Нові інструменти генеративного штучного інтелекту Google доступні для ритейлерів

Хмарний бізнес Google представив набір нових інструментів на основі генеративного штучного інтелекту (ШІ). Ці нові засоби покращать досвід онлайн-покупок та різноманітних роздрібних операцій. Серед нових продуктів – чат-бот на основі генеративного ШІ, призначений для використання на вебсайтах і в мобільних додатках ритейлерами. Ці віртуальні агенти взаємодіють зі споживачами на різних платформах (вебсайтах і мобільних додатках). Чат-бот зі штучним інтелектом надаватиме рекомендації щодо товарів на основі вподобань користувачів.

Google підкреслює швидку еволюцію генеративного штучного інтелекту

Google Generative AI

Керрі Тарп, віцепрезидент зі стратегічних галузей у Google Cloud, підкреслив стрімкий розвиток генеративного ШІ. Він заявив, що за рік він став однією з найбільш швидкозмінних можливостей у технологіях. Він додав, що генеративний ШІ зараз є важливою частиною стратегій багатьох ритейлерів.

Пропозиції Google Cloud є частиною більш широкої тенденції зростання впливу генеративного ШІ в секторі роздрібної торгівлі. У вересні Amazon представив інструмент штучного інтелекту для продавців, а під час нещодавнього сезону святкових покупок багато ритейлерів впровадили цю технологію для покращення різних аспектів своєї діяльності.

Ще одна функція, яку нещодавно анонсував Google, – це велика мовна модель, яка має на меті покращити якість пошуку товарів. Наразі вона доступна лише для деяких магазинів, але очікується, що пізніше цього року вона стане більш доступною для широкого загалу.

Інші інструменти генеративного ШІ від Google

Google Generative AI

На додаток до цих удосконалень для онлайн-покупок, продукти Google зі штучним інтелектом включають інструменти для поліпшення систем обслуговування клієнтів і оптимізації процесів каталогізації товарів для роздрібних продавців. Вплив штучного інтелекту не обмежується лише онлайн-шопінгом. У найближчому майбутньому традиційні магазини також отримають нові можливості завдяки Google Distributed Cloud Edge, чинному програмно-апаратному продукту.

Це оголошення передує щорічному з’їзду Національної федерації роздрібної торгівлі в Нью-Йорку. Воно відображає постійну інтеграцію передових технологій штучного інтелекту в індустрію роздрібної торгівлі.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua