Нові витоки розкривають плоский дисплей і витончений дизайн Samsung Galaxy S24 Ultra

Компанія Samsung готується до глобального дебюту серії Galaxy S24, який відбудеться 17 лютого. Презентація відбудеться на заході Galaxy Unpacked у США. Після попереднього витоку інформації про новий дизайн плоского екрана, в мережі з’явився свіжий витік відео Galaxy S24 Ultra, який демонструє його передній екран великим планом, вказуючи на те, що він є більш плоским і прямокутним, ніж попередні вигнуті екрани.

Попри привабливий зовнішній вигляд вигнуті екрани серії Galaxy S мають тенденцію ламатися і чутливі до ненавмисних дотиків, а встановлення захисних плівок на такий екран може бути нудною справою. Зрештою, у цій революції плоских екранів, окрім Samsung, будуть й інші учасники. Оскільки серія Pixel від Google також перейшла на плаский дизайн, китайські виробники смартфонів, такі як Vivo, Oppo та OnePlus, здебільшого контролюють тренд на вигнуті дисплеї.

І навпаки, такі компанії, як Honor і Xiaomi, розширюють межі за допомогою чотиривигнутих екранів. Ці дисплеї мають вигнуті верх і низ на додаток до вигнутих боковин, що створює враження водоспаду. Схоже, що Samsung надає перевагу корисності та практичності, а не естетичній привабливості вигнутого екрана з його пласким дисплеєм і тонкими рамками. Для багатьох людей, які надають перевагу корисності, а не формі, це може бути приємним нововведенням.

Samsung Galaxy S23 Ultra (Representation)
Джерело зображення: Samsung

Витоки Samsung Galaxy S24 Ultra

Очікувані характеристики

Очікується, що Galaxy S24 Ultra буде оснащений 6,8-дюймовим QHD Dynamic AMOLED 2X дисплеєм з чіткою роздільною здатністю 3120 x 1440 пікселів і плавною частотою оновлення 120 Гц. Його внутрішні компоненти включають процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 з трьома різними тактовими частотами, накопичувач від 256 ГБ до 1 ТБ і 12 ГБ оперативної пам’яті.

У відділі камер пристрою передбачається встановлення чотирьох камер, що складаються з неймовірного ширококутного об’єктива на 200 Мп, двох телеоб’єктивів (50 Мп і 10 Мп), надширококутного об’єктива на 12 Мп і фронтальної камери на 12 Мп. Також заявлена підтримка цифрового зуму до 100x, що заслуговує на увагу.

S24 Ultra буде оснащений потужним акумулятором місткістю 5000 мАг з підтримкою швидкої зарядки. Крім того, він пропонує різноманітні можливості підключення, такі як USB-C, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7, NFC та технології UWB. Очікується, що він буде доступний у низці титанових відтінків. Крім того, Galaxy S24 Ultra, ймовірно, постачатиметься з програмним забезпеченням One UI 6.1 на базі Android 14. Крім того, ходять чутки, що компанія планує продовжити підтримку оновлення програмного забезпечення серії Galaxy S24 до семи років.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Новые утечки раскрывают плоский дисплей и изящный дизайн Samsung Galaxy S24 Ultra

Компания Samsung готовится к глобальному дебюту серии Galaxy S24, который состоится 17 февраля. Презентация состоится на мероприятии Galaxy Unpacked в США. После предыдущей утечки информации о новом дизайне плоского экрана, в сети появилась свежая утечка видео Galaxy S24 Ultra, которая демонстрирует его передний экран крупным планом, указывая на то, что он является более плоским и прямоугольным, чем предыдущие изогнутые экраны.

Несмотря на привлекательный внешний вид, изогнутые экраны серии Galaxy S имеют тенденцию ломаться и чувствительны к непреднамеренным прикосновениям, а установка защитных пленок на такой экран может быть скучным делом. В конце концов, в этой революции плоских экранов, кроме Samsung, будут и другие участники. Поскольку серия Pixel от Google также перешла на плоский дизайн, китайские производители смартфонов, такие как Vivo, Oppo и OnePlus, в основном контролируют тренд на изогнутые дисплеи.

И наоборот, такие компании, как Honor и Xiaomi, расширяют границы с помощью четырехугольных экранов. Эти дисплеи имеют изогнутые верх и низ в дополнение к изогнутым боковинам, что создает впечатление водопада. Похоже, что Samsung предпочитает полезность и практичность, а не эстетическую привлекательность изогнутого экрана с его плоским дисплеем и тонкими рамками. Для многих людей, которые предпочитают полезность, а не форму, это может быть приятным нововведением.

Samsung Galaxy S23 Ultra (Representation)Источник изображения: Samsung

Утечки Samsung Galaxy S24 Ultra

Ожидаемые характеристики

Ожидается, что Galaxy S24 Ultra будет оснащен 6,8-дюймовым QHD Dynamic AMOLED 2X дисплеем с четким разрешением 3120 x 1440 пикселей и плавной частотой обновления 120 Гц. Его внутренние компоненты включают процессор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 с тремя различными тактовыми частотами, накопитель от 256 ГБ до 1 ТБ и 12 ГБ оперативной памяти.

В отделе камер устройства предполагается установка четырёх камер, состоящих из невероятного широкоугольного объектива на 200 Мп, двух телеобъективов (50 Мп и 10 Мп), сверхширокоугольного объектива на 12 Мп и фронтальной камеры на 12 Мп. Также заявлена поддержка цифрового зума до 100x, что заслуживает внимания.

S24 Ultra будет оснащен мощным аккумулятором емкостью 5000 мАч с поддержкой быстрой зарядки. Кроме того, он предлагает разнообразные возможности подключения, такие как USB-C, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7, NFC и технологии UWB. Ожидается, что он будет доступен в ряде титановых оттенков. Кроме того, Galaxy S24 Ultra, вероятно, будет поставляться с программным обеспечением One UI 6.1 на базе Android 14. Кроме того, ходят слухи, что компания планирует продлить поддержку обновления программного обеспечения серии Galaxy S24 до семи лет.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: