OPPO представляє OPPO Pad Neo: Новий планшет із металевим корпусом, неперевершеним комфортом та широкими можливостями

OPPO Pad Neo

Компанія OPPO AED Україна вивела на ринок новий планшет OPPO Pad Neo, який працює на операційній системі Android 13 та використовує оболонку ColorOS 13.2. Завдяки передовому 11,4-дюймовому дисплею ReadFit з роздільною здатністю 2.4K та співвідношенням сторін 7:5, чотирьом динамікам із технологією Dolby Atmos®, тривалому часу автономної роботи та ряду інтелектуальних функцій для зручного підключення до різних пристроїв, OPPO Pad Neo відкриває нові перспективи для розваг з винятковим комфортом, яким можуть користувачі насолоджуватися цілий день.

Основною особливістю нового OPPO Pad Neo є 11,4-дюймовий дисплей з частотою оновлення 90 Гц та співвідношенням сторін 7:5, що забезпечує зручний огляд та більш універсальне співвідношення сторін. Порівняно з традиційними дисплеями планшетів зі співвідношенням сторін 5:3 при аналогічній діагоналі екрана, OPPO Pad Neo пропонує майже 7% більшу площу екрана. Внаслідок пропорцій, схожих на формат звичайної книги, співвідношення сторін екрана 7:5 також забезпечує більш комфортний візуальний досвід у будь-якому режимі – горизонтальному, вертикальному або поділеним на дві частини.

Підтримуючи частоту оновлення екрана на рівні 90 Гц, OPPO Pad Neo усуває ривки та затримки графіки, навіть в іграх з високими вимогами. Незалежно від того, чи йдеться про гру, перегляд фільмів чи прокручування, планшет підлаштовується під контент, надаючи разючу реалістичність кожному русі.

OPPO Pad Neo

Дисплей також випереджає деякі флагманські планшети завдяки високій роздільній здатності, частоті оновлення та точності передачі кольору. З роздільною здатністю 2408 x 1720 пікселів, щільністю 260PPI, колірним охопленням NTSC на рівні 96% і піковою яскравістю 400 ніт, OPPO виходить на новий рівень чіткості та яскравості в середньому ціновому сегменті з Pad Neo. За допомогою технології зниження рівня синього світла та режиму інтелектуального регулювання колірної температури, планшет сприяє зниженню втоми очей та мінімізації впливу синього світла на сон. Окрім того, екран Pad Neo отримав сертифікати відповідності стандартам Circadian Friendly та Full Care Display 2.0 від TÜV Rheinland, підтверджуючи його дбайливий вплив на очі, що виходить за межі галузевих стандартів.

Безперебійне з’єднання з різними пристроями

Планшет OPPO Pad Neo легко інтегрується з іншими пристроями для безперешкодної роботи та розваг. Коли Pad Neo розташований поруч із сумісним телефоном, обидва пристрої автоматично з’єднуються, розблоковуючи набір функцій, які можна використовувати з разючою синхронізацією як на планшеті, так і на телефоні.

OPPO Pad Neo

Функція Дублювання екрана дозволяє легко відображати екран телефона на планшеті, розкриваючи повний потенціал додатків та можливостей, які раніше були обмежені меншим екраном. Синхронізація вмісту дозволяє синхронізувати буфер обміну та медіафайли, а відео, фотографії та записи екрана з телефона автоматично з’являються на планшеті.

Крім того, OPPO Pad Neo оснащений вбудованим GPS-модулем для навігації, дозволяючи використовувати його як навігатора після завантаження карт потрібного регіону. Планшет не перегрівається при використанні GPS і має достатньо потужності для паралельних дій, таких як прослуховування музики.

Потужна продуктивність для захопливих розваг

OPPO Pad Neo обладнаний комбінацією швидкої зарядки SUPERVOOC 33 Вт і великого акумулятора на 8 000 мАг, забезпечуючи швидке заряджання та тривалу роботу впродовж усього дня. Планшет може працювати в режимі очікування до 514 годин.

З великим обсягом пам’яті на 128 ГБ, OPPO Pad Neo дозволяє зберігати всі необхідні файли та мультимедіа. Можливість розширення обсягу сховища до 1 ТБ за допомогою карт microSD і функція розширення оперативної пам’яті до 16 ГБ за допомогою технології OPPO RAM Expansion роблять планшет універсальним варіантом на ринку планшетів.

OPPO Pad Neo

Dolby звук та продуманий дизайн

Dolby Atmos® та чотири динаміки підіймають аудіосприйняття на новий рівень, забезпечуючи багатовимірний звук з неймовірною чіткістю та деталізацією.

OPPO Pad Neo оснащений процесором MediaTek Helio G99, подвійною 8-мегапіксельною фронтальною та основною камерами, звуковим середовищем Omnibearing і можливостями розширення пам’яті, що роблять його високопродуктивним планшетом в середньому ціновому сегменті.

Преміальний цілометалевий корпус зі стильною задньою панеллю космічного сірого кольору та центральною камерою створює елегантний зовнішній вигляд та зручний захопливий дизайн для користувачів.

Доступність на ринку

Починаючи з 15 січня, в Україні планшет OPPO Pad Neo з Wi-Fi (6 ГБ + 128 ГБ) доступний за ціною 12999 грн, а модель з 4G LTE (8 ГБ + 128 ГБ) можна придбати за 14999 грн. Протягом акційного періоду при покупці планшета надається фірмовий чохол OPPO в подарунок, який не тільки виділяє елегантний дизайн нового пристрою, але і забезпечує додатковий захист від подряпин і падінь.

OPPO Pad Neo

Шукайте новинку на вебсайтах та в магазинах партнерів.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

OPPO представляет OPPO Pad Neo: Новый планшет с металлическим корпусом, непревзойденным комфортом и широкими возможностями

Компания OPPO AED Украина вывела на рынок новый планшет OPPO Pad Neo, который работает на операционной системе Android 13 и использует оболочку ColorOS 13.2. Благодаря передовому 11,4-дюймовому дисплею ReadFit с разрешением 2.4K и соотношением сторон 7:5, четырем динамикам с технологией Dolby Atmos®, длительному времени автономной работы и ряду интеллектуальных функций для удобного подключения к различным устройствам, OPPO Pad Neo открывает новые перспективы для развлечений с исключительным комфортом, которым могут пользователи наслаждаться целый день.

Основной особенностью нового OPPO Pad Neo является 11,4-дюймовый дисплей с частотой обновления 90 Гц и соотношением сторон 7:5, что обеспечивает удобный обзор и более универсальное соотношение сторон. По сравнению с традиционными дисплеями планшетов с соотношением сторон 5:3 при аналогичной диагонали экрана, OPPO Pad Neo предлагает почти 7% большую площадь экрана. Вследствие пропорций, похожих на формат обычной книги, соотношение сторон экрана 7:5 также обеспечивает более комфортный визуальный опыт в любом режиме – горизонтальном, вертикальном или разделенным на две части.

Поддерживая частоту обновления экрана на уровне 90 Гц, OPPO Pad Neo устраняет рывки и задержки графики, даже в играх с высокими требованиями. Независимо от того, идет ли речь об игре, просмотре фильмов или прокрутке, планшет подстраивается под контент, придавая поразительную реалистичность каждому движению.

OPPO Pad Neo

Дисплей также опережает некоторые флагманские планшеты благодаря высокому разрешению, частоте обновления и точности цветопередачи. С разрешением 2408 x 1720 пикселей, плотностью 260PPI, цветовым охватом NTSC на уровне 96% и пиковой яркостью 400 нит, OPPO выходит на новый уровень четкости и яркости в среднем ценовом сегменте с Pad Neo. С помощью технологии снижения уровня синего света и режима интеллектуального регулирования цветовой температуры, планшет способствует снижению усталости глаз и минимизации влияния синего света на сон. Кроме того, экран Pad Neo получил сертификаты соответствия стандартам Circadian Friendly и Full Care Display 2.0 от TÜV Rheinland, подтверждая его бережное воздействие на глаза, что выходит за пределы отраслевых стандартов.

Бесперебойное соединение с различными устройствами

Планшет OPPO Pad Neo легко интегрируется с другими устройствами для беспрепятственной работы и развлечений. Когда Pad Neo расположен рядом с совместимым телефоном, оба устройства автоматически соединяются, разблокируя набор функций, которые можно использовать с поразительной синхронизацией как на планшете, так и на телефоне.

OPPO Pad Neo

Функция Дублирование экрана позволяет легко отображать экран телефона на планшете, раскрывая полный потенциал приложений и возможностей, которые ранее были ограничены меньшим экраном. Синхронизация содержимого позволяет синхронизировать буфер обмена и медиафайлы, а видео, фотографии и записи экрана с телефона автоматически появляются на планшете.

Кроме того, OPPO Pad Neo оснащен встроенным GPS-модулем для навигации, позволяя использовать его в качестве навигатора после загрузки карт нужного региона. Планшет не перегревается при использовании GPS и имеет достаточно мощности для параллельных действий, таких как прослушивание музыки.

Мощная производительность для увлекательных развлечений

OPPO Pad Neo оснащен комбинацией быстрой зарядки SUPERVOOC 33 Вт и большого аккумулятора на 8 000 мАч, обеспечивая быструю зарядку и длительную работу в течение всего дня. Планшет может работать в режиме ожидания до 514 часов.

С большим объемом памяти на 128 ГБ, OPPO Pad Neo позволяет хранить все необходимые файлы и мультимедиа. Возможность расширения объема хранилища до 1 ТБ с помощью карт microSD и функция расширения оперативной памяти до 16 ГБ с помощью технологии OPPO RAM Expansion делают планшет универсальным вариантом на рынке планшетов.

OPPO Pad Neo

Dolby звук и продуманный дизайн

Dolby Atmos® и четыре динамика поднимают аудиовосприятие на новый уровень, обеспечивая многомерный звук с невероятной четкостью и детализацией.

OPPO Pad Neo оснащен процессором MediaTek Helio G99, двойной 8-мегапиксельной фронтальной и основной камерами, звуковой средой Omnibearing и возможностями расширения памяти, что делает его высокопроизводительным планшетом в среднем ценовом сегменте.

Премиальный цельнометаллический корпус со стильной задней панелью космического серого цвета и центральной камерой создает элегантный внешний вид и удобный захватывающий дизайн для пользователей.

Доступность на рынке

Начиная с 15 января, в Украине планшет OPPO Pad Neo с Wi-Fi (6 ГБ + 128 ГБ) доступен по цене 12999 грн, а модель с 4G LTE (8 ГБ + 128 ГБ) можно приобрести за 14999 грн. В течение акционного периода при покупке планшета предоставляется фирменный чехол OPPO в подарок, который не только выделяет элегантный дизайн нового устройства, но и обеспечивает дополнительную защиту от царапин и падений.

OPPO Pad Neo

Ищите новинку на веб-сайтах и в магазинах партнеров.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua