Випущено Lenovo Tab M11: Бюджетний планшет для всіх ваших потреб

На виставці CES 2024 компанія Lenovo представила свій останній доступний навчальний планшет Tab M11. Цей планшет спеціально розроблений для навчальних сценаріїв і оснащений стилусом Lenovo Tab Pen. Стилус підтримує письмо, малювання та інші операції. Для повного використання функцій стилуса Lenovo також пропонує безліч підтримуваних додатків. Планшет підтримує Nobo, який може перетворювати рукописний текст у текстовий. Він також підтримує MyScript Calculator 2 для розв’язання рівнянь у режимі реального часу. Існує також WPS Office для редагування документів. Одним з інтригуючих аспектів цього пристрою є те, що він коштує лише $179. Це робить його доступним варіантом для тих, хто шукає бюджетний планшет.

Lenovo Tab M11

Дизайн та відображення

Lenovo Tab M11 має елегантний і сучасний дизайн, доступний у двох кольорах: Platinum Grey та Iron Grey. Планшет оснащений 11-дюймовим IPS LCD дисплеєм з роздільною здатністю 1920 x 1200 пікселів і підтримує частоту оновлення 90 Гц. Дисплей яскравий і чіткий, що робить його ідеальним для перегляду фільмів, ігор та перегляду вебсторінок.

Продуктивність і час автономної роботи

Lenovo Tab M11 оснащений процесором MediaTek Helio G88 і має до 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ вбудованої пам’яті. Також є можливість розширити доступний простір за допомогою карти пам’яті microSD. З точки зору програмного забезпечення, цей пристрій поставляється з попередньо встановленим Android 13. Однак обіцяється оновлення до Android 14 і 15. Для того, щоб тримати його увімкненим, є пристойний акумулятор на 7040 мАг, який підтримує швидку зарядку потужністю 15 Вт. Він може працювати до 15 годин, що робить його придатним для тривалих поїздок або для тих, хто завжди в дорозі.

Камера та аудіо

Lenovo Tab M11 має 8-мегапіксельну тильну камеру і ще одну 8-мегапіксельну фронтальну камеру. Однак компанія заявила, що на деяких регіональних ринках буде доступна 13-мегапіксельна тильна камера. Тим не менш, Lenovo не повідомила, в яких саме регіонах буде доступна ця модель. Якість камери пристойна, але не найкраща на ринку. Звичайно, це планшет, і ніхто не очікує від нього чудової камери. Планшет також має подвійні динаміки, які налаштовані за допомогою Dolby Atmos, що забезпечує чудовий звук.

Lenovo Tab M11

Зв’язок та функції, орієнтовані на дітей

З точки зору підключення, Tab M11 підтримує Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.1 та інтерфейс USB Type-C. Цей пристрій також підтримує 3,5-мм аудіороз’єм. При загальних розмірах 166,31 x 55,26 x 7,15 мм цей планшет важить 465 грамів. Lenovo Tab M11 розроблений з урахуванням потреб дітей, що робить його ідеальним для сімей з дітьми. Планшет постачається з функцією Kids Space, яка дозволяє батькам створити окремий профіль для своїх дітей. Функція Kids Space надає доступ до різноманітних дитячих програм, ігор та відео, які підходять для дітей.

Висновок

Lenovo Tab M11 – це бюджетний планшет, який підійде тим, хто шукає планшет, здатний задовольнити їхні потреби. Планшет має витончений і сучасний дизайн, яскравий і чіткий дисплей, а також пристойну камеру. Він також має тривалий час автономної роботи і працює на процесорі MediaTek Helio G88. Планшет також пристосований для дітей, що робить його ідеальним для сімей з дітьми. Загалом, Lenovo Tab M11 – чудовий варіант для тих, хто шукає бюджетний планшет.

What’s your Reaction?
Cool
4
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
3
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Выпущен Lenovo Tab M11: Бюджетный планшет для всех ваших потребностей

На выставке CES 2024 компания Lenovo представила свой последний доступный учебный планшет Tab M11. Этот планшет специально разработан для учебных сценариев и оснащен стилусом Lenovo Tab Pen. Стилус поддерживает письмо, рисование и другие операции. Для полного использования функций стилуса Lenovo также предлагает множество поддерживаемых приложений. Планшет поддерживает Nobo, который может преобразовывать рукописный текст в текстовый. Он также поддерживает MyScript Calculator 2 для решения уравнений в режиме реального времени. Существует также WPS Office для редактирования документов. Одним из интригующих аспектов этого устройства является то, что оно стоит всего $ 179. Это делает его доступным вариантом для тех, кто ищет бюджетный планшет.

Lenovo Tab M11

Дизайн и отображение

Lenovo Tab M11 имеет элегантный и современный дизайн, доступный в двух цветах: Platinum Grey и Iron Grey. Планшет оснащен 11-дюймовым IPS LCD дисплеем с разрешением 1920 x 1200 пикселей и поддерживает частоту обновления 90 Гц. Дисплей яркий и четкий, что делает его идеальным для просмотра фильмов, игр и просмотра веб-страниц.

Производительность и время автономной работы

Lenovo Tab M11 оснащен процессором MediaTek Helio G88 и имеет до 8 ГБ оперативной памяти и 128 ГБ встроенной памяти. Также есть возможность расширить доступное пространство с помощью карты памяти microSD. С точки зрения программного обеспечения, это устройство поставляется с предустановленным Android 13. Однако обещается обновление до Android 14 и 15. Для того, чтобы держать его включенным, есть приличный аккумулятор на 7040 мАч, который поддерживает быструю зарядку мощностью 15 Вт. Он может работать до 15 часов, что делает его пригодным для длительных поездок или для тех, кто всегда в пути.

Камера и аудио

Lenovo Tab M11 имеет 8-мегапиксельную тыльную камеру и еще одну 8-мегапиксельную фронтальную камеру. Однако компания заявила, что на некоторых региональных рынках будет доступна 13-мегапиксельная тыльная камера. Тем не менее Lenovo не сообщила, в каких именно регионах будет доступна эта модель. Качество камеры приличное, но не лучшее на рынке. Конечно, это планшет, и никто не ожидает от него превосходной камеры. Планшет также имеет двойные динамики, которые настроены с помощью Dolby Atmos, что обеспечивает превосходный звук.

Lenovo Tab M11

Связь и функции, ориентированные на детей

С точки зрения подключения, Tab M11 поддерживает Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.1 и интерфейс USB Type-C. Это устройство также поддерживает 3,5-мм аудиоразъем. При общих размерах 166,31 x 55,26 x 7,15 мм этот планшет весит 465 граммов. Lenovo Tab M11 разработан с учетом потребностей детей, что делает его идеальным для семей с детьми. Планшет поставляется с функцией Kids Space, которая позволяет родителям создать отдельный профиль для своих детей. Функция Kids Space предоставляет доступ к различным детским приложениям, играм и видео, которые подходят для детей.

Вывод

Lenovo Tab M11 – это бюджетный планшет, который подойдет тем, кто ищет планшет, способный удовлетворить их потребности. Планшет имеет изящный и современный дизайн, яркий и четкий дисплей, а также приличную камеру. Он также имеет длительное время автономной работы и работает на процессоре MediaTek Helio G88. Планшет также приспособлен для детей, что делает его идеальным для семей с детьми. В общем, Lenovo Tab M11 – отличный вариант для тех, кто ищет бюджетный планшет.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua