Audio-Technica ATH-TWX7 дебютують як бездротові навушники преміумкласу Hi-Res

На CES 2024 ми побачили чимало цікавих новинок – від телефонів до ноутбуків і дисплеїв. В аудіо-відділі також було представлено чимало чудових новинок. Візьмемо, наприклад, бездротові навушники Audio-Technica ATH-TWX7. Це остання висококласна пропозиція від бренду.

Бездротові навушники надійдуть у продаж 9 січня за ціною 199 доларів. Цим дебютом Audio-Technica ATH-TWX7 заповнить прогалину, що залишилася між ATH-TWX9 і доступними навушниками бренду. Але нові навушники схожі на ультрапреміальні TWX9 за кількома параметрами.

Основні особливості Audio-Technica ATH-TWX7

Існує велика кількість факторів, які можуть змусити вас захотіти придбати бездротові навушники Audio-Technica ATH-TWX7. Ось короткий огляд основних переваг цих навушників з функцією шумозаглушення:

Зручний дизайн, орієнтований на комфорт

Як і ATH-TWX9, навушники Audio-Technica ATH-TWX7 мають гарну ергономіку. Вони мають конструкцію на основі штока з компактним загальним формфактором. У поєднанні з можливістю вибору між м’якими та стандартними вкладишами, ці Bluetooth-навушники забезпечують комфортне прослуховування.

Audio-Technica ATH-TWX7 ear tips

Ще важливіше те, що Bluetooth-навушники ATH-TWX7 забезпечують надійну фіксацію. Цей аспект дизайну дозволить вам займатися багатьма видами активного відпочинку з навушниками, не турбуючись про те, що вони впадуть.

Design

Преміумналаштування та АЧХ Audio-Technica ATH-TWX7

Під капотом навушників Audio-Technica ATH-TWX7 встановлені 5,8-міліметрові динаміки з високою роздільною здатністю. Це ті ж самі драйвери, що й у флагманській моделі ATH-TWX9, завдяки чому нові навушники здатні забезпечити детальне відтворення звуку. Аудіофіли також отримують можливість насолоджуватися своєю аудіотекою у форматі Hi-Res так, як вона і повинна звучати.

Тобто, Bluetooth-навушники Audio-Technica ATH-TWX7 підтримують відтворення аудіо з роздільною здатністю 24 біт/96 КГц. Якість звуку ще більше покращується завдяки вдосконаленій технології активного шумозаглушення (ANC). Вона дає змогу повністю відгородитися від навколишнього світу, коли ви хочете зануритися в музику.

За словами Audio-Technica, ATH-TWX7 працюють на основі цифрової гібридної технології шумозаглушення. Ця технологія оснащує кожну насадку маленькими MEMS-мікрофонами, які можуть усунути небажані звуки.

Audio-Technica ATH-TWX7 ANC performance

Якщо ви не хочете відгородитися від навколишнього світу, ви можете покластися на функцію наскрізного прослуховування Audio-Technica ATH-TWX7. Вона підвищує обізнаність про навколишнє середовище, пропускаючи важливі звуки. Цей режим буде дуже корисним, коли ви займаєтеся активним відпочинком на свіжому повітрі, не вимикаючи навушники.

Ще однією цікавою особливістю ATH-TWX7 є наявність режиму Soundscape. Audio-Technica розробила його для зняття стресу. Навушники мають на меті запропонувати це, генеруючи спокійні звуки природи. Ви також можете налаштувати цю функцію і відтворювати навколишню музику на свій вибір, щоб зосередитися на тому, що ви робите.

Якість дзвінків, час роботи від акумулятора та підключення

Bluetooth-навушники Audio-Technica ATH-TWX7 оснащені мікрофонами, що формують промінь. Вони здатні чітко вловлювати ваш голос, навіть коли ви перебуваєте в шумному середовищі. Доступні два режими дзвінків, які ви можете вибрати залежно від того, в якому середовищі ви перебуваєте.

Clear calls with ATH-TWX7

Що стосується часу автономної роботи, то бездротові навушники ATH-TWX7 можуть забезпечити до 6,5 годин відтворення з увімкненим ANC. З зарядним кейсом час автономної роботи збільшується до 20 годин з увімкненим ANC.

Earbuds case

Для підключення Audio-Technica ATH-TWX7 використовує Bluetooth 5.1. Було б чудово побачити в цих навушниках Bluetooth 5.3. Але добре те, що навушники підтримують LDAC і мають режим з низькою затримкою.

Серед інших особливостей Bluetooth-навушників ATH-TWX7 – клас захисту IPX4, швидка зарядка, багатоточкове з’єднання Bluetooth та інтуїтивно зрозуміле сенсорне управління. Ви також можете використовувати додаток Connect для розширених налаштувань.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Audio-Technica ATH-TWX7 дебютируют как беспроводные наушники премиум-класса Hi-Res

На CES 2024 мы увидели немало интересных новинок – от телефонов до ноутбуков и дисплеев. В аудио-отделе также было представлено немало замечательных новинок. Возьмем, например, беспроводные наушники Audio-Technica ATH-TWX7. Это последнее высококлассное предложение от бренда.

Беспроводные наушники поступят в продажу 9 января по цене 199 долларов. Этим дебютом Audio-Technica ATH-TWX7 заполнит пробел, оставшийся между ATH-TWX9 и доступными наушниками бренда. Но новые наушники похожи на ультра-премиальные TWX9 по нескольким параметрам.

Основные особенности Audio-Technica ATH-TWX7

Существует большое количество факторов, которые могут заставить вас захотеть приобрести беспроводные наушники Audio-Technica ATH-TWX7. Вот краткий обзор основных преимуществ этих наушников с функцией шумоподавления:

Удобный дизайн, ориентированный на комфорт

Как и ATH-TWX9, наушники Audio-Technica ATH-TWX7 имеют хорошую эргономику. Они имеют конструкцию на основе штока с компактным общим форм-фактором. В сочетании с возможностью выбора между мягкими и стандартными вкладышами, эти Bluetooth-наушники обеспечивают комфортное прослушивание.

Audio-Technica ATH-TWX7 ear tips

Еще важнее то, что Bluetooth-наушники ATH-TWX7 обеспечивают надежную фиксацию. Этот аспект дизайна позволит вам заниматься многими видами активного отдыха с наушниками, не беспокоясь о том, что они упадут.

Design

Премиум-настройки и АЧХ Audio-Technica ATH-TWX7

Под капотом наушников Audio-Technica ATH-TWX7 установлены 5,8-миллиметровые динамики высокого разрешения. Это те же самые драйверы, что и во флагманской модели ATH-TWX9, благодаря чему новые наушники способны обеспечить детальное воспроизведение звука. Аудиофилы также получают возможность наслаждаться своей аудиотекой в формате Hi-Res так, как она и должна звучать.

То есть, Bluetooth-наушники Audio-Technica ATH-TWX7 поддерживают воспроизведение аудио с разрешением 24 бит/96 КГц. Качество звука еще больше улучшается благодаря усовершенствованной технологии активного шумоподавления (ANC). Она позволяет полностью отгородиться от окружающего мира, когда вы хотите погрузиться в музыку.

По словам Audio-Technica, ATH-TWX7 работают на основе цифровой гибридной технологии шумоподавления. Эта технология оснащает каждую насадку маленькими MEMS-микрофонами, которые могут устранить нежелательные звуки.

Audio-Technica ATH-TWX7 ANC performance

Если вы не хотите отгородиться от окружающего мира, вы можете положиться на функцию сквозного прослушивания Audio-Technica ATH-TWX7. Она повышает осведомленность об окружающей среде, пропуская важные звуки. Этот режим будет очень полезным, когда вы занимаетесь активным отдыхом на свежем воздухе, не выключая наушники.

Еще одной интересной особенностью ATH-TWX7 является наличие режима Soundscape. Audio-Technica разработала его для снятия стресса. Наушники имеют целью предложить это, генерируя спокойные звуки природы. Вы также можете настроить эту функцию и воспроизводить окружающую музыку на свой выбор, чтобы сосредоточиться на том, что вы делаете.

Качество звонков, время работы от аккумулятора и подключение

Bluetooth-наушники Audio-Technica ATH-TWX7 оснащены микрофонами, формирующими луч. Они способны четко улавливать ваш голос, даже когда вы находитесь в шумной среде. Доступны два режима звонков, которые вы можете выбрать в зависимости от того, в какой среде вы находитесь.

Clear calls with ATH-TWX7

Что касается времени автономной работы, то беспроводные наушники ATH-TWX7 могут обеспечить до 6,5 часа воспроизведения с включенным ANC. С зарядным кейсом время автономной работы увеличивается до 20 часов с включенным ANC.
Earbuds case

Для подключения Audio-Technica ATH-TWX7 использует Bluetooth 5.1. Было бы здорово увидеть в этих наушниках Bluetooth 5.3. Но хорошо то, что наушники поддерживают LDAC и имеют режим с низкой задержкой.

Среди других особенностей Bluetooth-наушников ATH-TWX7 – класс защиты IPX4, быстрая зарядка, многоточечное соединение Bluetooth и интуитивно понятное сенсорное управление. Вы также можете использовать приложение Connect для расширенных настроек.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: