Apple закриє всю команду ШІ в Сан-Дієго

Згідно з повідомленням Bloomberg, Apple збирається закрити свій відділ штучного інтелекту в Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Apple вирішила закрити свою команду зі 121 особи у Сан-Дієго, штат Каліфорнія, яка відповідає за покращення роботи цифрового асистента Siri. Команда, відома як Data Operations Annotations, буде переведена до Остіна, штат Техас, щоб об’єднатися з командою, що базується в Техасі. Таке рішення прийняла Крістін ДеФіліппо (Christine DeFilippo), заступник керівника відділу штучного інтелекту Apple Джона Джаннандреа (John Giannandrea).

Hey Siri

Члени команди отримали повідомлення в середу. Вони повинні прийняти рішення до кінця лютого. Рішення, яке вони мають прийняти – їхати до Остіна чи ні. Всі співробітники, які відмовляться від переїзду, втратять свої робочі місця. Це означає, що всі, хто погодиться на цю роботу, повинні будуть переїхати до Техасу. На щастя, компанія не звільняє команду з Сан-Дієго, а лише об’єднує її з командою з Остіна.

Причини закриття

Закриття є частиною реорганізації відділу штучного інтелекту Apple. Компанія прагне об’єднати свої команди з анотування операцій над даними в США в одному місці, де вже працює більшість з них. Команда з Сан-Дієго, яка спеціалізується на використанні Siri різними мовами, включаючи іврит, англійську, португальську, арабську, французьку та кілька діалектів іспанської, матиме можливість продовжити свою роботу в Остіні.

Вплив на працівників

Переїзд став несподіванкою для співробітників у Сан-Дієго, які були поінформовані про майбутній переїзд. Співробітникам дали час до кінця лютого, щоб вирішити, чи переїжджати їм до Остіна. Для тих, хто вирішив не переїжджати, Apple встановила дату звільнення – 26 квітня. Команда, яка постраждала, працює в офісах у Китаї, Індії, Ірландії та Іспанії, відіграючи важливу роль в оцінці точності відповідей Siri на запити користувачів.

Деякі з цих співробітників будуть змушені переїхати разом зі своїми сім’ями, тоді як інші будуть змушені працювати окремо від своїх сімей. Хоча ми не очікуємо, що всі співробітники погодяться на переїзд, добре, що Apple робить все можливе, щоб допомогти зберегти робочі місця. Починаючи з літа 2022 року, Apple наполегливо працює над контролем витрат і підвищенням операційної ефективності. За словами генерального директора Apple Тіма Кука, звільнення будуть “крайнім заходом”. Хоча Кук повністю не виключив можливість скорочень, Apple ніколи не поспішає звільняти своїх співробітників.

Apple AI Jobs

Майбутнє Siri

Незважаючи на закриття команди з розробки штучного інтелекту в Сан-Дієго, Apple залишається відданою Сан-Дієго та його розвитку. Компанія вкладає величезні ресурси, щоб надолужити згаяне в галузі ШІ, і, як очікується, в червні вона оголосить про свої плани щодо великих мовних моделей (LLM). Apple також повідомила працівникам, що вони можуть подавати заявки на інші посади в компанії, але деякі з них вважають, що вони не можуть претендувати на багато ролей через свою неінженерну освіту.

Заключні слова

Закриття команди Apple зі 121 людини в Сан-Дієго знаменує собою значну реорганізацію в департаменті штучного інтелекту компанії. Переїзд до Остіна об’єднає команди Data Operations Annotations, що потенційно вплине на майбутнє розвитку та продуктивність Siri.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Apple закроет всю команду ИИ в Сан-Диего

Согласно сообщению Bloomberg, Apple собирается закрыть свой отдел искусственного интеллекта в Сан-Диего, штат Калифорния. Apple решила закрыть свою команду из 121 человека в Сан-Диего, штат Калифорния, которая отвечает за улучшение работы цифрового ассистента Siri. Команда, известная как Data Operations Annotations, будет переведена в Остин, штат Техас, чтобы объединиться с командой, базирующейся в Техасе. Такое решение приняла Кристин ДеФилиппо (Christine DeFilippo), заместитель руководителя отдела искусственного интеллекта Apple Джона Джаннандреа (John Giannandrea).

Hey Siri

Члены команды получили уведомление в среду. Они должны принять решение до конца февраля. Решение, которое они должны принять – ехать в Остин или нет. Все сотрудники, которые откажутся от переезда, потеряют свои рабочие места. Это означает, что все, кто согласится на эту работу, должны будут переехать в Техас. К счастью, компания не увольняет команду из Сан-Диего, а лишь объединяет ее с командой из Остина.

Причины закрытия

Закрытие является частью реорганизации отдела искусственного интеллекта Apple. Компания стремится объединить свои команды по аннотированию операций над данными в США в одном месте, где уже работает большинство из них. Команда из Сан-Диего, которая специализируется на использовании Siri на разных языках, включая иврит, английский, португальский, арабский, французский и несколько диалектов испанского, будет иметь возможность продолжить свою работу в Остине.

Влияние на работников

Переезд стал неожиданностью для сотрудников в Сан-Диего, которые были проинформированы о предстоящем переезде. Сотрудникам дали время до конца февраля, чтобы решить, переезжать ли им в Остин. Для тех, кто решил не переезжать, Apple установила дату увольнения – 26 апреля. Команда, которая пострадала, работает в офисах в Китае, Индии, Ирландии и Испании, играя важную роль в оценке точности ответов Siri на запросы пользователей.

Некоторые из этих сотрудников будут вынуждены переехать вместе со своими семьями, тогда как другие будут вынуждены работать отдельно от своих семей. Хотя мы не ожидаем, что все сотрудники согласятся на переезд, хорошо, что Apple делает все возможное, чтобы помочь сохранить рабочие места. Начиная с лета 2022 года, Apple упорно работает над контролем расходов и повышением операционной эффективности. По словам генерального директора Apple Тима Кука, увольнения будут “крайней мерой”. Хотя Кук полностью не исключил возможность сокращений, Apple никогда не спешит увольнять своих сотрудников.

Apple AI Jobs

Будущее Siri

Несмотря на закрытие команды по разработке искусственного интеллекта в Сан-Диего, Apple остается преданной Сан-Диего и его развитию. Компания вкладывает огромные ресурсы, чтобы наверстать упущенное в области ИИ, и, как ожидается, в июне она объявит о своих планах в отношении больших языковых моделей (LLM). Apple также сообщила работникам, что они могут подавать заявки на другие должности в компании, но некоторые из них считают, что они не могут претендовать на многие роли из-за своего не инженерного образования.

Заключительные слова

Закрытие команды Apple из 121 человека в Сан-Диего знаменует собой значительную реорганизацию в департаменте искусственного интеллекта компании. Переезд в Остин объединит команды Data Operations Annotations, что потенциально повлияет на будущее развитие и производительность Siri.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: