Bluetooth Auracast – модне слово на CES 2024, але що це таке?

Виставка CES 2024 сповнена новинок. Серед іншого, було оголошено про запуск великої кількості нових бездротових навушників і бездротових вкладишів. Однією зі спільних рис більшості нових пропозицій високого класу є Bluetooth Auracast.

Про нього постійно згадують компанії, які анонсують нові аудіопристрої. Побачивши цю функцію в заголовках, ви можете задатися питанням, що саме являє собою Bluetooth Auracast. Що ж, це одна з ключових функцій, яку приніс Bluetooth LE. Вона дозволяє транслювати контент на всі підключені пристрої в громадських місцях. Але є ще дещо, про що вам варто знати.

Що таке Bluetooth Auracast?

Як згадувалося раніше, Bluetooth Auracast – це одна з ключових функцій, яку представив Bluetooth LE. По суті, це спосіб трансляції контенту на кілька підключених пристроїв з одного джерела. Вона також дає можливість з’єднувати бездротові колонки між собою без необхідності встановлювати будь-які додатки.

Тепер, коли є елементи трансляції, у вас є можливість вибирати доступні канали. Тобто, це дозволяє вам вибирати канали для трансляції так само, як ви робите це для мережі WiFi.

Простіше кажучи, Auracast в основному транслюється через Bluetooth. Для того, щоб це працювало, звичайно, вам знадобиться передавач Auracast. Цей передавач може бути або коробкою, схожою на WiFi роутер, або професійним доповненням до телевізора. З його допомогою ви можете створювати власні канали з джерела, яке може ділитися аудіо. Наприклад, ваш ноутбук або телефон може створювати канали для спільного використання звуку з телевізора.

Це означає, що ви можете отримати звук із загальнодоступної телепередачі безпосередньо у свої навушники. Це може бути дуже корисно в аеропортах, де вам потрібно стежити за інформацією про вихід на посадку та рейс. Організація, яка визначає стандарти Bluetooth, Bluetooth SIG, дозволила відвідувачам виставки CES 2024 випробувати це на власному досвіді.

Ключові особливості Bluetooth Auracast

Щоб дійсно зрозуміти, що може зробити Bluetooth Auracast, вам потрібно знати його ключові функції. Ось їх короткий опис:

Обмін аудіофайлами

Однією з основних функцій Bluetooth Auracast є обмін аудіо. Але це те, що ви можете робити з будь-яким пристроєм з підтримкою Bluetooth. Отже, чому спільний доступ до аудіо через цю нову функцію є ключовим моментом? Ну, завдяки їй ви можете надавати спільний доступ до одного і того ж аудіо з одного джерела кільком слухачам.

Одне джерело, необмежена кількість слухачів

Однією з переваг Bluetooth Auracast є те, що одного приймача достатньо для всіх приймальних пристроїв. Тобто, немає ніяких обмежень на те, скільки сумісних пристроїв можуть приймати передані сигнали. Для порівняння, звичайне з’єднання Bluetooth – це з’єднання один на один.

Звичайно, як і у випадку зі звичайним з’єднанням Bluetooth, тут є ряд обмежень. Поки ви перебуваєте в межах діапазону, ви можете створювати необмежену кількість приймальних пристроїв, щоб змусити їх приймати переданий сигнал.

Bluetooth headphones

Публічні трансляції

За допомогою Bluetooth Auracast будь-хто із сумісним приймачем може налаштуватися на публічні аудіотрансляції, якщо він перебуває в радіусі досяжності. Розглянемо приклад з телевізором, про який йшлося вище. Завдяки новій функції ви можете використовувати сумісні навушники, щоб налаштуватися на звук, що надходить з вимкненого джерела звуку в загальнодоступному джерелі.

Допоміжне прослуховування з Bluetooth Auracast

Auracast може бути дуже корисною для людей, які покладаються на слухові апарати. Він може допомогти усунути фоновий шум від публічних заходів і передавати звук безпосередньо до слухових апаратів. Він також відкриває двері для багатомовних трансляцій в різних місцях, таких як конференц-центри.

Аудіо з якістю CD

Однією з особливостей, яка порадує аудіофілів, є те, що Auracast може передавати аудіо CD-якості. Для порівняння, звичайні потоки Bluetooth, як правило, втрачають звук, що може стискати деталі в аудіо і робити досвід менш захопливим. По суті, це дозволяє передавати бездротові потоки HiFi у громадських місцях.

Bluetooth headphones in public

Зашифровані трансляції через Bluetooth Auracast

Передачі Bluetooth Auracast можна зашифрувати за допомогою пароля. Таким чином, навіть якщо канал, що передається, може бути виявлений іншими, тільки ті, хто має дозволи, можуть потрапити в канал. Це може стати в пригоді для масштабних фізичних робочих зустрічей.

Аудіо з низькою затримкою

Оскільки Bluetooth Auracast є частиною Bluetooth LE, це автоматично зменшує затримку. Ця функція буде дуже корисною для проведення публічних заходів, де звук без затримок може покращити враження. Наприклад, ігровий турнір з екраном у реальному часі та аудіокоментарями може отримати вигоду від цього.

Bluetooth LE Audio Codec

Більший час роботи від акумулятора

Bluetooth LE вже забезпечує довший час роботи від акумулятора завдяки низькому енергоспоживанню. Ця перевага переноситься і на Bluetooth Auracast. Отже, навіть якщо ця функція дозволяє обмінюватися аудіофайлами у великих масштабах, час роботи акумулятора не постраждає.

Які пристрої мають Bluetooth Aurcast?

Отже, існує два компоненти Bluetooth Auracast. Перший – це передавачі, які повинні мати Bluetooth 5.2 або Bluetooth 5.3. Крім того, він повинен мати підтримку аудіо LE. Що стосується приймачів, то їм також потрібні ці два компоненти. Але має бути спеціальна згадка про те, що навушники або навушники підтримують цю функцію.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Bluetooth Auracast – модное слово на выставке CES 2024, но что это такое?

Выставка CES 2024 полна новинок. Среди прочего, было объявлено о запуске большого количества новых беспроводных наушников и беспроводных вкладышей. Одной из общих черт большинства новых предложений высокого класса является Bluetooth Auracast.

О нем постоянно упоминают компании, которые анонсируют новые аудиоустройства. Увидев эту функцию в заголовках, вы можете задаться вопросом, что именно представляет собой Bluetooth Auracast. Что ж, это одна из ключевых функций, которую принес Bluetooth LE. Она позволяет транслировать контент на все подключенные устройства в общественных местах. Но есть еще кое-что, о чем вам стоит знать.

Что такое Bluetooth Auracast?

Как упоминалось ранее, Bluetooth Auracast – это одна из ключевых функций, которую представил Bluetooth LE. По сути, это способ трансляции контента на несколько подключенных устройств из одного источника. Она также дает возможность соединять беспроводные колонки между собой без необходимости устанавливать какие-либо приложения.

Теперь, когда есть элементы трансляции, у вас есть возможность выбирать доступные каналы. То есть, это позволяет вам выбирать каналы для трансляции так же, как вы делаете это для сети WiFi.

Проще говоря, Auracast в основном транслируется через Bluetooth. Чтобы это работало, конечно, вам понадобится передатчик Auracast. Этот передатчик может быть либо коробкой, похожей на WiFi роутер, либо профессиональным дополнением к телевизору. С его помощью вы можете создавать собственные каналы из источника, который может делиться аудио. Например, ваш ноутбук или телефон может создавать каналы для совместного использования звука с телевизора.

Это означает, что вы можете получить звук из общедоступной телепередачи напрямую в свои наушники. Это может быть очень полезно в аэропортах, где вам нужно следить за информацией о посадке и рейсе. Организация, которая определяет стандарты Bluetooth, Bluetooth SIG, позволила посетителям выставки CES 2024 испытать это на собственном опыте.

Ключевые особенности Bluetooth Auracast

Чтобы действительно понять, что может сделать Bluetooth Auracast, вам нужно знать его ключевые функции. Вот их краткое описание:

Обмен аудиофайлами

Одной из основных функций Bluetooth Auracast является обмен аудиофайлами. Но это то, что вы можете делать с любым устройством с поддержкой Bluetooth. Итак, почему совместный доступ к аудио через эту новую функцию является ключевым моментом? Ну, благодаря ей вы можете предоставлять совместный доступ к одному и тому же аудио из одного источника нескольким слушателям.

Один источник, неограниченное количество слушателей

Одним из преимуществ Bluetooth Auracast является то, что одного приемника достаточно для всех приемных устройств. То есть, нет никаких ограничений на то, сколько совместимых устройств могут принимать передаваемые сигналы. Для сравнения, обычное соединение Bluetooth – это соединение один на один.

Конечно, как и в случае с обычным соединением Bluetooth, здесь есть ряд ограничений. Пока вы находитесь в пределах диапазона, вы можете создавать неограниченное количество принимающих устройств, чтобы заставить их принимать передаваемый сигнал.

Bluetooth headphones

Публичные трансляции

С помощью Bluetooth Auracast любой человек с совместимым приемником может настроиться на публичные аудиотрансляции, если он находится в радиусе досягаемости. Рассмотрим пример с телевизором, о котором говорилось выше. Благодаря новой функции вы можете использовать совместимые наушники, чтобы настроиться на звук, поступающий из выключенного источника звука в общедоступном источнике.

Вспомогательное прослушивание с Bluetooth Auracast

Auracast может быть очень полезной для людей, которые полагаются на слуховые аппараты. Он может помочь устранить фоновый шум от публичных мероприятий и передавать звук непосредственно к слуховым аппаратам. Он также открывает двери для многоязычных трансляций в различных местах, таких как конференц-центры.

Аудио с качеством CD

Одной из особенностей, которая порадует аудиофилов, является то, что Auracast может передавать аудио CD-качества. Для сравнения, обычные потоки Bluetooth, как правило, теряют звук, что может сжимать детали в аудио и делать опыт менее захватывающим. По сути, это позволяет передавать беспроводные потоки HiFi в общественных местах.

Bluetooth headphones in public

Зашифрованные трансляции через Bluetooth Auracast

Передачи Bluetooth Auracast можно зашифровать с помощью пароля. Таким образом, даже если передаваемый канал может быть обнаружен другими, только те, кто имеет разрешения, могут попасть в канал. Это может пригодиться для масштабных физических рабочих встреч.

Аудио с низкой задержкой

Поскольку Bluetooth Auracast является частью Bluetooth LE, это автоматически уменьшает задержку. Эта функция будет очень полезной для проведения публичных мероприятий, где звук без задержек может улучшить впечатление. Например, игровой турнир с экраном в реальном времени и аудиокомментариями может получить выгоду от этого.

Bluetooth LE Audio Codec

Большее время работы от аккумулятора

Bluetooth LE уже обеспечивает более длительное время работы от аккумулятора благодаря низкому энергопотреблению. Это преимущество переносится и на Bluetooth Auracast. Таким образом, даже если эта функция позволяет обмениваться аудиофайлами в больших масштабах, время работы аккумулятора не пострадает.

Какие устройства имеют Bluetooth Aurcast?

Итак, есть два компонента Bluetooth Auracast. Первый – это передатчики, которые должны иметь Bluetooth 5.2 или Bluetooth 5.3. Кроме того, он должен иметь поддержку аудио LE. Что касается приемников, то им также нужны эти два компонента. Но должно быть специальное упоминание о том, что наушники или наушники поддерживают эту функцию.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: