Apple переживає не найкращі часи, оскільки продажі в Китаї впали на 30%

У своєму нещодавньому звіті аналітики Jefferies, на яких посилається Bloomberg, вказали на зниження продажів Apple в Китаї. Вони також зазначили, що ця тенденція, як очікується, збережеться до 2024 року. Серія iPhone 15 мала незвично млявий старт. Це призвело до помітного падіння продажів на 30% у річному обчисленні. Ці складні показники контрастують з вражаючими цифрами зростання Huawei, які були досягнуті завдяки успіху лінійки Mate 60 на китайському ринку.

Падіння продажів Apple і смартфон Huawei Mate 60

Apple's Sales

Запуск iPhone 15 відбувся всього через два тижні після несподіваного анонсу Huawei Mate 60 Pro. Аналітики припускають, що почуття патріотизму серед споживачів спонукало їх обрати флагман Huawei, зокрема, завдяки новому процесору Made-in-China. Подробиці про цей процесор компанія Huawei ще не розкрила офіційно.

Jefferies оцінює постачання Huawei у 35 мільйонів одиниць, і ця цифра потенційно могла б бути вищою, якби не певні обмеження постачання. Висока продуктивність лінійки Mate 60 значною мірою сприяла успіху Huawei на внутрішньому ринку.

Продажі Apple в Китаї можуть знизитися ще більше

Apple's Sales

Звіт вказує на те, що двозначне падіння обсягів продажів iPhone може продовжитися і в наступному році. Протягом минулого тижня на різних платформах онлайн-покупок відбулося кілька розпродажів iPhone. Однак зниження цін не призвело до збільшення обсягів продажів. Це ставить під сумнів позиції Apple на китайському ринку. Тим часом Huawei продовжує демонструвати стійкість і зростання завдяки успішному випуску флагманів і сильній присутності в рідній країні. Динаміка китайського ринку смартфонів залишається динамічною та конкурентною. Споживчі вподобання та лояльність до місцевих брендів відіграють вирішальну роль у формуванні ландшафту.

Висновок

Проблеми Apple в Китаї поглиблюються, а Huawei злітає. iPhone 15 бореться, Mate 60 сяє, а аналітики прогнозують двозначне падіння продажів Apple у 2024 році. Патріотизм, обмеження постачання і надійний Mate 60 сприяють піднесенню Huawei, змінюючи ландшафт китайського ринку смартфонів.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Apple переживает не лучшие времена, поскольку продажи в Китае упали на 30%

В своем недавнем отчете аналитики Jefferies, на которых ссылается Bloomberg, указали на снижение продаж Apple в Китае. Они также отметили, что эта тенденция, как ожидается, сохранится до 2024 года. Серия iPhone 15 имела необычно вялый старт. Это привело к заметному падению продаж на 30% в годовом исчислении. Эти сложные показатели контрастируют с впечатляющими цифрами роста Huawei, которые были достигнуты благодаря успеху линейки Mate 60 на китайском рынке.

Падение продаж Apple и смартфон Huawei Mate 60 и смартфон Huawei Mate 60

Apple's Sales

Запуск iPhone 15 состоялся всего через две недели после неожиданного анонса Huawei Mate 60 Pro. Аналитики предполагают, что чувство патриотизма среди потребителей побудило их выбрать флагман Huawei, в частности, благодаря новому процессору Made-in-China. Подробности об этом процессоре компания Huawei еще не раскрыла официально.

Jefferies оценивает поставки Huawei в 35 миллионов единиц, и эта цифра потенциально могла бы быть выше, если бы не определенные ограничения поставок. Высокая производительность линейки Mate 60 в значительной степени способствовала успеху Huawei на внутреннем рынке.

Продажи Apple в Китае могут снизиться еще больше

Apple's Sales

Отчет указывает на то, что двузначное падение объемов продаж iPhone может продолжиться и в следующем году. В течение прошлой недели на различных платформах онлайн-покупок состоялось несколько распродаж iPhone. Однако снижение цен не привело к увеличению объемов продаж. Это ставит под сомнение позиции Apple на китайском рынке. Тем временем Huawei продолжает демонстрировать устойчивость и рост благодаря успешному выпуску флагманов и сильному присутствию в родной стране. Динамика китайского рынка смартфонов остается динамичной и конкурентной. Потребительские предпочтения и лояльность к местным брендам играют решающую роль в формировании ландшафта.

Вывод

Проблемы Apple в Китае углубляются, а Huawei взлетает. iPhone 15 борется, Mate 60 сияет, а аналитики прогнозируют двузначное падение продаж Apple в 2024 году. Патриотизм, ограничения поставок и надежный Mate 60 способствуют подъему Huawei, меняя ландшафт китайского рынка смартфонов.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: