Volkswagen запускає автомобільну систему допомоги з ChatGPT

На виставці CES 2024 компанія Volkswagen оголосила про інтеграцію ChatGPT від OpenAI у кілька моделей своїх автомобілів. Це значний крок в еволюції автомобільних голосових асистентів, які виходять за рамки базових команд і переходять до більш природного та інформативного керування автомобілем.

Покращуйте свій досвід водіння за допомогою інтеграції ChatGPT від Volkswagen

Mercedes-Benz ChatGPT Integration

Раніше водії Volkswagen користувалися зручністю голосового асистента IDA для таких завдань, як навігація, клімат-контроль та базові інформаційні запити. Однак ChatGPT відкриває новий рівень взаємодії.

“Інтеграція ChatGPT дозволяє нам розширити можливості нашого штучного інтелекту за межі простих команд, – пояснює представник Volkswagen. “Тепер користувачі можуть брати участь у більш змістовних розмовах, ставити складні запитання та отримувати контекстну інформацію, що стосується їхньої подорожі”.

Ця розширена функціональність обіцяє більш безпечний досвід водіння. Намацування сенсорних екранів під час навігації залишилося в минулому. Замість цього водії можуть взаємодіяти зі своїм автомобілем за допомогою природної мови, мінімізуючи відволікання і зберігаючи фокус на дорозі.

Volkswagen підкреслює, що інтеграція з ChatGPT повністю автоматична і безперешкодна. Водії можуть продовжувати керувати автомобілем, як зазвичай, тоді як асистент зі штучним інтелектом збагачує їхню подорож персоналізованими порадами та інформацією. Конфіденційність також є головним пріоритетом: ChatGPT не має доступу до даних автомобіля, а всі запитання та відповіді негайно видаляються.

Перша хвиля моделей Volkswagen, які отримають вигоду від цього інтелектуального оновлення, включає ID.7, ID.4, ID.5 та ID.3, а також оновлені Tiguan, Passat та Golf. Це впровадження демонструє прихильність Volkswagen до інноваційних технологій, які підвищують комфорт, безпеку та загальний досвід водіння.

Інтеграція ChatGPT в автомобілі Volkswagen є значною зміною в автомобільному ландшафті. Використовуючи можливості штучного інтелекту, вони відкривають нову еру інтерактивного спілкування на дорозі, обіцяючи безпечнішу, поінформованішу і, зрештою, приємнішу подорож як для водіїв, так і для пасажирів.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua