января.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua