Випущено Motorola Moto G Play (2024) з SoC Snapdragon 680

Motorola випустила останнього представника доступної серії Moto G – Moto G Play (2024). Цей пристрій є 2024 версією Moto G Play, бюджетного смартфона, який отримав значні покращення у порівнянні зі своїм попередником. Одне з найбільш значних оновлень – включення процесора Qualcomm Snapdragon 680 SoC, який обіцяє покращену продуктивність та ефективність. У порівнянні з попереднім поколінням, нова машина зазнала низки поліпшень і модернізацій. Давайте тепер розглянемо деталі цього нового мобільного телефону від китайського виробника мобільних телефонів.

Motorola Moto G Play (2024)

Дисплей та зовнішній вигляд

З точки зору зовнішнього вигляду, Moto G Play (2024) продовжує використовувати 6,5-дюймовий дисплей з частотою оновлення 90 Гц і трохи ширшими рамками. Задня частина фюзеляжу має матову текстуру і доступна в сапфіровому кольорі, а екран також має водонепроникне покриття. Пристрій оснащений трьома кнопками на правій стороні (живлення та регулювання гучності вгору і вниз), а на лівій стороні знаходиться лоток для SIM-карти. Краї цього пристрою закруглені, що надає йому витонченого вигляду. На передній панелі є один отвір, який вказує на те, що цей пристрій використовує одну селфі-камеру. На задній панелі ми бачимо логотип Motorola в центрі, як зазвичай, а модуль камери знаходиться вгорі зліва. Як і весь дизайн телефону, модуль камери також має закруглені краї.

Камера

Що стосується камер, то найбільшою особливістю є те, що основна камера була оновлена до 50-мегапіксельного сенсора (f/1.8, 0.64μm). Вона здатна знімати відео з роздільною здатністю 1080p або 720p зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Це значне покращення порівняно з 16 Мп у попередньому поколінні. Завдяки технології розбиття пікселів можна отримувати чіткіші зображення з меншою роздільною здатністю. Крім того, телефон також додає функції HDR та автофокусування з фазовою детекцією для подальшого покращення ефекту знімання.

Основна камера також підтримує 8-кратний цифровий зум, чотирипіксельну технологію, HDR та автофокус з фазовою детекцією. Вона також підтримує різноманітні режими знімання, включаючи нічне бачення, портрет, живі фільтри, панораму, професійний режим (з довгою витримкою), фото з подвійним захопленням, серійне знімання та інші. Фронтальну камеру також було покращено до 8 Мп, вона підтримує інтеграцію з Google Lens та розпізнавання посмішки за допомогою штучного інтелекту.

Motorola Moto G Play (2024)

Звук

Що стосується якості звуку, то Moto G Play (2024) оснащений стереодинаміками Dolby Atmos, які забезпечують високу якість звуку. На цьому пристрої Dolby Atmos можна використовувати для забезпечення преміального досвіду прослуховування через динаміки телефону.Він забезпечить об’ємний звук і дозволить користувачам вибирати різні звукові профілі, такі як музика, фільми, ігри або подкасти, відповідно до їхніх уподобань

Продуктивність

З точки зору продуктивності, Moto G Play (2024) оснащений процесором Snapdragon 680 4G. Пам’ять телефону збільшена до 4 ГБ. 4 ГБ оперативної пам’яті можуть обмежити здатність телефону працювати з декількома додатками одночасно, але цього має бути достатньо для базового використання. Однак функція віртуальної пам’яті дозволяє користувачам розширити обсяг оперативної пам’яті на 2 ГБ. Таким чином, користувачі можуть отримати загалом 6 ГБ оперативної пам’яті на цьому пристрої. Внутрішня пам’ять об’ємом 64 ГБ є оновленням у порівнянні з 32 ГБ пам’яті, що використовувалася в попередньому поколінні. З точки зору загальної продуктивності, телефон призначений для економних споживачів, які надають перевагу тривалості роботи від акумулятора та основним функціям, а не потужності та швидкості.

З точки зору програмного забезпечення, цей пристрій поставляється з системою Android 13 “з коробки”. Однак компанія, ймовірно, випустить оновлення для цього пристрою, щоб перевести його на Android 14 в майбутньому.

Акумулятор

Що стосується часу автономної роботи, Moto G Play (2024) оснащений акумулятором місткістю 5000 мАг. Враховуючи, що це місткість акумулятора багатьох мобільних телефонів середнього класу, цікаво бачити її в пристрої початкового рівня. Офіційний представник стверджує, що його можна використовувати протягом 46 годин на одному заряді. Хоча це не так добре, як 72 години в попередньому поколінні, це все ще дуже добре. Крім того, швидкість зарядки також була збільшена з 10 Вт до 15 Вт, але 10-ватний зарядний пристрій все ще входить в комплект поставки.

Зв’язок

Motorola Moto G Play (2024) підтримує підключення до мереж 4G LTE, але не до мереж 5G. Без сумніву, відсутність 5G є недоліком для цього пристрою. Однак це мобільний телефон початкового рівня, тому ми не очікуємо, що він матиме всі необхідні функції. Він також підтримує Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2,4 ГГц і 5 ГГц. Телефон може автоматично підключатися до найближчих мереж Wi-Fi, до яких ви підключалися раніше, а також ви можете шукати доступні мережі і підключатися до них, вводячи пароль або скануючи QR-код. Телефон також підтримує Bluetooth 5.0 для підключення аксесуарів.

Ціна та доступність

Стартова ціна Motorola Moto G Play (2024) становить $149,99. Це дуже пристойна ціна за телефон з усіма цими функціями. Щодо доступності, то компанія заявила, що цей пристрій буде доступний у США з 8 лютого.

Заключні слова

Moto G Play (2024) – це бюджетний смартфон, який може похвалитися кількома значними оновленнями. Він використовує 6,5-дюймовий дисплей з частотою оновлення 90 Гц, основну камеру на 50 Мп, стереодинаміки Dolby Atmos і SoC Qualcomm Snapdragon 680. Він також має 4 ГБ оперативної пам’яті, 64 ГБ вбудованої пам’яті та акумулятор місткістю 5000 мАг. Цей пристрій призначений для економних споживачів, які надають перевагу тривалості роботи від акумулятора та основним функціям, а не сирій потужності та швидкості. Попри відсутність підтримки мереж 5G, Moto G Play (2024) пропонує значні покращення у порівнянні зі своїм попередником. Це робить його привабливим варіантом на ринку бюджетних смартфонів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Выпущен Motorola Moto G Play (2024) с SoC Snapdragon 680

Motorola выпустила последнего представителя доступной серии Moto G – Moto G Play (2024). Это устройство является 2024 версией Moto G Play, бюджетного смартфона, который получил значительные улучшения по сравнению со своим предшественником. Одно из самых значительных обновлений – включение процессора Qualcomm Snapdragon 680 SoC, который обещает улучшенную производительность и эффективность. По сравнению с предыдущим поколением, новая машина претерпела ряд улучшений и модернизаций. Давайте теперь рассмотрим детали этого нового мобильного телефона от китайского производителя мобильных телефонов.

Motorola Moto G Play (2024)

Дисплей и внешний вид

С точки зрения внешнего вида, Moto G Play (2024) продолжает использовать 6,5-дюймовый дисплей с частотой обновления 90 Гц и немного более широкими рамками. Задняя часть фюзеляжа имеет матовую текстуру и доступна в сапфировом цвете, а экран также имеет водонепроницаемое покрытие. Устройство оснащено тремя кнопками на правой стороне (питание и регулировка громкости вверх и вниз), а на левой стороне находится лоток для SIM-карты. Края этого устройства закруглены, что придает ему изящный вид. На передней панели есть одно отверстие, которое указывает на то, что это устройство использует одну селфи-камеру. На задней панели мы видим логотип Motorola в центре, как обычно, а модуль камеры находится вверху слева. Как и весь дизайн телефона, модуль камеры также имеет закругленные края.

Камера

Что касается камер, то самой большой особенностью является то, что основная камера была обновлена до 50-мегапиксельного сенсора (f/1.8, 0.64μm). Она способна снимать видео в разрешении 1080p или 720p со скоростью 30 кадров в секунду. Это значительное улучшение по сравнению с 16 Мп в предыдущем поколении. Благодаря технологии разбиения пикселей можно получать более четкие изображения с меньшим разрешением. Кроме того, телефон также добавляет функции HDR и автофокусировки с фазовой детекцией для дальнейшего улучшения эффекта съемки.

Основная камера также поддерживает 8-кратный цифровой зум, четырехпиксельную технологию, HDR и автофокус с фазовой детекцией. Он также поддерживает различные режимы съемки, включая ночное видение, портрет, живые фильтры, панораму, профессиональный режим (с длинной выдержкой), фото с двойным захватом, серийную съемку и другие. Фронтальная камера также была улучшена до 8 Мп, она поддерживает интеграцию с Google Lens и распознавание улыбки с помощью искусственного интеллекта.

Motorola Moto G Play (2024)

Звук

Что касается качества звука, то Moto G Play (2024) оснащен стереодинамиками Dolby Atmos, которые обеспечивают высокое качество звука. На этом устройстве Dolby Atmos можно использовать для обеспечения премиального опыта прослушивания через динамики телефона.Он обеспечит объемный звук и позволит пользователям выбирать различные звуковые профили, такие как музыка, фильмы, игры или подкасты, в соответствии с их предпочтениями

Производительность

С точки зрения производительности, Moto G Play (2024) оснащен процессором Snapdragon 680 4G. Память телефона увеличена до 4 ГБ. 4 ГБ оперативной памяти могут ограничить способность телефона работать с несколькими приложениями одновременно, но этого должно быть достаточно для базового использования. Однако функция виртуальной памяти позволяет пользователям расширить объем оперативной памяти на 2 ГБ. Таким образом, пользователи могут получить в общей сложности 6 ГБ оперативной памяти на этом устройстве. Внутренняя память объемом 64 ГБ является обновлением по сравнению с 32 ГБ памяти, использовавшейся в предыдущем поколении. С точки зрения общей производительности, телефон предназначен для экономных потребителей, которые предпочитают продолжительность работы от аккумулятора и основные функции, а не мощность и скорость.

С точки зрения программного обеспечения, это устройство поставляется с системой Android 13 “из коробки”. Однако компания, вероятно, выпустит обновление для этого устройства, чтобы перевести его на Android 14 в будущем.

Аккумулятор

Что касается времени автономной работы, Moto G Play (2024) оснащен аккумулятором емкостью 5000 мАч. Учитывая, что это емкость аккумулятора многих мобильных телефонов среднего класса, интересно видеть ее в устройстве начального уровня. Официальный представитель утверждает, что его можно использовать в течение 46 часов на одном заряде. Хотя это не так хорошо, как 72 часа в предыдущем поколении, это все еще очень хорошо. Кроме того, скорость зарядки также была увеличена с 10 Вт до 15 Вт, но 10-ваттное зарядное устройство все еще входит в комплект поставки.

Связь

Motorola Moto G Play (2024) поддерживает подключение к сетям 4G LTE, но не к сетям 5G. Без сомнения, отсутствие 5G является недостатком для этого устройства. Однако это мобильный телефон начального уровня, поэтому мы не ожидаем, что он будет иметь все необходимые функции. Он также поддерживает Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2,4 ГГц и 5 ГГц. Телефон может автоматически подключаться к ближайшим сетям Wi-Fi, к которым вы подключались ранее, а также вы можете искать доступные сети и подключаться к ним, вводя пароль или сканируя QR-код. Телефон также поддерживает Bluetooth 5.0 для подключения аксессуаров.

Цена и доступность

Стартовая цена Motorola Moto G Play (2024) составляет $149,99. Это очень приличная цена за телефон со всеми этими функциями. Что касается доступности, то компания заявила, что это устройство будет доступно в США с 8 февраля.

Заключительные слова

Moto G Play (2024) – это бюджетный смартфон, который может похвастаться несколькими значительными обновлениями. Он использует 6,5-дюймовый дисплей с частотой обновления 90 Гц, основную камеру на 50 Мп, стереодинамики Dolby Atmos и SoC Qualcomm Snapdragon 680. Он также имеет 4 ГБ оперативной памяти, 64 ГБ встроенной памяти и аккумулятор емкостью 5000 мАч. Это устройство предназначено для экономных потребителей, которые предпочитают продолжительность работы от аккумулятора и основные функции, а не сырую мощность и скорость. Несмотря на отсутствие поддержки сетей 5G, Moto G Play (2024) предлагает значительные улучшения по сравнению со своим предшественником. Это делает его привлекательным вариантом на рынке бюджетных смартфонов.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua