iQOO Neo 9 Pro прибуває до Індії: Ось що вам потрібно знати

Минулого місяця в Індії відбувся дебют iQOO 12 5G, який оснащений процесором Snapdragon 8 Gen 3. Незабаром після його запуску компанія натякнула на вихід Neo 9 Pro в Індії. Сьогодні офіційні особи підтвердили, що пристрій буде представлений 22 лютого. Смартфони iQOO Neo 9 і Neo 9 Pro, оснащені чипсетами Snapdragon 8 Gen 2 і Dimensity 9300 відповідно, були представлені в Китаї в грудні. Згодом з’явилася інформація, що Neo 9 Pro в індійському регіоні буде ребрендингом Neo 9, який вперше з’явився в Китаї. Ось попередній огляд того, що слід очікувати від продукту.

iQOO Neo 9 Pro Launch Date
Оголошення про дату запуску

Технічні характеристики iQOO Neo 9 Pro

Очікувані характеристики iQOO Neo 9 Pro включають 6,78-дюймовий LTPO OLED-дисплей з частотою оновлення 144 Гц і роздільною здатністю 1,5K. Під капотом флагманського телефону встановлено процесор Snapdragon 8 Gen 2. Переходячи до відділу камер, Neo 9 Pro може мати 16-мегапіксельну селфі-камеру на передній панелі. Задня панель телефону може бути оснащена 50-мегапіксельною основною камерою Sony IMX920 з підтримкою OIS і 8-мегапіксельним надширококутним об’єктивом.

Пристрій працює під управлінням операційної системи FunTouch OS 14, заснованої на Android 14, і матиме датчик відбитків пальців під дисплеєм. Він буде оснащений акумулятором на 5 160 мАг і швидкою зарядкою потужністю 120 Вт. Він може мати до 12 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x і 512 ГБ пам’яті UFS 4.0. Очікуються й інші функції, такі як Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, подвійні динаміки та ІЧ-бластер. Пристрій був доступний у трьох колірних варіантах на китайському ринку. Зрештою, фірма показала лише один варіант кольору для індійського регіону. На додаток, ми можемо побачити інші два варіанти кольору в цій країні.

iQOO Neo 9 Series
Колірний варіант

Ціна та доступність

Ціна на майбутній Neo 9 Pro поки що не підтверджена. Однак ми припускаємо, що майбутній двоколірний телефон може стартувати в ціновому сегменті 40 000 рупій (~482$) в Індії. Крім того, продукт буде доступний для продажу на гігантській платформі електронної комерції Amazon.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

iQOO Neo 9 Pro прибывает в Индию: Вот что вам нужно знать

В прошлом месяце в Индии состоялся дебют iQOO 12 5G, который оснащен процессором Snapdragon 8 Gen 3. Вскоре после его запуска компания намекнула на выход Neo 9 Pro в Индии. Сегодня официальные лица подтвердили, что устройство будет представлено 22 февраля. Смартфоны iQOO Neo 9 и Neo 9 Pro, оснащенные чипсетами Snapdragon 8 Gen 2 и Dimensity 9300 соответственно, были представлены в Китае в декабре. Впоследствии появилась информация, что Neo 9 Pro в индийском регионе будет ребрендингом Neo 9, который впервые появился в Китае. Вот предварительный обзор того, что следует ожидать от продукта.

iQOO Neo 9 Pro Launch DateОбъявление о дате запуска

Технические характеристики iQOO Neo 9 Pro

Ожидаемые характеристики iQOO Neo 9 Pro включают 6,78-дюймовый LTPO OLED-дисплей с частотой обновления 144 Гц и разрешением 1,5K. Под капотом флагманского телефона установлен процессор Snapdragon 8 Gen 2. Переходя к отделу камер, Neo 9 Pro может иметь 16-мегапиксельную селфи-камеру на передней панели. Задняя панель телефона может быть оснащена 50-мегапиксельной основной камерой Sony IMX920 с поддержкой OIS и 8-мегапиксельным сверхширокоугольным объективом.

Устройство работает под управлением операционной системы FunTouch OS 14, основанной на Android 14, и будет иметь датчик отпечатков пальцев под дисплеем. Он будет оснащен аккумулятором на 5 160 мАч и быстрой зарядкой мощностью 120 Вт. Он может иметь до 12 ГБ оперативной памяти LPDDR5x и 512 ГБ памяти UFS 4.0. Ожидаются и другие функции, такие как Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, двойные динамики и ИК-бластер. Устройство было доступно в трех цветовых вариантах на китайском рынке. В конце концов, фирма показала только один вариант цвета для индийского региона. В дополнение, мы можем увидеть другие два варианта цвета в этой стране.

iQOO Neo 9 SeriesВарианты цвета

Цена и доступность

Цена на будущий Neo 9 Pro пока что не подтверждена. Однако мы предполагаем, что будущий двухцветный телефон может стартовать в ценовом сегменте 40 000 рупий (~482$) в Индии. Кроме того, продукт будет доступен для продажи на гигантской платформе электронной коммерции Amazon.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua